Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

John Smith's, John Smith's Extra Smooth Draught

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pga
    Senior
    • 09-2005
    • 126

    #31
    rzeczywiście piana relelacyjna.. trzyma się długo i jest bardzo gęsta.
    Dodatkowo w puszce jest zamontowana kulka "widget", która sprawia, że po
    otwarciu po otwarciu wyglda jak po nalaniu z beczki.
    polecam

    Comment

    • Fischer85
      Junior
      • 09-2006
      • 4

      #32
      Piwo zakupione w katowickim Albercie za 5,79zł.Jego zapach nie powala,jest słabo wyczuwalny i niezbyt przyjemny.Smak orzeźwiający,mocno goryczkowy,lekko kwaskowaty,dość rozwodniony.Piękna,aczkolwiek sztucznie wytworzona piana,kolor ładny.Natomiast opakowanie nie przypadło mi do gustu,niezbyt zachęcająca jasno zielona puszka.Bez wątpienia piwo nie warte swojej ceny.

      Comment

      • heniek00
        Junior
        • 10-2007
        • 1

        #33
        Gdzie kupić Johna Smitha w Warszawie?

        jeśli ktoś zna jakieś źródło to niech się podzieli pliz.
        do niedawna było w tesco i albercie ale chyba przestali sprowadzać.
        znalazłem tydzień temu w Klifie, ale dwie ostatnie puszki i od tamtego czasu też już nie było...

        Comment

        • bayern71
          Senior
          • 06-2006
          • 1004

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika heniek00 Wyświetlenie odpowiedzi
          jeśli ktoś zna jakieś źródło to niech się podzieli pliz.
          do niedawna było w tesco i albercie ale chyba przestali sprowadzać.
          znalazłem tydzień temu w Klifie, ale dwie ostatnie puszki i od tamtego czasu też już nie było...
          W ostatni piątek nabyłem sporo w piaseczyńskim Auchan po niecałe 5 zł. Widziałem też nie tak dawno w Carrefourze w Reducie. W puszkach. A czy leją gdzieś z kranu to nie wiem.

          Comment

          • tfur
            Senior
            • 05-2006
            • 1303

            #35
            jest też w marcpolu pod pałacem. za 5,19. w puszce.
            veni, emi, bibi

            Comment

            • YouPeter
              Senior
              • 05-2004
              • 2379

              #36
              Kolor: Bardzo ciemna herbata [4,5]
              Piana: Biało - beżowa, delikatna jednak dzięki kapsułce z gazem utrzymuje się bardzo długo [4,5]
              Zapach: Intensywny kawowo - czekoladowy, odpowiedni dla gatunku piwa [5]
              Smak: Podobnie jak zapach kawowo – czekoladowy jednak lekko wodnisty. Po przełknięciu pojawia się bardzo delikatna goryczka [4]
              CO2: Jak dla mnie zdecydowanie za niskie, prawie w ogóle nie czuć bąbelków na języku [2]
              Opakowanie: Niczym specjalnym się nie wyróżniające [3]

              Ocena: 4,5
              Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

              Comment

              • Seta
                Piję piwo
                • 10-2002
                • 6964

                #37
                Piana rewelecyjna. W smaku też najlepsza piana...
                Łagodne, dość wodniste, ale pije się bardzo przyjemnie. Zresztą darowanemu koniowi w zęby się nie patrzy...
                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                Comment

                • woosaa
                  Senior
                  • 07-2005
                  • 1548

                  #38
                  Świetna piana,no i wystrzałowe BUCH po otwarciu puchy.Kolor mocnej herbaty z dośc mocną goryczką ,szkoda tylko że bez gazu.Co to za kulka w środku puchy? PZDR
                  mb WOS

                  Comment

                  • delvish
                    Senior
                    • 11-2004
                    • 3508

                    #39
                    Taki gadżet co tą kremową pianę robi. Widżetem go zowią. Jest to pojemnik wypełniony mieszaniną azotu i piwa.
                    Last edited by delvish; 12-12-2007, 13:26.
                    "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                    (Frank Zappa)

                    "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                    Comment

                    • DeaDe
                      Junior
                      • 07-2008
                      • 2

                      #40
                      Najgorsze piwo, jakie w zyciu pilem. Poza naprawde niezla piana, nie ma tu nic, co moglbym pochwalic. Chyba ze opakowanie, bo to jest nawet calkiem niezle. Ale smak - obrzydliwy. Taki sredniogorzki (ale bez tej charakterystycznej dla piwa goryczki) i moze podobalby sie mi gdyby nie zero gazu! A gaz to podstawa. Pachnie to bardziej jak jakis twor kakaopodobny, a wyglada jak mocna herbata... tyle ze duzo wieksza frajde mam z picia jakiejkolwiek herbaty lub kako niz tego piwa. Dziwne, bo "Bitter" Johna jest akurat calkiem niezly.

                      PS Piwo kupione w Anglii i wypite nastepnego dnia czyli pol godziny temu.
                      Last edited by DeaDe; 16-07-2008, 13:35.

                      Comment

                      • kopyr
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 9475

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DeaDe Wyświetlenie odpowiedzi
                        i moze podobalby sie mi gdyby nie zero gazu! A gaz to podstawa.
                        Piwa z azotem tak mają.
                        blog.kopyra.com

                        Comment

                        • x_mario
                          Junior
                          • 08-2007
                          • 5

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DeaDe Wyświetlenie odpowiedzi
                          Najgorsze piwo, jakie w zyciu pilem. Poza naprawde niezla piana, nie ma tu nic, co moglbym pochwalic. Chyba ze opakowanie, bo to jest nawet calkiem niezle. Ale smak - obrzydliwy. Taki sredniogorzki (ale bez tej charakterystycznej dla piwa goryczki) i moze podobalby sie mi gdyby nie zero gazu! A gaz to podstawa. Pachnie to bardziej jak jakis twor kakaopodobny, a wyglada jak mocna herbata... tyle ze duzo wieksza frajde mam z picia jakiejkolwiek herbaty lub kako niz tego piwa. Dziwne, bo "Bitter" Johna jest akurat calkiem niezly.

                          PS Piwo kupione w Anglii i wypite nastepnego dnia czyli pol godziny temu.

                          Właśnie wróciłem z wyspy Korfu gdzie było pełno Angoli a knajpki serwowały ich ulubione piwka. Raz zamówiłem John Smith i ku mojemu zdziwieniu dostałem szklanke + puche. Piwo lekko mówiąc mierne. Po 30 min zmieniłem knajpke, patrze a tam leją Johna z kija więc zamówiłem jeszcze raz. Zdziwienie duże bo piwko bardzo smaczne i niczym nie podobne do tego z puszki. Reasumując John Smith z puchy to miernota, notomiast lany z kijka zdecydowanie dobry.

                          Comment

                          • Twilight_Alehouse
                            Chmielowisko.pl
                            • 06-2004
                            • 6310

                            #43
                            Kolor: Bitterowa miedź.
                            Piana: Piana jest azotowa z widgeta, a więc śliczna i gęsta.
                            Zapach: Niezbyt silny, raczej chmielowy.
                            Smak: Lekka słodowość z wyraźną brytyjską chmielowością, która w trakcie picia zaczyna coraz bardziej dominować. Goryczka spora, ale przyjemna.
                            Uwagi: Taki niezobowiązujący bitterek. Znacznie lepiej sięgnąć po jakiś lepszy, ale w ostateczności może być.

                            Comment

                            • biker200
                              Senior
                              • 10-2003
                              • 152

                              #44
                              eh jedno z moich ulubionych piw, ale nie bitter tylko smooth własnie z ta kuleczką w środku, cena jesli sie trafi dobrze to ok 5 funtów za 6 pak

                              Comment

                              • rad998
                                Member
                                • 12-2008
                                • 52

                                #45
                                duzo pisal nie bede
                                Dla mnie to bardzo przecietne piwo. Azot jest więc piana ładna, kolor sredniego bursztynu, zapach lekko chmielowy, w smaku bardzo kremowe i lekko goryczkowate - bitter ? nie ma mowy... jesli chce bittera to wymagam dobrej goryczki... w tym egzemplazu jest ona bardzo marna. W smaku lekka kwaskowatość.
                                ogólnie oceniam na 3.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎