Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pivara Skopje, Gorsko

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    Pivara Skopje, Gorsko

    Po piwie w półtoralitrowym plastiku niewiele oczekiwałem i słusznie.Dodatkowo dobiła mnie zawartość ekstraktu 8%.Piana była nawet spora i gęsta ale nietrwała.W smaku cienkusz z kwaśno-syntetycznym,jakby metalicznym posmakiem.Wodniste.
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    zawartość ekstraktu 8%, alkoholu 3,4%
    Widziane w PET-ach 1,5 oraz butelkach euro 05l

    Piwo cieniutkie, jaśniutkie jak słoma, dość mocno nagazowane. Piana z początku bardzo obfita i gęsta szybciutko opadała. W smaku dobrze wyczuwalna goryczka i chmielowy posmaczek. Jak dla zbyt mocno rozwodnione, co nie jest dziwne. Dobre na szybkie ugaszenie pragnienia ale nie na piwną biesiadę.
    Attached Files
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • sibarh
      PremiumUżytkownik
      • 01-2005
      • 10384

      #3
      Piwo:
      Attached Files
      2800 nowe piwa opisałem na forum
      Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
      Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

      Comment

      • Carnifex
        Member
        • 10-2010
        • 75

        #4
        Pivara Skopje trzyma poziom. Drugi wyrób pity przeze mnie (po Skopskim) i jestem z niego jak najbardziej zadowolony.
        Całkiem smaczne. Całkiem treściwe, biorąc oczywiście pod uwagę niskie parametry (8% ekstr.), nie jest to byle jaka wodzianka (a miałem takie obawy). Wyraźna, przyjemna i nie za mocna goryczka, brak denerwujących posmaków, dobrze nagazowane. Dobrze się pije, idealne do gaszenia pragnienia i jako starterek.
        Jedno "ale" to goły kapsel.

        Comment

        • Carnifex
          Member
          • 10-2010
          • 75

          #5
          A, oto fotka:
          Last edited by sibarh; 18-12-2011, 22:54. Powód: opakowanie - butelka

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎