Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blogówka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
    Tak z ciekawości Docencie, swój blog kierujesz tylko do nazwijmy ich "branżowców" czy do zwykłych ludzi lubiących piwo?

    Skąd pytanie? Ostatnio gdzieś chyba na FB posłuchałem Twojej oceny chyba Szpunta (choć pewności nie mam). Dwukrotnie porównałeś je do "Eurogenezy". Kto z nas, forumowiczów, blogerów, innych maniaków wie jak smakuje "Eurogeneza"? (zapewne kilka osób). W momencie pisania tego postu nie wiem jaki browar ją uwarzył i nie będę patrzył ale jaki jest sens porównywania czegoś do piwa, którego tak naprawdę nikt nie zna?
    Beciku, czy chodziło Ci o wideodegustację Czarnego Karła, który przyrównałem do Neurogenezy? Obydwa piwa są z Browaru Bednary, obydwa w stylu american stout.
    Generalnie swój przekaz kieruję do ludzi lubiących dobre piwo ale którzy jednak mają już jakąś wiedzę bo sam używam pewnie hermetycznego języka. Piwnym edukatorem mas nie jestem i nie chcę być, wystarczy tych co już są.
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

    Comment

    • apaczu
      Senior
      • 10-2013
      • 168

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
      Nagadał się chłopak nagadał, a konferansjer woła, że jest kupon i będzie Perła do chlania za frajer. I cała idea poszła się...
      Dokładnie tak samo to odebrałem... Cała para w gwiz... ghm w perłę... Facet nawija jak może a jedno zdanie konferansjera niweczy wszystko... Ciekawe ilu słuchaczy wali teraz z kieliszka do wina tą zachwalaną przez piwnego eksperta ciepłą Perłę Chmielową i psioczy na niego, że jednak nie jest tak zachwycająca...
      Last edited by apaczu; 19-03-2015, 11:41.

      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        Ooo, panowie blogerzy po dwóch latach bicia piany zorientowali się, że premiery białych porterów i innych wynalazków z pierdziszewa to lipa :-)

        Comment

        • Livres
          Senior
          • 04-2012
          • 324

          Docent z PolskieMinibrowary.pl rozmawia z ekipą nowego kontraktowego Browaru Szpunt warzącego w...Korebie! Czy możliwe jest uwarzenie w tym słynącym z niezby...


          Rozmowa Docenta z przedstawicielami "browaru" Szpunt. American bitter, mimo zestawu amerykańskich chmieli, nie pachnie po amerykańsku, bo praktycznie nie był chmielony na zimno i dodatkowo jest piwem filtrowanym. Dlaczego? Bo browar tak przykazał (sic!). Kontrrewolucja?

          Comment

          • pioterb4
            Senior
            • 05-2006
            • 4322

            Coraz mnie podmiotów wolnych jest a rynku i kolejne inicjatywy zaczynają współpracę z takimi browarami, że aż żal patrzeć.

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19176

              Jeszcze są takie które mają moce wolne. Jednak wymagania technologiczne sprawiają, że szuka się tych nierestauracyjnych. Ponowię, to co kiedyś napisałem... szkoda tych małych browarów lokalnych, które tych czasów nie doczekały. Jest potencjał, są ludzie, są konsumenci...

              Comment

              • emes
                Nadszyszkownik Chmielowy
                • 08-2003
                • 4275

                Tylko czekać na browar kontraktowy warzący w browarze Edi

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  Ponoć jakiś chciał, ale odmówili
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • gobong
                    Senior
                    • 04-2005
                    • 658

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ponoć jakiś chciał, ale odmówili
                    Stwierdzili że takich dziwadeł to oni nie warzą

                    Comment

                    • franekf
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 944

                      Edi wyczuł modę na 'sour' i chce sam opanować tą niszę
                      Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                      http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                      Piwny Janusz bez Teku

                      Comment

                      • iron
                        Senior
                        • 08-2002
                        • 6703

                        Naczelny vloger III Rzeczpospolitej wypuścił właśnie filmik, na którym afiszuje się złamaniem wszelkich zasad i technik prowadzenia samochodu, zwłaszcza na drodze ekspresowej...
                        Cóż - niektórzy - i to nie tylko politycy - myślą, że ich pewne rzeczy nie obowiązują...
                        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                        Rock, Honor, Ojczyzna

                        Comment

                        • kopyr
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 9475

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                          Naczelny vloger III Rzeczpospolitej wypuścił właśnie filmik, na którym afiszuje się złamaniem wszelkich zasad i technik prowadzenia samochodu, zwłaszcza na drodze ekspresowej...
                          Cóż - niektórzy - i to nie tylko politycy - myślą, że ich pewne rzeczy nie obowiązują...
                          Dobrze, że nie ma na to paragrafów, bo byś musiał zgłosić do prokuratury.
                          blog.kopyra.com

                          Comment

                          • Krzysiu
                            Krzysiu
                            • 02-2001
                            • 14936

                            Tak wprost zapytam - rajcują ciebie takie wygłupy? Potrzebujesz szpanować małolatom z jutuba? Może lepiej poświęć parę minut na montaż i rób nieco strawniejsze monologi.

                            Comment

                            • kopyr
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 9475

                              Muszę dopytać, co rozumiesz przez wygłupy, bo nie przypominam sobie, żebym na tym filmie robił coś w stylu zawracania na ręcznym, szarżowania, zajeżdżania drogi, więc nie wiem do końca o jakie wygłupy Ci chodzi. Jeśli o sam fakt nagrania vloga podczas prowadzenia samochodu, to owszem nagrywanie filmów mnie rajcuje. Owszem nudzę się podczas jazdy i jest to dla mnie urozmaicanie.
                              Co do montażu, to kiedy przynosi on, w moim odczuciu, korzyści, to go stosuję. Jednak zwykle po prostu szkoda mi czasu na montaż (nie jest to kilka minut, jak piszesz), poza tym nagrania z jednego ujęcia są bardziej naturalne, a widzowie je lubią.
                              Wśród moich widzów (wg statystyk YouTube) odsetek małolatów jest poniżej 1%, większość jest z przedziału 18-35 lat.

                              Kwestia strawności monologu jest dyskusyjna, jak widać są tacy dla których jest on strawny.
                              blog.kopyra.com

                              Comment

                              • Krzysiu
                                Krzysiu
                                • 02-2001
                                • 14936

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                                Jeśli o sam fakt nagrania vloga podczas prowadzenia samochodu, to owszem nagrywanie filmów mnie rajcuje. Owszem nudzę się podczas jazdy i jest to dla mnie urozmaicanie...
                                Dla mnie właśnie to jest wygłupem. Czuję się zdecydowanie bezpieczniej, jak kierowcy zwracają uwagę na to, co się dzieje na drodze.

                                "Szkoda czasu na montaż" oznacza, że przerzucasz na słuchaczy swoje lenistwo. wiem, że im to nie przeszkadza, ale statystyka pokazuje, że słucha ciebie pokolenie pisma obrazkowego, czyli ludzie, którym czytanie sprawia trudność lub przykrość.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎