Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

HP Bulmer, Strongbow Cider

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • coder
    Senior
    • 10-2006
    • 1347

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marco Wyświetlenie odpowiedzi
    Czy można toto kupić gdzieś w Warszawie?
    Polecam BrewKit Cider, dostępny w Browamatorze. Bardzo łatwy i szybki do samodzielnego przyrządzenia, w 2 tygodnie gotowy do spożycia.

    Comment

    • Regent
      Senior
      • 10-2002
      • 512

      #17
      Mój Strongbow zakupiony na lotnisku w Sri Lance. Jak na cydrowe " piwo " muszę przyznać nawet wypijalne. Smak kwaskowaty, jabłkowy ale mimo wszystko nie aż tak chemiczny. Średnio gazowane. Zaw. alk. 5,3% Opakow. puszka 0,44l Ogólnie nienajgorsze.
      Attached Files
      Mniej alkoholu w piwach !!!
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Comment

      • kaura
        Junior
        • 03-2008
        • 1

        #18
        W sklepach TESCO mozna kupic "polskiego" cidera. Maja rozne smaki: jablkowy, gruszkowy, brzoskiwniowy i truskawkowy. W smaku co prawda nie dorownuja ciderowi z wysp ale warto sprobowac. Mozna je znalezc w dziale szampanow i win musujacych

        Comment

        • aztecs
          Junior
          • 08-2005
          • 13

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rafalek999 Wyświetlenie odpowiedzi
          Witam, piłem strongbow i smakuje to jak jabol, w zasadzie jest smaczny, troche słodki, smakuje bardziej jak napój owocowy niz jak alkohol, napewno smakuje dzieciom i kobietom, dla mnie raczej sredni, zimny jakos ujdzie, ale

          UWAGA

          zmieszaj strongbow z piwem 50/50 a powstanie bardzo smaczny i ozezwiajacy drink o nazwie "snake byte" serwuja go tylko w niektórych pubach w angli poniewaz mieszanie cider z lager jest tam podobno niedozwolone...
          snake bite - leja osobno i sam mozesz sobie wymieszac... 3-4 takie snake bite i sie lezy pod stolem :-)
          W Polsce przed wojna produkowano Cydr w Radzionkowie na Slasku... temu sie mowi na Ruch Radzionkow CIDRY
          Dla twardzieli polecam White Ace- 8 procent alkoholu i plastikowa butelka 2litry... a to wszystko za 1.39£ w promocji

          Comment

          • kiszot
            Senior
            • 08-2001
            • 8081

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika aztecs Wyświetlenie odpowiedzi
            W Polsce przed wojna produkowano Cydr w Radzionkowie na Slasku... temu sie mowi na Ruch Radzionkow CIDRY
            Nie przed wojną,nie Cydr i nie Ruch Radzionków.Ogólnie mieszkańcu Radzionkowa to cidry.Poza tym wszystko się zgadza.
            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
            So von Natur, Natur in alter Weise,
            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

            Comment

            • aztecs
              Junior
              • 08-2005
              • 13

              #21
              no ja! ach te detale... mozesz napisac cos wiecej, co wiesz?

              Comment

              • aztecs
                Junior
                • 08-2005
                • 13

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                Nie przed wojną,nie Cydr i nie Ruch Radzionków.Ogólnie mieszkańcu Radzionkowa to cidry.Poza tym wszystko się zgadza.


                "Cider" to niskoprocentowy, jabłkowy napój alkoholowy, powszechnie wytwarzany do końca okresu międzywojennego na terenie Radzionkowa...

                Cydr, inaczej jabłecznik (franc. cidre, ang cider)

                Przydomek RR to Cidry i nie przecze, ze tak samo sie nazwya mieszkancow Radzionkowa (CIDERLANDU)

                w jakim aspekciesie minalem z prawda?

                Comment

                • kazek2
                  Junior
                  • 07-2010
                  • 1

                  #23
                  Cydr w Landzie

                  Ostatnio kupiłem świetny cydr marki Bulmers w Landzie na ul. Wałbrzyskiej w Warszawie. W tzw. Małym Landzie jest sklep z winami Wine Company i posiadają cydr w ciągłej sprzedaży.

                  Comment

                  • jsdk_racer
                    Junior
                    • 02-2011
                    • 3

                    #24
                    Ja piłem ostatnio cydr w Krakowie. Jest w kilku knajpkach, między innymi na Kazimierzu.
                    Na stronce krainacydru.pl - można znaleźć mapkę z miejscami gdzie w Polsce można kupić cydr. Głównie to cydry z krajów bałtyckich.
                    Last edited by jsdk_racer; 15-02-2011, 09:40.
                    http://krainacydru.pl

                    Comment

                    • hudzitson
                      Member
                      • 12-2009
                      • 36

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jsdk_racer Wyświetlenie odpowiedzi
                      Ja piłem ostatnio cydr w Krakowie. Jest w kilku knajpkach, między innymi na Kazimierzu.
                      Na stronce krainacydru.pl - można znaleźć mapkę z miejscami gdzie w Polsce można kupić cydr. Głównie to cydry z krajów bałtyckich.
                      Ja zachęcam jeszcze do zaglądania w dział na forum:

                      http://krainacydru.pl/gdzie-kupic/

                      Ludzie dzielą się tam informacjami co gdzie i jak

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        #26
                        Ja proponuję natomiast wywalić cydr z działu piwo-konkretnie bo to nie ma nic wspólnego w piwem. Stworzyć temat "przy piwie o cydrze" tak jak jest w przypadku whisky, wódki czy wina i tam się wypowiadać.
                        To tak jakbym w dziale piwo-konkretnie w Czechach zaczął oceniać Kofolę
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • sibarh
                          PremiumUżytkownik
                          • 01-2005
                          • 10384

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ja proponuję natomiast wywalić cydr z działu piwo-konkretnie bo to nie ma nic wspólnego w piwem. Stworzyć temat "przy piwie o cydrze" tak jak jest w przypadku whisky, wódki czy wina i tam się wypowiadać.
                          To tak jakbym w dziale piwo-konkretnie w Czechach zaczął oceniać Kofolę
                          Jestem za. Czekam na hasło!
                          2800 nowe piwa opisałem na forum
                          Moja "kolekcja" wypitych piw zagranicznych na koniec maja 2023 r. liczy 12 810 piw z 180 krajów
                          Kolekcja jest na stronie https://sites.google.com/view/sibarh-galeria/galeria

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            #28
                            Nie potrzeba tu żadnego hasła, cydr to nie piwo, przenoś gdzie trzeba

                            a hasło - "inne" (jeśli jest potrzebne)
                            Last edited by becik; 25-05-2011, 11:31.
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • korver
                              Junior
                              • 08-2012
                              • 1

                              #29
                              Witam,

                              czy orientuje się ktoś gdzie można ten trunek hurtowo zakupić?

                              pozdrawiam!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎