Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Meister Braü, Export

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    Meister Braü, Export

    Butelka 0,5 litra NRW, alkohol 5,4 %, eks. brak, kapsel firmowy browaru
    Kolor - ciemno-złocisty, klarowny
    Piana - drobna, średniowysoka, trwała
    Zapach - wyraźny słodowo-słodki
    Gaz - okey
    Smak - średnio słodowy, wyraźnie słodkie, lekki chmiel, średnia goryczka
    Poprawne piwo typu festbier.

    W moim "zbiorze" piw zagr. nr 1751 - moje 909 nowe piwo na forum
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • piwowar2
    Senior
    • 11-2001
    • 588

    #2
    Z jakiej miejscowosci jest ten browar Meister? Czy przypadkiem Unterzaunsbach?

    Comment

    • sibarh
      PremiumUżytkownik
      • 01-2005
      • 10384

      #3
      Piwo:
      Attached Files
      2800 nowe piwa opisałem na forum
      Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
      Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

      Comment

      • piwowar2
        Senior
        • 11-2001
        • 588

        #4
        Wiec to nie jest piwo z Unterzaunsbach, lecz produkowane we Freibergu piwo z etykieta Meister Bräu z Halle an der Saale.

        Comment

        • sibarh
          PremiumUżytkownik
          • 01-2005
          • 10384

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piwowar2 Wyświetlenie odpowiedzi
          Wiec to nie jest piwo z Unterzaunsbach, lecz produkowane we Freibergu piwo z etykieta Meister Bräu z Halle an der Saale.
          A browar .....
          2800 nowe piwa opisałem na forum
          Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
          Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

          Comment

          • AaLeX
            Senior
            • 07-2011
            • 572

            #6
            Piwo to do nabycia w Netto w Saksonii za 35ct. Jest to mocniejszy brat pilsnera, ma 5,4%. Jest wyraźnie bardziej słodowe, barwa też ciemniejsza, taki trochę miodowy. Za te pieniądze bardzo dobry produkt, spokojnie konkurujący z droższymi, markowymi wyrobami. Browar konkretny niestety nie jest podany, jest tylko informacja Gastro Service Mittelsachsen Freiberg.

            Comment

            • kiszot
              Senior
              • 08-2001
              • 8081

              #7
              I jak tu żyć ? Przy niemieckich zarobkach piwo lepsze niż nasze koncerniaki za 35 centów.
              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
              So von Natur, Natur in alter Weise,
              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

              Comment


              • AaLeX
                AaLeX commented
                Editing a comment
                W Niemczech w każdym markecie są tzw piwa marketowe w cenie dla każdego (teoretycznie podobnie jest u nas). Jednak te piwa marketowe również są warzone zgodnie z normą czystości piwa zatem naprawdę trzymają poziom przy bardzo niskiej cenie. Takie piwa kosztują w przedziale 25-35ct za 0,5l butelkę, zatem skrzynkę można kupić za mniej jak godzinę pracy. Niemiecki sąsiad nie raz mi mówił, jak wy w Polsce przy takich zarobkach możecie mieć tak drogie piwo?? No cóż, możemy...
            • darekd
              PremiumUżytkownik
              • 02-2003
              • 12148

              #8
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AaLeX Wyświetlenie odpowiedzi
              Browar konkretny niestety nie jest podany, jest tylko informacja Gastro Service Mittelsachsen Freiberg.
              .

              To firma browaru Freiberger (grupa Radeberger) i nawet ma tam swoją siedzibę.

              Comment

              • AaLeX
                Senior
                • 07-2011
                • 572

                #9
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                .

                To firma browaru Freiberger (grupa Radeberger) i nawet ma tam swoją siedzibę.
                Czyli można zatem wnioskować iż warzy to browar Freiberger?

                Comment

                • darekd
                  PremiumUżytkownik
                  • 02-2003
                  • 12148

                  #10
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AaLeX Wyświetlenie odpowiedzi

                  Czyli można zatem wnioskować iż warzy to browar Freiberger?
                  Tak. Ta firma też obsługuję ich sprzedaż internetową i eventową (imprezy)

                  Entdecke die traditionsreiche Braukunst und erlebe unsere erfrischenden Biere vom Freiberger Brauhaus.


                  „Nestbauer“ heißen wir in Mittelsachsen ganz herzlich willkommen! Das Team unserer Nestbau-Zentrale gibt viele Tipps für Arbeiten, Leben, Wohnen und mehr. Auch Unternehmen bietet diese Anlaufstelle einen tollen Service. Etablierte Firmen arbeiten in der Wirtschaftsregion in...


                  Jeśli chodzi o niemieckie browary pomocny jest BierBasis https://www.bierbasis.de/bier/Meister-Braeu-Export

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎