Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brinkhoff, Premium Pilsener

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iommi
    Senior
    • 07-2003
    • 1522

    Brinkhoff, Premium Pilsener

    Trafione w InterMarche w Kędzierzynie Koźlu, butelka 0,33, cena 3,40 zł. Producent - Braurei Brinkhoff GMBH Dortmund. Parametry - ekstrakt 11,4 proc, alc. 5,0.
    Piękna i puszysta piana, utrzymująca się bardzo długo. W zapachu agresywnie chmielowe, podobnie w smaku. Goryczka wyraźnie wyczuwalna i to ona wraz z chmielem stanowi o smaku tego pilsa.
    Brinkhoff Premium Pilsener to po prostu bardzo sympatyczny niemiecki pilsik wart kolejnych spotkań.
    *****************************

    Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

    *****************************
  • Cocobango
    Senior
    • 04-2002
    • 818

    #2
    Upolowany w Geancie na Polesiu w cenie 3.99 zł.
    Piana intensywna, gęsta, biała ale nie najtrwalsza. Gazu mogłoby być ciut więcej. Zapach przydymiony , na początek nieco Carlsbergowy a po chwili intensywnie chmielowy - poezja. Barwa słomkowo-złocista. Bardzo klarowne. Smak także trochę przydymiony (+) i jak to w piwie bywa - chmielowe, prawie brak goryczki. Ogólnie całkiem niezłe piwo na gorące dni. Szata graf. udana i estetyczna.
    Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
    Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
    HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

    Comment

    • Sven
      Senior
      • 09-2003
      • 1211

      #3
      Dobra, gesta i trwala piana.
      Przyjemnie chmielowe, w zapachu i w smaku. Sporo gazu. Bardzo smaczne, orzezwiajace i nieco smakuje i pachnie zielona butelka. Warto sprobowac.
      Celia, cerevisia et conventus.

      Comment

      • WojciechT
        Senior
        • 09-2012
        • 2546

        #4
        Kupione na lotnisku w Dortmundzie za 2,25 euro. Typowy, chamski, koncernowy sikacz. Połowę zostawiłem, bo nie chciało mi się tego pić.
        Attached Files

        Comment

        • AaLeX
          Senior
          • 07-2011
          • 575

          #5
          Muszę przyznać, iż jestem w szoku oceny poprzednika sprzed 7 lat. Jak jeszcze mieszkałem w NRW, bardzo lubiłem to piwko, za fajną pianę i przyjemną goryczkę. Obecnie w Saksonii jest trudniej dostępne, ale udało mi się je kupić. Nadal jest tak, jak było, przyjemny chmielowy zapach, ładna piana, złota barwa i bardzo fajna goryczka. Żeby w Polsce robili takie "chamskie sikacze", jak to określił poprzednik, to Polacy byliby zachwyceni. U mnie mocne 5/6.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎