Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Piwoholiczny, Pszeniczne Patriotyczne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    Browar Piwoholiczny, Pszeniczne Patriotyczne

    Warzone 11.11.2004
    Balling podobno 12,8

    Piwo wyjątkowo ciemne jak na pszeniczniaka. Piana jak ta lala, wysoka, drobnoziarnista, długo się utrzymuje. Nagazowanie też w normie.
    Smak: bardzo ciekawy, określiłabym je jako pszenicznego klasztorniaka, belgijskie posmaki całkiem ciekawie się komponują z typowym, pszenicznym posmakiem.

    Piwko na piątkę, bardzo oryginalne
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



  • breslauer
    Senior
    • 05-2002
    • 2690

    #2
    Dostałem od Jerzego piwo pszeniczne oznaczone jako warka nr 7 - więc to chyba jest to piwo.
    Bardzo nietypowe pszeniczne - przede wszystkim bardzo ciemne, bursztynowe. Pod światło widać było, że jest mocno nagazowane, ale ta ilość bąbelków wcale nie przeszkadzała, nie szczypała za mocno. Nietypowy był również zapach i smak, bo zamiast tej charakterystycznej goździkowej nuty dominował raczej aromat owocowy. Piana - ładna, puszysta. Podobne do pszeniczniaka, czy niepodobne, jednak piwo orzeźwiające i smaczne.

    Comment

    • strzelczyk76
      Senior
      • 11-2003
      • 823

      #3
      Jeśli to warka nr 7 - to też to piłem
      Zgadzam się z szanownymi przedmówcami - nietypowe jak na pszeniczniaka - pod względem koloru - bursztynowy, jak i smaku.

      Smak - jak na pszeniczne dziwny - ale intrygujący, nie czuć tak tych bananów ani goździków - ale coś mi przypominał - przez 10 minut się zastanawiałem - i przypomniałem sobie - bardzo podobny smak miał pszeniczniak pity podczas wakacji - made in Hungary!!!

      Dzięki Jerzy za przypomnienie smaku lata
      Attached Files
      NORMALNOŚĆ



      Browar "nadRzeczny" warzy od 2003 r.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎