Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wielki_B, warka#11, Milk Stout

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    Wielki_B, warka#11, Milk Stout

    Kolor: bardzociemnorubinowy (pod światło, bo tak ogólnie to czarne)
    Piana: drobnoziarnista, niewysoka, beżowa, ale nie znika
    Nagazowanie: dość spore jak dla tego typu piwa.
    Zapach: karmelowy, słodki
    Smak: Słodkie, kleiste, słodycz dobrze równoważy to dośc spore nagazowanie, bez niego chyba byłoby zbyt ulepkowate. Po przełknięciu na języku pojawia sie dość intensywna goryczka, słodycz przechodzi do przełyku. Więcej niż jedno naraz to było by już dla mnie przesłodzenie się

    Ogólnie bardzo smaczne piwko, choć trochę brakuje mi w nim jakiejś głębi, ale możliwe, że czepiam się tylko dla zasady, bo to piwo Wielkiego_B
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    #2
    Przetrzymałam sobie jedną buteleczkę do dzisiaj i:
    Piana wyłazi z butelki, mimo, że połowę piwa wlałam juz do szklanki, piana w szklance opada za to do zera. Też mam takie problemy ze swoimi tego typu stoutami po długim odleżakowaniu.
    Słodkie toto dalej jest niemiłosiernie, podchodzi mi pod Primatora 24. Chyba pójdę resztę wlać tacie do szklanki, bo się zakleiłam
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • Wielki_B
      Senior
      • 02-2005
      • 1968

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
      Przetrzymałam sobie jedną buteleczkę do dzisiaj i:
      Piana wyłazi z butelki, mimo, że połowę piwa wlałam juz do szklanki, piana w szklance opada za to do zera. Też mam takie problemy ze swoimi tego typu stoutami po długim odleżakowaniu.
      Słodkie toto dalej jest niemiłosiernie, podchodzi mi pod Primatora 24. Chyba pójdę resztę wlać tacie do szklanki, bo się zakleiłam
      Leży mi tego jeszcze kilka butelek. Moge komuś podrzucic do Żywca"? - Bo ja raczej tego już nie spożyję. Słodkie, lepkie - to nie dla mnie.
      Zabiorę też ze sobą parę innych piwek...

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎