Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blogówka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tristan_tzara Wyświetlenie odpowiedzi
    Niestety to dojdzie niedługo do Polski. Będą piwa z organicznej, bezglutenowej wody, drożdże z wolnego wybiegu i butelki wolne od GMO. Lane do teku zrobionego z granitu i koziej skóry, aby było bardziej paleo
    Już jest takie piwo, nawet je ostatnio opisywałem na forum. Warzy to jakiś węgierski browar dla polskiego podmiotu, do picia to się średnio nadaje, sprzedawane jest to w Piotrze i Pawle; nie wiem, czy tylko w "moim", czy w całej Polsce. Ale na etykiecie milion zapewnień o organicznym piwie i tym podobnych rzeczach.

    A jak chcecie autoironiczne teksty praktykującego craftoholika, to macie moje:



    Comment

    • dlugas
      Senior
      • 04-2006
      • 4014

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
      sprzedawane jest to w Piotrze i Pawle; nie wiem, czy tylko w "moim", czy w całej Polsce. [/url]
      Brunehaut ?
      chyba ze trzy odmiany bio, gluten free

      Jest wszędzie od dość dawna
      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

      Comment

      • Petitpierre
        Senior
        • 01-2014
        • 2560

        Nim się właśnie zatrułem. Bezglutenowe badziewie won!
        Mały porterek-przyjaciel nerek

        Comment

        • WojciechT
          Senior
          • 09-2012
          • 2546

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
          Brunehaut ?
          chyba ze trzy odmiany bio, gluten free

          Jest wszędzie od dość dawna
          Nie, nie. Bionanza Bio Wheat.

          Comment

          • Shedao
            Senior
            • 09-2007
            • 900

            Z cyklu: First World Problems.

            Piwna blogosfera ostatnio coś się zabulgotała od dyskusji nt. szkła do picia, wszystko zaczęło się od tego, że Warszawski Festiwal Piwa ogłosił że podczas następnej edycji szkłem festiwalowym będzie shaker. Przeglądanie Facebookowych profili blogów przyniosło mi wiele radości w czytaniu komentarzy z obu stron barykady, także polecam to również innym hejtero... tfu, forumowiczom.

            W każdym razie po raz kolejny przekonuję się, że dobrze jest być sensorycznym zerem, które piwo pije w większości z nonica z Kocoura i z kufla z drugiego WFDP

            Comment

            • wrednyhawran
              Senior
              • 07-2010
              • 1784

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi
              Z cyklu: First World Problems.

              Piwna blogosfera ostatnio coś się zabulgotała od dyskusji nt. szkła do picia, wszystko zaczęło się od tego, że Warszawski Festiwal Piwa ogłosił że podczas następnej edycji szkłem festiwalowym będzie shaker. Przeglądanie Facebookowych profili blogów przyniosło mi wiele radości w czytaniu komentarzy z obu stron barykady, także polecam to również innym hejtero... tfu, forumowiczom.

              W każdym razie po raz kolejny przekonuję się, że dobrze jest być sensorycznym zerem, które piwo pije w większości z nonica z Kocoura i z kufla z drugiego WFDP
              Słaby masz refleks. Już dawno po wszystkim.
              Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
              Małe Piwko Blog
              Małe Piwko Blog na facebooku
              Domowy Browar Demon

              Comment

              • anteks
                maruda
                • 08-2003
                • 10738

                Wesoło to było wczoraj
                Mniej książków więcej piwa

                Comment

                • Petitpierre
                  Senior
                  • 01-2014
                  • 2560

                  Prawdziwa sensoryka, jak zwał, tak zwał, sprowadza się do tego, że ekspert piwo rozłoży na części pierwsze nawet w stakanie, w którym zostały resztki bimbru a kraft'owy hipster będzie się gimnastykował z shaker'ami, teku i innym badziewiem, a piwo dlań pozostanie i tak nieodgadnione. Nie szkło zdobi eksperta.
                  Last edited by Petitpierre; 11-09-2015, 11:30.
                  Mały porterek-przyjaciel nerek

                  Comment

                  • franekf
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 944

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
                    Prawdziwa sensoryka, jak zwał, tak zwał, sprowadza się do tego, że ekspert piwo rozłoży na części pierwsze nawet w stakanie, w którym zostały resztki bimbru a kraft'owy hipster będzie się gimnastykował z shaker'ami, teku i innym badziewiem, a piwo dlań pozostanie i tak nieodgadnione. Nie szkło zdobi eksperta.
                    Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale czy na konkursach piwnych, choćby na Beer Star Award, sędziowie nie degustują z prostych szklanek w kształcie walca, coś a'la szkło do kolscha?
                    Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                    http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                    Piwny Janusz bez Teku

                    Comment

                    • darekd
                      PremiumUżytkownik
                      • 02-2003
                      • 12202

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                      Wesoło to było wczoraj
                      Koledze wesoło, kiedy się podejmuje tak ważkie problemy
                      z którymi w końcu świat musi się zmierzyć?

                      Kiedyś było pytanie jak żyć, ale było błahe.
                      Podstawowe brzmi:

                      w czym pić?

                      Co z tym problemem robi rząd, gdzie do cholery jest opozycja,
                      czemu związki zawodowe milczą, Kościół schował głowę w piasek!?

                      Comment

                      • fidoangel
                        Senior
                        • 07-2005
                        • 3489

                        No i co na to Brukselka? Co na to Tusec?
                        "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                        Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                        Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                        Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                        Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                        Comment

                        • Shedao
                          Senior
                          • 09-2007
                          • 900

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
                          Prawdziwa sensoryka, jak zwał, tak zwał, sprowadza się do tego, że ekspert piwo rozłoży na części pierwsze nawet w stakanie, w którym zostały resztki bimbru a kraft'owy hipster będzie się gimnastykował z shaker'ami, teku i innym badziewiem, a piwo dlań pozostanie i tak nieodgadnione. Nie szkło zdobi eksperta.
                          Kraftowy, shakerami. Normalnie ortografii się nie czepiam (zostawiam to innym, radzą sobie tutaj z tym bardzo dobrze ), ale ten nieszczęsny apostrof w odmianie nazw anglojęzycznych akurat bardzo mnie kłuje w oczy.

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrednyhawran Wyświetlenie odpowiedzi
                          Słaby masz refleks. Już dawno po wszystkim.
                          Cholera, chwilę człowiek nie trzyma ręki na pulsie i już przegapia...

                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19167

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
                            No i co na to Brukselka? Co na to Tusec?
                            Mają to zwyczajnie w gdzieś z tyłu, jak wszystko!
                            Last edited by e-prezes; 11-09-2015, 15:31.

                            Comment

                            • kopyr
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 9475

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika franekf Wyświetlenie odpowiedzi
                              Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale czy na konkursach piwnych, choćby na Beer Star Award, sędziowie nie degustują z prostych szklanek w kształcie walca, coś a'la szkło do kolscha?
                              Sędziowie najczęściej degustują z plastikowych kubeczków.
                              blog.kopyra.com

                              Comment

                              • dlugas
                                Senior
                                • 04-2006
                                • 4014

                                Plasticzki są poręczne.
                                Bo byłoby pińcet tysięcy Teku do wymycia.
                                Trzeba by wtedy nawiązać współpracę np. z Beko czy Boshem i taki konkurs lub festiwal miałby zaplecze w postaci zmywarek.
                                Chociaż one przez te swoje tableteczki do idealnego wyczyszczenia szkła też się średnio nadają.

                                Nawet nie chce mi się czytać tego szklanego szitsztormu na FB, a mam zaległości "aż od środy" :]
                                Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                                Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                                FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎