Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Greene King, East Coast IPA

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika otvirak Wyświetlenie odpowiedzi
    Och, jak Pan to pięknie ujął "Zapach może nie jest eksplozją, ale nie najgorzej. Przynajmniej ładnie pachnie".
    To teraz: komu pachnie (mocno) konopiami indyjskiemi (maryśką, grassem) - ręka w górę
    Bać się nie ma czego - w Czechach i Urugwaju legalne
    Przy otwieraniu czuć skuna, ale to wina przezroczystej butelki. Po nalaniu czuć już aromat chmielu, wcale nie homeopatyczny, choć nie jest to eksplozja - jak ktoś już ujął. Goryczka akuratna, lekko gipsowa , nie grapefruitowa. Za 4 zl nie będę wybrzydzał

    Comment

    • wit
      Senior
      • 12-2012
      • 144

      #17
      Piłem to na kampingu w Wejherowie z butelki, pochodzenie - Lidl. Cóż mogę powiedzieć -niewątpliwie była to IPA, czyli mój ulubiony typ piwa. I było bardzo smaczne, choć przyznaję, że w porównaniu z innymi lekko wodniste. Ale grapefruity były, treść była - i to bez chłodzenia. Cena - marzenie.

      Comment

      • kenny
        Senior
        • 04-2009
        • 712

        #18
        Kolor: Bursztynowy, przejrzysty.
        Piana: Słaba, szybko opada.
        Zapach: Słaby, cytrusy i skarpeta.
        Smak: Kwaskowy, cytrusowy, ziołowa goryczka niska/średnia, silny posmak skarpety/szmaty.
        Opakowanie: Etykieta nawet ładna, przezroczysta butelka.
        Uwagi: Hmm, lubię angielskie wersje IPA, więc nie przeszkadza mi niska goryczka i jej ziołowy posmak, niestety smak nie jest zbyt intensywny, a i tak dominuje szmaciano-skarpetowy posmak. Najgorsze, że zalega wraz z goryczką na długo w ustach. Po ogrzaniu goryczka robi się nieprzyjemna, łodygowa. Kupione w Lidlu.

        Comment

        • Sven
          Senior
          • 09-2003
          • 1211

          #19
          Lekkie, orzezwiajace, niewielka ilosc amerykaskich chmieli, dobre na letnie popoludnie.

          Link: http://www.greeneking-heretohelp.co....PA%20Lense.jpg
          Celia, cerevisia et conventus.

          Comment

          • Javox
            PremiumUżytkownik
            • 11-2009
            • 6136

            #20
            Piwa z tego browaru w chwili obecnej raczej nie mają wysokiej formy... zobaczmy.

            Piana - tylko startowa potem obwódka z wysepką.
            Lacing - niewiele.
            Barwa - jaśniejszy bursztyn.
            Gaz - średni.
            Aromat - ziołowo i trawa.
            Smak - słodkawe, lekko gorzkawe, lekkie zielsko, łodygowość, trawa. Goryczka jest wypadkową z tego co napisałem wcześniej.

            Nic specjalnego ale wypić można spokojnie.
            Attached Files

            Comment

            • Petitpierre
              Senior
              • 01-2014
              • 2560

              #21
              Właśnie ta wersja pojawiła się znów w Lidl'u. Warto zaznaczyć, że jest zmiana w chmieleniu, wywalili Galaxy-słusznie, więc w pełni chmielenie jankesami-jakie było chyba pierwotne założenie. Od niedzieli jest w Lidl'u-schodzi, bo wczoraj poszły już dwie zgrzewki.
              Wrażenia później, bo jeszcze nie otwierałem.
              Mały porterek-przyjaciel nerek

              Comment

              • Petitpierre
                Senior
                • 01-2014
                • 2560

                #22
                East Coast IPA Lidl AD 2017. Kolor bursztyn, pianka lekuchna. Aromat żywica, ale mocniej cytrusy, papaja, figi. Nuta dolna sama żywica. Zmiany, ale na lepsze. W smaku goryczka mocniejsza niż ongiś, kaskadowa, bardzo ziemista na finiszu. Piwo bardziej amerykańskie, pełniejsze niż kiedyś, APA. W cenie 4zł, to za półdarmo.
                Mały porterek-przyjaciel nerek

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎