Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Nafciarski Budvar, warka #1, Bitter

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pinio74
    Senior
    • 10-2003
    • 3881

    Browar Nafciarski Budvar, warka #1, Bitter

    Browar Nafciarski Budvar został założony przez użytkownika o nicku Bobired, który pochodzi z Płocka, ale mieszka i pracuje aktualnie w Warszawie. Browar ma na koncie na razie 9 warek. Ocenę zaczynam od pierwszej.
    Bitter, BLG 11, zaw. alk. 3,5
    Kolor - dość ciemny, coś jak mocna herbata, piwo nieprzejrzyste,
    Piana - po nalaniu wysoka, lecz szybko pozostał z niej jedynie cieniutki kożuszek na wierzchu, po pewnym czasie znikła zupełnie,
    Nagazowanie - po otwarciu piwo wyszło na spacer, a to co pozostało w butelce miało już niewiele gazu,
    Zapach - słodowo-drożdzowo-owocowy, bardzo przyjemny, przywodzący na myśl ciemne piwa pszeniczne,
    Smak - podobnie jak w zapachu obecne były nutki słodowo-drożdżowo-owocowe, na końcu każdego łyka pojawiała się się także ciekawa palona goryczka, na krótko, ale była dość mocna.
    Ogólne wrażenia bardzo pozytywne, nie piłem wcześniej żadnego bittera, więc nie będę oceniał zgodności z gatunkiem. To piwo przywodziło mi na myśl ciemne pszeniczniaki i bardzo mi smakowało.

    Dziękuję za możliwość spróbowania i oceny.
    Last edited by Pinio74; 20-02-2007, 07:39.
    BIRRARE HUMANUM EST
  • Pinio74
    Senior
    • 10-2003
    • 3881

    #2
    Oto fotka.
    Miałem kilka zdjęć z lepszą pianą, ale na tym barwa piwa jest najbliższa oryginałowi, a na tamtych była zbyt ciemna. Jak napisałem w 1 poście piwo wyszło z butelki i "delikatnie" rozmyło etykietę
    Attached Files
    Last edited by Pinio74; 22-02-2007, 07:35.
    BIRRARE HUMANUM EST

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎