Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krönleins, Motörhead Bastards

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wpadzio
    Senior
    • 06-2011
    • 2645

    Krönleins, Motörhead Bastards

    Piwo ze szwedzkiego browaru Krönleins dedykowane legendzie mocnego grania. Nazwa nawiązuje zaś do dwóch faktów z historii grupy - Motörhead powstał pierwotnie jako Bastard, natomiast w 1993 roku ukazał się dwunasty album zespołu zatytułowany Bastards, który był powrotem do świeżych, soczystych brzmień, do których muzycy przyzwyczaili nas na swych klasycznych płytach.
    Piwo jest lagerem o zawartości alkoholu 4,7% i podanych podstawowych informacjach o składzie na etykiecie.

    Barwa złota, z miodowym odcieniem. Przejrzysta.
    Króciutka biała piana. Po chwili zostaje jedynie obrączka wokół szkła oraz coś na kształt połowy Madagaskaru pośród połaci Oceanu Indyjskiego.
    Szczątkowy słodowy aromat z niewielkim metalicznym drugim tłem. Odrobina słodkości wieńczy dzieło.
    W smaku mamy straszliwą pustkę. Piwo nie posiada ani goryczki, ani nawet przyzwoitej bazy słodowej. Jest za to kwasek i delikatna cierpkość.
    Nagazowanie pozostawia również wiele do życzenia. Jest za niskie i dodatkowo spadające wyraźnie w osi czasu.
    Butelka 330ml z kolekcjonerską etykietą dla fanów. Kapsel również. Jedyny w miarę ciekawy element tego produktu.

    Piwo produkowane jest od ładnych kliku lat i aż dziwne, że zespół nie pogonił twórców tego potworka. Na etykiecie napisano - for all beer drinkers and hell raisers. Niestety, to piwo rozczaruje nawet miłośników eurolagerów. Nadaje się do gaszenia ogniska. 4,5 w skali 1-10. Lemmy musi przewracać się w grobie...
    Attached Files
    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
    Serviatus status brevis est
    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020
  • malybierwant
    Member
    • 02-2016
    • 62

    #2
    Kapsel bym przytulił,elegancki
    Piwo,piwko,piweczko:-)

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎