Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

totoBrowar/Omerta Beer Barons, Omerta Jasne Mocne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    totoBrowar/Omerta Beer Barons, Omerta Jasne Mocne

    Piwo otrzymane od toto. Butelka 0,5l. Alkohol 6%, ekstrakt 15,5, IBU 52. Piwo mętne całkowicie, nie przejrzyste, brązowo-bursztynowo-pomarańczowe. W połączeniu z zapachem wydawało się AIPĄ. Piana średnio gruba, ogromna i bardzo trwała. Rewelacja. Zapach intensywny. Zdecydowanie chmielowy. Dopiero pod spodem drożdże i coś ze słodu. Lagera w zapachu nie czuć. Smak także zdominowany przez silna chmielowość, jak w AIPA. Z czasem chmiel troszkę słabnie i wtedy wychodzą posmaki słodowe i drożdżowe. Moc alkoholowa przykryta chmielem. Goryczka długa i mocna. Wysycenie mocne i trwałe. Opakowanie robocze. Goła butelka i kapsel. Pijąc nie wiedziałem co to za piwo. Mnie bardzo smakowało, bo lubię takie mocno chmielone wynalazki. Tomek później pisał, że zbyt drożdżowe jest, ale ja jakoś tego za bardzo nie zauważyłem. Jedyne do czego można się przyczepić to, że w tym piwie Lagera nie czuć.
    Dzięki toto
    Attached Files
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎