Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dungarvan, Gallows Hill Barley Wine

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Dungarvan, Gallows Hill Barley Wine

    PIANA: w sumie ładna kremóweczka pozostająca do cienkiej warswy prawie całkowicie kryjącej toń piwa długo po nalaniu.

    NAGAZOWANIE: nieduże, bąble CO2 widoczne przez długi okres.

    KOLOR: pod sztuczne światło kompa wygląda na takie złoto w stylu bladego ejla. Na zdjęciu zdecydowanie wyszło ciemniejsze.

    SMAK: nie wiem czy w ogóle kiedykolwiek piłem takie piwo. Nie mam zbytnio pojęcia do czego je porównać. Z pewnością nie atakuje goryczką , jest prawie nieodczuwalna. Piwo wydaje się lekko słodowe , może paradoksalnie też nieco kwaskowate ale z pewnością nie dominuje w nim wspomniana chmielowa goryczka. Alkohol jest naprawdę spory bo 8,5% a ja pijąc je powiedziałbym że ma nie więcej niż 5% więc ładnie przymaskowany. Dopiero spojrzenie na etę informuje mnie że jest to mocniejszy ejl czyli strong ale. Być może to oczywista oczywistość jednak nie dla mnie. Ogólnie podoba mi się.

    OPAKOWANIE: kolejna ładna kolorystyczna wariacja znanej etykiety. Kapsel golas.
    Attached Files
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎