Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Skeppsgossen, Bengtssons Lätta

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wpadzio
    Senior
    • 06-2011
    • 2645

    Skeppsgossen, Bengtssons Lätta

    Niskoalkoholowy lager z Bryggeri Skeppsgossen w Karlskronie. Do produkcji wykorzystano chmiele Magnum i Sladek. Bengtssons Lätta jest najlżejszym piwem browaru, ma jedynie 2,1% alkoholu.

    Barwa brązowo-bursztynowa. Zmętniona.
    Lekko żółtawa piana. Pokaźna po nalaniu. Utrzymuje się całkiem długo w postaci dziurawej, ale stosunkowo grubej pierzynki. Nieznacznie krzaczy się na szkle.
    W aromacie niezbyt ciekawie. Słodowe, ziarniste klimaty, przeplecione mokrą tekturą.
    Smak płytki, kwaskowo-goryczkowy. Drewniana słodowość, trochę ziemistości i mydła. Wszystko mocno na dodatek rozwodnione.
    Nagazowanie dość wysokie, tańczące w ustach.
    Butelka 330ml z fajną, kolorową, wesołą etykietą. Najlepszy, poza pianą element. Za to kapsel, niestety, biały, z datownikiem.

    Bardzo słabe piwo. I bynajmniej nie chodzi mi o poziom alkoholu. Zniechęcające zarówno zapachem jak i smakiem. Nie warto. 4 w skali 1-10.
    Attached Files
    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
    Serviatus status brevis est
    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎