Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rudzki Browar Domowy "Pieron" - Flaps

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mark33
    Idę po piwo do piwnicy.
    • 04-2005
    • 3283

    Rudzki Browar Domowy "Pieron" - Flaps

    Tym razem piwo ciemne górnej fermentacji, porter angielski

    Zapach: dominuje lekko palony słód oraz rześkość górnej fermentacji.
    Kolor: ciemne, bardzo ciemne, prześwituje tylko cienka warstwa przy pochylonej szklance.
    Smak: palone słody na pierwszym planie, dopełnienie lekką goryczką. Całość bardzo harmonijna choć chmielu mogło być tu trochę mniej ale i tak jest pyszne
    Piwo dość wytrawne o wysokim nasyceniu CO2, ładnej beżowej i trwałej pianie.
    Podsumowując całość to udana kompozycja nuty pszeniczne podnoszą smak w rejony belgijskie, coś będzie trzeba odgapić dla siebie bo ciekawe to piwo.
    Attached Files
  • mwa
    Senior
    • 01-2003
    • 5071

    #2
    Hee,
    Dzięki, cieszę się że smakowało. Flaps jak nie jest przegazowany zawsze jest smaczny
    Pozdrawiam Cię !!!!

    Comment

    • mark33
      Idę po piwo do piwnicy.
      • 04-2005
      • 3283

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
      Hee,
      Dzięki, cieszę się że smakowało. Flaps jak nie jest przegazowany zawsze jest smaczny
      Dobre, smakowe (jak mawia Czesiu) tak sobie myślę nad piwem na bazie Twojego (ibu 43,1 wg. Ragera) to zrobił bym ibu 20 i dał więcej pszenicy i może ciutkę karmelu (muszę zerwać z tym karmelem ale to moja słabość jest) wtedy było by takie bardziej moje

      Comment

      • mwa
        Senior
        • 01-2003
        • 5071

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mark33 Wyświetlenie odpowiedzi
        Dobre, smakowe (jak mawia Czesiu) tak sobie myślę nad piwem na bazie Twojego (ibu 43,1 wg. Ragera) to zrobił bym ibu 20 i dał więcej pszenicy i może ciutkę karmelu (muszę zerwać z tym karmelem ale to moja słabość jest) wtedy było by takie bardziej moje
        No i tak zrób Marek, bo co Twoje to Twoje, ja Ci dałem tylko posmakować. Widać że już się rozmarzyłeś
        Pozdrawiam Cię !!!!

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎