Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Hurbanovo, Zlaty Bazant Noalko

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Manieklbl
    Senior
    • 10-2007
    • 100

    Hurbanovo, Zlaty Bazant Noalko

    Przywiezione ze Słowacji około rok temu, jako, że nie dysponuję już butelką nie jestem w stanie podać żadnych informacji oprócz zawartości alkoholu - 0,5% obj.
    Piwo wyprodukowane przez Heineken Slovensko w browarze Hurbanovo.
    W mojej opinii zdecydowanie najlepsze niearomatyzowane piwo bezalkoholowe jakie piłem. Smakuje podobnie do innych bazantów, w smaku wyczuwalna jedynie wodnistość i "brak mocy".
    Podsumowując, jeśli ktoś musi sięgnąć po bezalkoholowe, to jest to dobry wybór.
  • pirackamuza
    Senior
    • 12-2004
    • 1903

    #2
    Też uważam je za najlepsze piwo bezalkoholowe, jakie piłem.
    Mała uwaga - nazywa się NEALKO...
    Toruń przeprasza za Radio Maryja
    www.bobofruty.pl

    Comment

    • Noriusz81
      Senior
      • 11-2008
      • 388

      #3
      Kolejne smaczny napój bezalkoholowy (do 0,5 % alk. obj.), jaki miałem okazję w ostatnich dniach próbować.

      PS. Również potwierdzam - w nazwie winno widnieć NEALKO.

      Aktualne foto:
      Attached Files
      Liczba wypitych rodzajów piw: 4688 ze 190 krajów
      Liczba kapsli z piw, które wypiłem:
      2286 ze 162 krajów
      Noriuszowe piwa - zdobyte kraje

      Comment

      • Petitpierre
        Senior
        • 01-2014
        • 2560

        #4
        Nie ma teraz nealko, ale informację 0,0% alk.obj.

        Dość ciemny, bursztynowy kolor, potężna piana, mocno daje chmielem, ale też jakąś dziwną nutą, która była w Żywcu 0,0. Aromat świeżego chmielu w nucie górnej, w dolnej lekka owocowość. W smaku goryczka, żelazistość, obstawiam użycie izomeryzowanego chmielowego ekstraktu-podobnie jak w Staropramenie. Kłóci się niska pełność z dużą, ale sztuczną goryczką.

        Się chłopakom nie udało. I cena ponad 4zł.
        Mały porterek-przyjaciel nerek

        Comment

        • Petitpierre
          Senior
          • 01-2014
          • 2560

          #5
          Teraz kolejna odsłona:



          Pełne parametry jak widać na obrazku. Porównam z oryginalnym bażantem. W barwie ciemniejsze niż podstawowa 12tka, piana tak samo opada. Bazant pachnie typowo pilznerowato, 00 ma mocniejszy zapach-głównie chmielu trawiastego, ale cierpi na tym ciało (delkarowane niecałe 6 blg). W smaku bażant ma niezłą goryczkę na finiszu, pełne, wszystko ok, 00 ma tę goryczkę troszkę obniżoną, ale jest dość niezłe i stosunkowo lepsze od poprzednich wydań. Aktualna cena 5zł plus w Leclerc'u. Niestety nie jest tak bez zarzuto jak Żatecky czy Beck's.
          Mały porterek-przyjaciel nerek

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎