Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ark, Browar Zew Natury, warka#7, ciemne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Ark, Browar Zew Natury, warka#7, ciemne

    Goła buteleczka 0,33l; kapselek z cyfrą 7; 11 blg.. A zawartość... hmm... ekstra
    Wspaniały złożony kwiatowo - owocowy zapach (aż brak mi słów by go opisać).
    Dosyć słodkie, ale w przyjemny sposób. Złożony smak wspaniale rozchodzi się po języku... i gardle . Posmak pozostaje w ustach bardzo długo. Pod koniec dopieru czuć goryczkę.
    Piana niezbyt obfita ale drobniusieńka i pozostaje cieniutką warstwą na powierzchni do samego końca. Do tego wspaniale nagazowane.

    Jedno z najlepszy domowych piw jakie piłem. Nic tylko równać do tego poziomu.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #2
    Ark, Browar Zew Natury, warka#7, ciemne

    Kolor: bardzo ciemne, pod światło: wiśniowe. Klarowne.
    Piana: brązowa, średnia, dość szybko opada, ale pierścień zostaje, choć nikły.
    Nagazowanie: szczypie miło po języku, nienachalne
    Zapach: słodki, karmelek się kłania
    Smak: bardzo dobre ciemne piwo, dość zawiesiste, goryczka raczej słodowa. Dośc słodkie, ale bynajmniej nie ulepek, po przełknięciu zostaje posmak gorzki, ale też nie za gorzki Kurka, mi się jeszcze takiego ciemniaka nie udalo zrobić, zawsze za bardzo wysłodzę i za bardzo mi się nagazowuje

    W ogole to Ark ma niezła rękę do piwa. Przy następnej wizycie w Kadach chętnie zamieszkam w piwnicy
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • cyborg_marcel
      Senior
      • 03-2003
      • 3467

      #3
      wieść niesie, że piwo owoż nazywa się "Partyzanckie mroczne"
      faktycznie - kolor wręcz czarny
      piwo słodowe o przydymionym smaku, lekko gazowane, ale piana gęsta, zwarta (przynajmniej w egzemplarzu, który ja dostałam)
      dobre na wiosnę, zdecydowanie najlepsze po uprzednim wypiciu pszeniczniaka nr 8 z tegoż samego browaru
      obiektywnie, chyba najlepszy wyrób ze stajni "Zew Natury"
      Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

      Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎