Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdański Browar WaRy, Wyngiel, wyngiel je we wiosce (#19)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • MarcinKa
    replied
    Piwo otrzymane od piwowarów. Butelka 0,5l. Moc 6,1%, ekstrakt 15Blg. Piwo prawie czarne. Pod światło nic nie prześwituje. Piana beżowa, duża, bardzo duża. Drobniutka i trwała. W zapachu, moim zdaniem, chmiel wyraźny, wręcz dominujący. Miałem nawet skojarzenia z cascadian dark ale. Ciemne słody jakby w tle. W smaku american stout. Paloność umiarkowana, ciemne słody i wyraźny chmiel. Piwo wytrawne. Goryczka chmielowa. Posmak średni. Wysycenie niskie jak na stouta przystało. Opakowanie z etykietą, na której można znaleźć wszystkie interesujące dane. Kapsel z numerem warki. Bardzo podobało mi się chmielenie w tym piwie. Intensywnie i świetnie uzupełniające się z „ciemną stroną piwa”. Chyba to nie najłatwiejsze, bo rzadko spotykam tak chmielone ciemne piwa.
    Dzięki Rycho_128, KapitanWagner
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Rycho_128
    replied
    Na zdrowie
    Dla uzupełnienia link (i etykieta)
    American stout 15 blg Nazwa: Wyngiel! Wyngiel je we wiosce! Warzone: 10 kwietnia 2017 r., na cichą 24 kwietnia, butelki:  4 maja  Piwo jest to, więc nie będę się tu za dużo rozpisywał, ale z kronik…

    Leave a comment:


  • Gdański Browar WaRy, Wyngiel, wyngiel je we wiosce (#19)

    Americanski stout, E: 15% A: 6.1%, dostałem od piwowarów na zlocie. Tylko on mie się ostał po najściu teścia na moją lodówkę do piwa.

    Czarna czarność, piana ładna, równa i długa, beżowa.

    Oczywiście mocno palony, jak to stout, super wytrawny, a do tego spora goryczka, dobrze ułożona, przyjemna. W zapachu tylko ślad tej ameryki, bo przede wszystkim czuć tę kawę mocną. Na finiszu goryczka szybko ustępuje gorzkiej kawie.

    Bardzo przyjemnie się piło ciemną nocą, bardzo dziękuję!
Przetwarzanie...
X
😀
🥰
🤢
😎
😡
👍
👎