Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mientkozlotowiec Nijasny Pancerny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mjp
    † 1963-2021 Piwosz i fajczarz w raju
    • 02-2004
    • 954

    Mientkozlotowiec Nijasny Pancerny

    Warka nr 11.
    13 BLG.
    Browar Czterej z portierni i pils.
    Piwowar Marusia.
    Zaczęło się od o kurwa!!! po otwarciu, albowiem piwo, zamiast spokojnie siedzie w butelce ruszyło na zwiedzanie kuchni. Szybkie przelanie połowy zawartości butelki do kufla tylko częściowo załatwiło sprawę. Pozostałe w butelce piwo doszło do wniosku, że też sobie pozwiedza...... Uspokoiło się dopiero wtedy, gdy całe znalazło się w kuflu. Kolor piwa, ciemno brązowy, piana baaaardzo obfita, gęsta, beżowa. W kuflu dość szybko opadła, ale delikatny kożuszek utrzymał się niemal do końca degustacji. W smaku dość wyrażnie zaznaczał się ciemny słód karmelowy, nadając piwu bardzo przyjemny, goryczkowy smak. Zapach, przyjemny, piwny. Nie wyczułem zapachu chmielu. Nagazownanie piwa (pomijając niechęć do pozostania w butelce) w sam raz. W sumie bardzo przyjemne w degustacji piwo. I jak większość piw z browarów domowych obarczone jedną wadą.... MAŁO!!!!! Co to jest jedna butelka takiego piwa!!!!
    Maciek
    Szukam przytulnego kącika do palenia fajki... ;-)
  • ewwa53
    Senior
    • 01-2005
    • 170

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mjp
    Warka nr 11.
    13 BLG.
    Browar Czterej z portierni i pils.
    Piwowar Marusia.
    Zaczęło się od o kurwa!!! po otwarciu, albowiem piwo, zamiast spokojnie siedzie w butelce ruszyło na zwiedzanie kuchni.
    A MJP za nim.. widok faceta spijającego piwo z blatu w kuchni robi niezłe wrażenie

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mjp
    W sumie bardzo przyjemne w degustacji piwo. I jak większość piw z browarów domowych obarczone jedną wadą.... MAŁO!!!!! Co to jest jedna butelka takiego piwa!!!!
    Zgadzajac się ogólnie z przedpiścą (w końcu to ta sama jedna butelka ) dodam, że smakowo bardzo przyjemnie zrównoważone; widok dna w kuflu był niemiłym zaskoczeniem.
    ewwa53

    Comment

    • slavoy
      Senior
      • 10-2001
      • 5052

      #3
      No to dla potomnych wizualizacja jednej z ostatnich flaszek:
      Attached Files
      Dick Laurent is dead.

      Comment

      • naczelnik
        Senior
        • 08-2003
        • 1884

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slavoy
        No to dla potomnych wizualizacja jednej z ostatnich flaszek:
        Mam takiego, mam!
        W małej flaszce czeka na mnie w piwnicy.
        Już nawet rozważałem dziś czy go nie odbezpieczyć. Wcześniej ruszę MientkiegoMienczaka, bo już po 2.2005
        Popieram domowe browary!

        Polakom gratulujemy naczelnika

        Zamykam browar.
        Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

        gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎