Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blogówka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ramidus
    Member
    • 05-2014
    • 93

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
    "Szkoda czasu na montaż" oznacza, że przerzucasz na słuchaczy swoje lenistwo. wiem, że im to nie przeszkadza, ale statystyka pokazuje, że słucha ciebie pokolenie pisma obrazkowego, czyli ludzie, którym czytanie sprawia trudność lub przykrość.
    Krzysiu, prosze, nie uogolniaj. czesc osob, nawet malolatow przed 50tka do przyswajania wiedzy o piwie podchodzi racjonalnie i z zaangazowaniem - garnitur, biala koszula, fotel, cygaro, i wylacznie lektura czegos wydanego na papierze czerpanym...

    Comment

    • behegrzmot
      Senior
      • 01-2009
      • 276

      Smutny to jest fakt, że się Kopyr łapie na takie "merytoryczne" zaczepki

      Comment

      • dlugas
        Senior
        • 04-2006
        • 4014

        Dlaczego?
        o dziwo jest nawet w miarę "niehejtowo" jak na b.bizowe standardy.

        lekkie czepialstwo z domieszką wzajemnej ansy z delikatnym podjazdem na gimbazę
        Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
        Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
        FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

        Comment

        • gobong
          Senior
          • 04-2005
          • 658

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
          Dobrze, że nie ma na to paragrafów, bo byś musiał zgłosić do prokuratury.
          Nikt nic nie musi robić, sam to zgłosiłeś. Czy nie ma na to paragrafu? "Sprowadzenie zagrożenia katastrofą w ruchu lądowym" czy jakoś tak, na pewno znajdą się tacy co przytoczą dosłowne brzmienie tego "paragrafu" . Okaże się także czy przedstawiciele odpowiednich służb oglądają tak popularnego vloga

          Comment

          • dlugas
            Senior
            • 04-2006
            • 4014

            Filmiki z jutuba (szczególnie takie jakie nakręca teraz kopyr) nie są (nie mogą być) dowodami w sprawie czy przeciwko komuś
            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

            Comment

            • heman
              Member
              • 12-2013
              • 62

              iron, Krzysiu - jesteście żenujący, takimi tekstami sprawiacie, że browar.biz zamienia się w srajdołek, w którym za chwilę będziecie się wzajemnie smarować własnym gównem. Dla dobra browar.biz zasługujecie na globala.
              http://dziennikpiwny.blogspot.com/

              Comment

              • Krzysiu
                Krzysiu
                • 02-2001
                • 14936

                A jakieś konkrety można? Bo to, że mieszkasz w Tychach to słaby merytorycznie argument.

                mieszkam w Tychach. Pod koniec 2012 roku przypadkowo trafiłem do specjalistycznego sklepu piwnego. Gdy zobaczyłem to bogactwo na półkach oniemiałem! To była miłość od pierwszego spojrzenia. Poczułem się jak w raju, pomimo tego, że nie miałem pojęcia czego spodziewać się po tych wszystkich piwach z kolorowymi etykietami i jakimiś dziwnymi nazwami...
                I ty chcesz mnie pouczać o piwie? Chłopie, ty musisz jeszcze dwa wagony chleba zjeść.
                Last edited by Krzysiu; 22-03-2015, 13:11.

                Comment

                • heman
                  Member
                  • 12-2013
                  • 62

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                  A jakieś konkrety można? Bo to, że mieszkasz w Tychach to słaby merytorycznie argument.


                  I ty chcesz mnie pouczać o piwie? Chłopie, ty musisz jeszcze dwa wagony chleba zjeść.
                  A gdzie napisałem, że chcę Cię pouczać o piwie?
                  http://dziennikpiwny.blogspot.com/

                  Comment

                  • Krzysiu
                    Krzysiu
                    • 02-2001
                    • 14936

                    Przecież nie musisz tu się męczyć. Twój wkład w rozwój bbizu jest zerowy, więc straty nie będzie.

                    Comment

                    • tristan_tzara
                      Senior
                      • 12-2007
                      • 1038

                      Ale heman rację ma. Poziom chamstwa na tym forum jest niebotyczny. Nigdy nie widziałem takiego na poważnych forach(nie mówiąc o trollskich, chanach i komciach na portalach, bo to inny świat). A Ty Krzysiu jesteś tutaj pierwszym do wyzywania ludzi od debili/kretynów. Dziwne że moderacja na to nie reaguje, bo normalnie już dawno miałbyś bana, nieważne jakie są twoje zasługi. Bo wiesz, wolność słowa nie znaczy możliwości obrażania każdego z kim się nie zgadzasz.

                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        Powiedzenie komuś prawdy w oczy nie jest obrazą.

                        Comment

                        • zgoda
                          Senior
                          • 05-2005
                          • 3516

                          To nie jest forum dla mentalnych ciot. Twarda szkoła polskiego usenetu z lat 90-tych.
                          Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                          Comment

                          • Shedao
                            Senior
                            • 09-2007
                            • 900

                            To faktycznie jest zastanawiające. Krzysiu jest na forum bardzo długo, ma swój wkład w rozwój serwisu, więc uważa że daje mu to prawo do wywyższania się nad użytkownikami z mniejszym stażem i zasługami, jak również do bycia chamskim, a przynajmniej opryskliwym, w swoich wypowiedziach, kiedy tylko ma na to ochotę. Takich wojenek o nic, jak na b-bizie to nie widziałem nigdzie indziej, a potem wielkie zdziwienie i oburzenie, jak ktoś gdzieś napisze że robi się tu takie kółeczko wzajemnej (nie)adoracji, podczas gdy merytoryczna wartość serwisu maleje, bo co z tego, że ktoś założy jakiś ciekawy temat, jak zaraz poleci offtop na kilka stron i sedno tematu rozmywa się osobistych pojazdach. Tak jak większość poprzedniej strony dyskusji to dawanie upustu swojej niechęci do Kopyra poprzez czepianie się go, że nagrał wideo jadąc samochodem. No rzeczywiście, straszne. Po to właśnie zaglądam do tego tematu, żeby czytać rozważania nad słusznością jego postępowania z punktu widzenia prawnego oraz moralnego. Tak.

                            A co robi z tym wszystkim moderacja? Nic. Zero ostrzeżeń, banów, choćby tymczasowych, co najwyżej od święta wycięte zostanie parę postów. Aż z ciekawości poszukałem, i nie znalazłem nigdzie tematu administracyjnego o ostrzeżeniach dla użytkowników, więc albo ew. przywoływanie do porządku odbywa się "pod stołem" (PW), albo wcale - nie wiem. Więc nie ma co się dziwić, że taki Krzysiu chociażby czuje się bezkarny, rzeczywiście może pisać co chce i nic się z tym nie dzieje.

                            Comment

                            • tristan_tzara
                              Senior
                              • 12-2007
                              • 1038

                              Od tamtych lat siedzę na forach. Były ciężkie akcje, shitstormy, ale szybko się skończyły jak wpadła moderka, nie ważne czy kolega czy nie. Poza tym fajny mental, że dyskusja bez obrażania jest dla "ciot"(cokolwiek to znaczy).

                              Comment

                              • Piktor
                                Senior
                                • 11-2011
                                • 109

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgoda Wyświetlenie odpowiedzi
                                To nie jest forum dla mentalnych ciot. Twarda szkoła polskiego usenetu z lat 90-tych.
                                Trzeba być prawdziwym półgłówkiem, żeby w tym wieku robić ciągle takie błędy jak "90-tych". Może powrót do podstawówki by pomógł?


                                Wystarczająco twardo, męsko i prosto w oczy, czy jeszcze dopracować?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎