Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

9 White Deer, [Radikale] Radical Brew

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    9 White Deer, [Radikale] Radical Brew

    Nie sądzę ażeby do tej pory kontraktowy browar Radikale stał się browarem z krwi i kości więc zakwalifikuję go nadal jako produkt kontraktowy. Problem jednak w tym że ich trzecie już piwo a dokładnie miejsce jego warzenia jest skrzętnie ukryte i póki co surfując po Internetach łącznie z ratebeer.com nie udało mi się jego ustalić. Adres na ecie z tego co kojarzę w terenie, wskazuje na adres pubu z piwami rzemieślniczymi w Cork.
    Samo już piwo to produkt Radikale uwarzony we współpracy z destylarnią Blackwater i ma być połączeniem piwa i ginu.

    PIANA: trwała, biała, puszysta, brudzi szkło i dosyć dobrze zalega na powierzchni w miarę grubą warstwą.

    NAGAZOWANIE: bez szczególnych cech oryginalności. Przeciętne z lekkim wskazaniem na większe. Przy gwałtowniejszym przechyleniu szklanki pojawia się mgła bąbli gazu.

    KOLOR: w sztucznym świetle jest to złoto nieco ciemniejsze od słomkowego. Powiedzmy takie pilsowe.

    SMAK: mocny zapach ginu zgodnie z typem piwa. W smaku też wyraźny jałowiec czego specjalnie nie lubię jak i samego ginu. Oprócz tego wyraźna słodycz, może karmel. Alkohol delikatnie w smaku choć jest dosyć krzepki bo 6,6%. Podane IBU które wynosi 55. Nie jestem dobrze obeznany w tej skali ale chyba to jakaś bardzo przeciętna zawartość goryczki co potwierdzają moje odczucia organoleptyczne. Generalnie piwo smakowe zdecydowanie dla tych którzy lubią gin i jego wariację z piwem.

    OPAKOWANIE: nieszczególna jakaś etykieta z denerwującym mnie ukrywaniem miejsca produkcji, chyba że browar zmaterializował się w miejscu wymienionym na początku opisu ale coś wątpię. Kapsel biały. Nawet nazwa piwa w zasadzie nie podana a jedynie zawarta gdzieś w opisie małymi literkami na ecie. Podałem ją taką jak podaje dla tego piwa portal ratebeer.com
    Attached Files
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
  • yaro74
    PremiumUżytkownik
    • 09-2012
    • 2089

    #2
    Piwo ma nazwę Radical Brew, co zresztą widać na etykiecie. Początkowo nazywało się Curious Brew ale okazało się, że istnieje angielskie piwo o takiej nazwie i Radikale musieli ją zmienić.

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #3
      Twoje argumenty wydają mi się przekonywujące dosyć. Podciągnąłem pod nazewnictwo znanego portalu piwnego ale mimo to poproszę Moda o zmianę tytułu. Nazwa realnego browaru gdzie fizycznie uwarzono to piwo nadal mi nieznana.
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • yaro74
        PremiumUżytkownik
        • 09-2012
        • 2089

        #4
        Ja też nie wiem gdzie uwarzone. Co do nazwy, info pewne, na ich stronie na FB też jest to piwo pod taką nazwą.

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #5
          Myślę że już na 100 procent rozszyfrowałem gdzie owe piwo jest warzone. Wystarczyło uważniej wpatrzeć się w zdjęcie tego piwa zamieszczone przez Radikale na FB. Browar ten już od jakiegoś czasu produkuje piwa również i dla browarów kontraktowych więc pasowałby bardzo dobrze.
          Poprosiłem Moda o zmianę tytułu wątku.
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎