Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jarpiwo, Jantarnoje (Amber)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    Jarpiwo, Jantarnoje (Amber)

    Pet 1 litr, alkohol 5,3 %, eks. 12 %, zakrętka firmowa browaru. Browar należy do Bałtiki
    Kolor - złocisty, klarowny
    Piana - drobna, niska i nietrwała
    Zapach - bardzo delikatny owocowy
    Gaz - trochę za mało
    Smak - wyraźnie owocowy, średnio słodkie, lekka goryczka na początku, potem coraz wyraźniejsza
    Lekkie w smaku owocowe piwo

    W moim "zbiorze" piw zagr. nr 1302 ( 778 opisane na forum ) 678 - nowe na forum (moje)
    Last edited by sibarh; 23-10-2007, 13:16.
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Piwo:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • Pancernik
      Senior
      • 09-2005
      • 9729

      #3
      Na litrowej puszce podano ekstrakt 11,5. Być może to spowodowało, że wbrew swej nazwie piwo jest bladozłote jedynie. Piana wysoka, biała i drobna, ale szybko zostaje po niej słabiutki kożuszek.
      Zapach mnie rozczarował, taki słodowo-kukurydziany, z nutą owocową, mnie skojarzył się jednoznacznie koncernowo... W smaku także taki tępawy słód i lekki kwasek, przez potężne nagazowanie kojarzy mi się z marketowym półsłodkim winem musującym... Pucha biało-złota, wzornictwo chyba takie samo, jak na fotce.
      Kupiłem z ciekawości na Stryjeńskich za dobrze ponad dychę, szkoda kasy...

      Comment

      • fuliano
        Senior
        • 07-2010
        • 1825

        #4
        A tak ta 1l. pucha wygląda. To jest drugie 0,5 więc i piany brak. Zakupione na Rudnickiego w Wawie za ok 7,8zł.
        Trochę przegazowane piwko. Zaliczone
        Attached Files
        Last edited by fuliano; 13-11-2011, 18:00.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎