Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

"Beyond Iron Gate" Brewery

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Małażonka
    Senior
    • 03-2003
    • 4602

    #16
    UWAGA! OGŁOSZENIE!

    Czternasty października dniem nauczyciela? Owszem, a więc w ramach zajęć praktyczno-technicznych, powstał w browarze "Beyond Iron Gate", prototyp podstawki pod kufel. Podstawka jest owalna, korkowa, lakierowana, dosyć oszczędna we wzorze, ale mam nadzieję, że przyjemna. W wolnej chwili, prezes browaru - Iron, zamieści jej skan na forum
    Last edited by Małażonka; 15-10-2003, 07:47.

    Comment

    • iron
      Senior
      • 08-2002
      • 6703

      #17
      Prezes nigdy nie ma wolnych chwil , ale mimo to zamieszcza skan.

      Beyond Iron Gate Brewery proudly presents:
      lub jak kto woli
      Meine dammen und herren, gibt est:
      Attached Files
      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
      Rock, Honor, Ojczyzna

      Comment

      • Małażonka
        Senior
        • 03-2003
        • 4602

        #18
        .. lub jak ktoś naprawdę tak woli:
        Szanowni Państwo, browar "Beyon Iron Gate" prezentuje...

        Comment

        • kloss
          Senior
          • 03-2003
          • 2526

          #19
          Tak trzymać,albo nawet lepiej.Zazdroszczę bo moja produkcja niestety zostaje w tyle,ale cóż z biologami nie wygram.

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
            Beyond Iron Gate Brewery proudly presents: (...)
            Tak jakoś w wyszukiwarce bardziej konkretnego nic nie znalazlem więc chyba w tym temacie, wyciągniętym z czeluści mogę wtrącić swoje 3 grosze a propo nazwy Waszego browaru.
            Polska nazwa to Browar za Żelazną Bramą.
            Ale nigdy na Waszych piwach (etykietach) nie doszukałem się odniesienia do tego historycznego już w Warszawie (poza siedzibą) miejsca. Nazwa do czegoś nobilituje. Nie pomyśleliście żeby na Waszych etykietach była ta sławna Żelazna Brama, nie wspominając o jej wizerunku np w logo? To byłoby dopiero coś, takie prawdzwie warszawskie, tradycyjne....
            Pomyślcie o tym
            Ponizej rycina przedstawiająca Żelazna Bramą, nie mogłem nic lepszego znaleźć na szybko
            (ze strony http://free.polbox.pl/p/psbor/niema.htm )
            Attached Files
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6703

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
              Tak jakoś w wyszukiwarce bardziej konkretnego nic nie znalazlem więc chyba w tym temacie, wyciągniętym z czeluści mogę wtrącić swoje 3 grosze a propo nazwy Waszego browaru.
              Polska nazwa to Browar za Żelazną Bramą.
              Ale nigdy na Waszych piwach (etykietach) nie doszukałem się odniesienia do tego historycznego już w Warszawie (poza siedzibą) miejsca. Nazwa do czegoś nobilituje. Nie pomyśleliście żeby na Waszych etykietach była ta sławna Żelazna Brama, nie wspominając o jej wizerunku np w logo? To byłoby dopiero coś, takie prawdzwie warszawskie, tradycyjne....
              Pomyślcie o tym
              Ponizej rycina przedstawiająca Żelazna Bramą, nie mogłem nic lepszego znaleźć na szybko
              (ze strony http://free.polbox.pl/p/psbor/niema.htm )
              "To dobry pomysł Kutasie (Wielgusie)"

              Co do loga - to niepodzielnie panuje w nim piwny smok (jeszcze raz wielkie dzięki Bury_Wilku ) i nie zamierzamy się narazić na smoczy gniew usuwając go

              A jeśli chodzi o etykiety - to po serii popularyzującej faunę (nie tylko rodzimą) i zeszłorocznych etykietach wzorowanych na przedwojennych wzorach etykiet H&S, może Twój pomysł da się wykorzystać w tym sezonie warzelniczym, którego nota bene jeszcze nie zainaugurowaliśmy Kto wie...
              Last edited by iron; 26-12-2006, 17:58.
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎