Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mikrobrowar Piwoholiczny Warka Nr4 -Starter Jesienny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Chris
    Senior
    • 05-2004
    • 812

    Mikrobrowar Piwoholiczny Warka Nr4 -Starter Jesienny

    Piwko koloru ciemno bursztynowego.Smak wyraźnie słodowy,z delikatną słodkością (mimo 16 balingów) oraz wyraźną goryczką.NIestety opróżniłem je w ciągu jednej chwili Zapach słodowy z takim coś Jerzym czego nie potrafie określić Piana niezbyt trwała jak na razie ,ale z tego względu ,ze piwko było jeszcze młode,lecz gazu było już w sam raz.Jeżeli bedzie mi pisane to spróbuje go za 4-5 miesięcy i zapowiadam że nie odmówięPolecam:
    chickkiller :)
  • breslauer
    Senior
    • 05-2002
    • 2690

    #2
    Otrzymałem od Jerzego tylko jedną butelkę piwa mocnego ... Piwo miało bardzo ciemny kolor, miły dla oka. Zasługiwało na swoją nazwę, bo naprawdę było mocne, ale bardzo przyjemne w smaku, słodkawe, z takim jakby podwędzanym posmakiem. Pytałem nawet Jerzego, czy aby nie było robione na wędzonym słodzie, ale okazało się, że nie. Jak na zimowy wieczór - bomba ! Szkoda tylko, że to buteleczka 0,33, bo mile rozgrzewało, ale z drugiej strony, może i dobrze, że to tylko 0,33, bo naprawdę zaszumiało mi po nim w głowie.

    Comment

    • jerzy
      piwoholik
      • 10-2001
      • 4705

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika breslauer
      Szkoda tylko, że to buteleczka 0,33
      Cała (mała) warka wylądowała tylko i wyłącznie w butelkach 0,33 l.
      browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

      Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        #4
        Bardzo zacne piwko, faktycznie, idealne na zimowe wieczory, az mi się kłóci z dzisiejsza pogodą
        Klarowne, solidnie nagazowane, moze lekko słodkawe, ale jednak z przewaga wytrawności. Czuć moc
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • Chris
          Senior
          • 05-2004
          • 812

          #5
          Poprawka z oceny! Piwko po paru miechach w leżaku smakuje całkowicie inaczej.Kolor pozostał,piana wzrosła i utrwaliła sie i nagazowanie wporzo.Smak...zupełnie inne piwo:na początku czuć słodycz,która później przeradza sie w mocną gorycz chmielową,a póxniej w moc alkoholu.Bardzo smaczne piwko rozgrzewające...nie bede zachłanny,ale jeszcze jedną buteleczke skosztuje chętnie:P
          chickkiller :)

          Comment

          • fuki
            Junior
            • 12-2007
            • 2

            #6
            Jakoś cudem Jerzy wykopał jeszcze buteleczkę 0,33 i właśnie ją degustujemy. Trzy lata i trzy miesiące - warto opisać wrażenia.

            Piana: słaba, znikła dość szybko pozostawiając tylko krąg.
            Nasycenie: nikłe.
            Kolor: Wydaje się dość jasny bursztynowy, jest IDEALNIE klarowne mimo dość nieostrożnego nalewania.
            Zapach: winno-owocowy, wyraźny.
            Smak: Też poszło trochę w kierunku wina, lekko kwaskowe, słodowość znikła, alkoholu nie czuć w ogóle.

            Ocena ogólna: piwo o bardzo wyrazistsym smaku, b. dobre

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎