Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blogówka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kkemot
    Senior
    • 12-2013
    • 119

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
    Jest na to jakiś paragraf, kodeks? Według czego, kogo to jest niczym nie usprawiedliwione ? Co to w ogóle za głupoty, że nie można prowadzić jedną ręką zwłaszcza przy skrzyniach manualnych?
    Aż obronie Kopyra, jako, że często jeżdżę tamtymi trasami- s8 to spokojna trasa, 200 km (od Łodzi do Wrocka) nudów, a jak on ma chyba forda fusion to może nie mieć podłokietnika po środku albo ten na drzwiach jest twardy i niestety- trzeba prowadzić jedną ręką co by łapy odpoczęły. Nie widzę problemów, nawet jak zjedzie to usłyszy, bo pasy na trasach są z takich kropek i jeśli najedziesz- opony zaczynają być dosyć głośne

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
    Pewnie masz rację, że jako sędzia często wyczuwam wady i dlatego nie rozdzieram tak z ich powodu szat.
    Ty tworzysz piwa, często z wadami i nie będziesz sam pod sobą kopać dołka.
    Ponadto jeśli zacząłbyś hejtować browary to już nie byłbyś tak powszechnie zapraszany i witany. Nie byłoby tylu zleceń i pieniądze mniejsze by były.
    Niestety, ale odkąd robisz vloga/bloga zawodowo odtąd jest znacznie gorszy. To już nie pasja, a picie piwa i zbieranie hajsu za to. Czy na pewno chcesz to robić? Możemy się hejcić ale dziwi mnie to, że samemu mówisz o tym, aby robić to co się lubi i w ogóle, a sam zaczynasz odwalać komerchę i nader często robisz coś, co sam uważasz za niezbyt słuszne, czy to jest zgodne z Twoim sumieniem?

    Comment

    • pioterb4
      Senior
      • 05-2006
      • 4322

      Pisz takie posty jak wysyłasz PW, nie ma co maskować swojego prostactwa. Pewnie i tak sporo Cię to kosztuje.

      Comment

      • Klatak
        Senior
        • 07-2014
        • 431

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
        Jest na to jakiś paragraf, kodeks? Według czego, kogo to jest niczym nie usprawiedliwione ? Co to w ogóle za głupoty, że nie można prowadzić jedną ręką zwłaszcza przy skrzyniach manualnych?
        A czy ja napisałem że Kopyra powinno się ukamienować, odebrać prawo jazdy i wlepić mandata 10 000 zł? Nie powinno być przez nikogo usprawiedliwiane w żaden sposób bo porostu jest to niebezpieczne zwłaszcza przy dużych prędkościach porostu może nie starczej czasu i siły na reakcje gdy mamy jedną rękę na kierownicy. Biegi zmieniasz generalnie dość szybko, a na takiej drodze szybkiego ruchu czy autostradzie praktycznie wcale. Nie mowie że nie można prowadzić jedna ręką, można wszytko ale niektóre rzeczy tylko raz. Bo co do tego że powinno prowadzić się samochód, wtedy kiedy to możliwe dwiema rękami to chyba jest zgoda?

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kkemot Wyświetlenie odpowiedzi
        Aż obronie Kopyra, jako, że często jeżdżę tamtymi trasami- s8 to spokojna trasa, 200 km (od Łodzi do Wrocka) nudów, a jak on ma chyba forda fusion to może nie mieć podłokietnika po środku albo ten na drzwiach jest twardy i niestety- trzeba prowadzić jedną ręką co by łapy odpoczęły. Nie widzę problemów, nawet jak zjedzie to usłyszy, bo pasy na trasach są z takich kropek i jeśli najedziesz- opony zaczynają być dosyć głośne
        Kropki (czy jak tam to się profesjonalnie nazywa) raczej nie pomagają w sytuacjach gdy potrzebne są 2 ręce na kierownicy, a gdy ktoś przyśnie . Zgoda w dłuższej trasie trzymanie 2 rąk czasem może być męczące, ale może należy zrobić wtedy chwile przerwy, ułożyć ręce jakoś inaczej.



        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kkemot Wyświetlenie odpowiedzi
        Ty tworzysz piwa, często z wadami i nie będziesz sam pod sobą kopać dołka.
        Ponadto jeśli zacząłbyś hejtować browary to już nie byłbyś tak powszechnie zapraszany i witany. Nie byłoby tylu zleceń i pieniądze mniejsze by były.
        Niestety, ale odkąd robisz vloga/bloga zawodowo odtąd jest znacznie gorszy. To już nie pasja, a picie piwa i zbieranie hajsu za to. Czy na pewno chcesz to robić? Możemy się hejcić ale dziwi mnie to, że samemu mówisz o tym, aby robić to co się lubi i w ogóle, a sam zaczynasz odwalać komerchę i nader często robisz coś, co sam uważasz za niezbyt słuszne, czy to jest zgodne z Twoim sumieniem?
        Huh, ostro. Ale prawda że piwa w ramach filmów we współpracy nie są zbyt dogłębnie przewałkowane.

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          Przyczynek do premierologii. W tekście brakuje mi słów "kultowy" oraz "projekt".
          Attached Files

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika duvel88
            ... wymyśl w końcu coś nowego. Pod moim adresem pisałeś identyczne teksty, bawisz się w domorosłego psychoanalityka? ...
            Wiele mówi profil użytkownika:
            Zainteresowania: (...) uprzykrzanie ludziom życia

            Comment

            • Shedao
              Senior
              • 09-2007
              • 900

              Skoro już jesteśmy w tym temacie to jeszcze screen z mojego ulubionego fanpage'a na Facebooku.

              Ach, co to się będzie działo na tym BGM, entuzjazm kraftowy tryskający na lewo i prawo, byle nie dosłownie
              Attached Files

              Comment

              • Krzysiu
                Krzysiu
                • 02-2001
                • 14936

                Najwyraźniej megalomania to immanentna cecha polskiego kraftu.

                Comment

                • Cyel
                  Junior
                  • 03-2015
                  • 2

                  Nikt jeszcze nie skomentował, że w swoim najnowszym filmie kopyr mówi o tym, że w Portugalii piwowarzy domowi sprzedający tanio piwo (wg tego co mówił mogą łatwo sprzedawać swoje piwo jeśli nie przekroczą 2000hl) z wadami psują rynek kraftofcom? Nie wiem może ja jestem głupi, ale zawsze mnie śmieszyło jak ktoś mówił o psuciu jakiegoś rynku. Poza tym myślałem, że wady i kiepskie piwo trzeba wybaczać.

                  Comment

                  • heman
                    Member
                    • 12-2013
                    • 62

                    To jest szerszy projekt, który być może ma szansę stać się kultowym.
                    Attached Files
                    http://dziennikpiwny.blogspot.com/

                    Comment

                    • Shedao
                      Senior
                      • 09-2007
                      • 900

                      Hybryda "Jagiełło o smaku pomelo", Heksy z Kraftwerku i AIPA ze Stu Mostów. Absolutna nowość na nie tylko polskim, ale i światowym rynku!

                      Comment

                      • Petitpierre
                        Senior
                        • 01-2014
                        • 2560

                        A co oni takiego zrobili, że aż świat ma oniemieć i zapiać z zachwytu? Może tak więcej szczegółów?
                        Mały porterek-przyjaciel nerek

                        Comment

                        • franekf
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 944

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
                          A co oni takiego zrobili, że aż świat ma oniemieć i zapiać z zachwytu? Może tak więcej szczegółów?
                          Może solidny pils za 3 złote?! (tak, wiem, ten dowcip już nie śmieszy...)
                          Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                          http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                          Piwny Janusz bez Teku

                          Comment

                          • kopyr
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 9475

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cyel Wyświetlenie odpowiedzi
                            Nikt jeszcze nie skomentował, że w swoim najnowszym filmie kopyr mówi o tym, że w Portugalii piwowarzy domowi sprzedający tanio piwo (wg tego co mówił mogą łatwo sprzedawać swoje piwo jeśli nie przekroczą 2000hl) z wadami psują rynek kraftofcom? Nie wiem może ja jestem głupi, ale zawsze mnie śmieszyło jak ktoś mówił o psuciu jakiegoś rynku. Poza tym myślałem, że wady i kiepskie piwo trzeba wybaczać.
                            Nie 2000 hl, tylko 2000 l, czyli 20hl.
                            blog.kopyra.com

                            Comment

                            • Petitpierre
                              Senior
                              • 01-2014
                              • 2560

                              Też tak pomyślałem, bo 11 blg i 4%, ale to dotyczy daty
                              Mały porterek-przyjaciel nerek

                              Comment

                              • Jimmy_jb
                                • 11-2005
                                • 911

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika franekf Wyświetlenie odpowiedzi
                                Może solidny pils za 3 złote?! (tak, wiem, ten dowcip już nie śmieszy...)
                                Mnie śmieszy ale jakby z drugiej strony. Na dniach żona przywiozła mi z Norymbergi skrzynkę piw z małych browarów i trafiły się tam m.in. bardzo smaczne pilsy w cenach około 0,6-0,8 euro za sztukę.
                                Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎