Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ursus, Fara Alcool

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    Ursus, Fara Alcool

    Butelka 0,5 litra zielona, alkohol 0,5 %, eks. 5,45%, kapsel goły
    Kolor - złoty, klarowne
    Piana - drobna, średniowysoka, średniotrwała
    Zapach - palonego słodu
    Gaz - okey
    Smak - wyraźny palony słód, średni chmiel, średnio słodkie, spora goryczka
    Wypijalne bezalkoholowe piwo.

    W moim "zbiorze" piw zagr. nr 2515 - moje 1266 nowe piwo na forum
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria
  • sibarh
    PremiumUżytkownik
    • 01-2005
    • 10384

    #2
    Foto:
    Attached Files
    2800 nowe piwa opisałem na forum
    Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
    Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Warto nadmienic, że browary Ursus to sa 3 zakłady: Cluj-Napoca, Timisoara i Kukareszt. każdy zakład jest zaznaczony na kontrze. W wypadku b/a Ursusa, piwo to warzone jest w Cluj-Napoca. Dobrze by było wyszczególnic te wszystkie browary osobno skoro jest to możliwe...

      A samo piwo, jedno z lepszych b/a. W miarę treściwe, pianka ładna, konkretna ale szybko opada, w smaku lekki chmielowy posmak, klasyczny smak piwa b/a. w miarę dobrze wyczuwalna goryczka. Sięgnąłem po te piwo kilkakrotnie.
      Attached Files
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Micho441
        • 04-2008
        • 812

        #4
        A czy czasem nie 4 browary.Tak bynajmniej się chwalą.

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          może i 4, osobiście spotkałem się na pitych piwach z 3 różnymi browarami Ursusa
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • Micho441
            • 04-2008
            • 812

            #6
            Jeśli można spytam tylko czy miejscowość Kukareszt to chodziło o Bukareszt - siedibę Ursus Breweries ?

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Micho441 Wyświetlenie odpowiedzi
              Jeśli można spytam tylko czy miejscowość Kukareszt to chodziło o Bukareszt - siedibę Ursus Breweries ?
              A literówek Kolega nie robi?
              Jasne, ze chodzi o Bukareszt
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • Micho441
                • 04-2008
                • 812

                #8
                Oczywiscie że sam czesto coś napiszę co nie jest zbyt po Polsku - literówka - za co czytajacych przepraszam.
                Jeśli chodzi o nazwy własne lub geograficzne to taka literówka może zmienic sprawę diametrialnie.W tym przypadku kolega "becik" wyjasnił sprawę i wszystko jest jasne.

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bianco8 Wyświetlenie odpowiedzi
                  a ja widzę że kolega lubi filozofować szukając u innych nieścisłości a sam ....
                  A sam co? Wyjaśniłem chyba prosto i rzeczowo swój błąd. W czymś jest problem?
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • Micho441
                    • 04-2008
                    • 812

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                    Warto nadmienic, że browary Ursus to sa 3 zakłady: Cluj-Napoca, Timisoara i Kukareszt. każdy zakład jest zaznaczony na kontrze. W wypadku b/a Ursusa, piwo to warzone jest w Cluj-Napoca. Dobrze by było wyszczególnic te wszystkie browary osobno skoro jest to możliwe...

                    A samo piwo, jedno z lepszych b/a. W miarę treściwe, pianka ładna, konkretna ale szybko opada, w smaku lekki chmielowy posmak, klasyczny smak piwa b/a. w miarę dobrze wyczuwalna goryczka. Sięgnąłem po te piwo kilkakrotnie.
                    Po zamknięciu z końcem 2010 roku browaru w Cluj-Napoca:

                    całkowita produkcja piwa Ursus "niedźwiedź" przeniesiona do browaru w Buzau.
                    SABMiller in Romania to obecnie 3 przemysłowe browary w:
                    Brasov
                    Timisoara
                    Buza
                    W Bukareszcie nigdy nie było i nadal nie ma browaru SABMiller.Na etykietach i puszkach jest podany adres siedziby Zarzedu SABMiller Rumunia przeniesionego z Cluj-Napoca do Bukaresztu w2010 roku.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎