Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blogówka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wrednyhawran
    Senior
    • 07-2010
    • 1784

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika TTOP Wyświetlenie odpowiedzi
    ja osobiście Kopyra się nie czepiam, odpowiedziałem na pytanie zadane we wcześniejszym poście. Temat "wywleczenia" filmu Kopyra nie jest mój. Moim zdaniem zarówno Kopyr (jak i każdy inny) może poruszać takie tematy, jakie mu odpowiadają (w granicach prawa), a każdy inny (czy też jakaś społeczność - także bbiz) może sobie to komentować. Ja w tym hejtu nie mam, ba - regularnie zaglądam i tu i na blog Kopyra - w obu miejscach można znaleźć ciekawe treści
    To po co się odzywasz, kiedy pytam Krzysia?
    Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
    Małe Piwko Blog
    Małe Piwko Blog na facebooku
    Domowy Browar Demon

    Comment

    • TTOP
      Senior
      • 03-2013
      • 449

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrednyhawran Wyświetlenie odpowiedzi
      To po co się odzywasz, kiedy pytam Krzysia?
      Bo mnie zacytowałeś. Odbieram to jako pytanie. A Twój rzeczywisty adresat też to odczytał, więc cel osiągniety

      Comment

      • wrednyhawran
        Senior
        • 07-2010
        • 1784

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika TTOP Wyświetlenie odpowiedzi
        Bo mnie zacytowałeś.
        WTF
        Last edited by wrednyhawran; 06-09-2013, 12:35.
        Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
        Małe Piwko Blog
        Małe Piwko Blog na facebooku
        Domowy Browar Demon

        Comment

        • WojciechT
          Senior
          • 09-2012
          • 2546

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
          Nie macie wrażenia, że nasz najulubieńszy kolega zrzyna najciekawsze tmaty, by budować sobie bloga? Teraz znienacka zajął się multitapami: http://blog.kopyra.com/index.php/201...oznij-magazyn/
          Było nie było, browar.biz to jedno z najbardziej opiniotwórczych (modne słowo ) piwnych miejsc w polskim internecie, więc chyba nic dziwnego, że tematy stąd są dyskutowane także w szerszym gremium i pojawiają się na okołopiwnych blogach.

          Comment

          • smaky78
            Member
            • 11-2012
            • 50

            Dyskusja na browar.biz, wszelkie prawa zastrzeżone.

            Comment

            • zigy
              Member
              • 04-2012
              • 39

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
              Nie macie wrażenia, że nasz najulubieńszy kolega zrzyna najciekawsze tmaty, by budować sobie bloga? /[/url]

              czyli że to też zrzynka w celu budowania bloga? http://piwnygaraz.pl/lanie-piwa-do-petow/ w końcu tutaj dyskusja trwa już od tygodnia

              Comment

              • wrednyhawran
                Senior
                • 07-2010
                • 1784

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zigy Wyświetlenie odpowiedzi
                czyli że to też zrzynka w celu budowania bloga? http://piwnygaraz.pl/lanie-piwa-do-petow/ w końcu tutaj dyskusja trwa już od tygodnia
                Nie, to nie jest zrzynka, bo Michał nie ma na nazwisko Kopyra.
                Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                Małe Piwko Blog
                Małe Piwko Blog na facebooku
                Domowy Browar Demon

                Comment

                • mlek
                  Member
                  • 01-2013
                  • 79

                  jak czasem czytam wypowiedzi na tym forum to odnosze wrazenie ze niektorym przydalaby sie masc na bol dupy

                  Comment

                  • Krzysiu
                    Krzysiu
                    • 02-2001
                    • 14936

                    A tobie przydałby się powrót do szkoły na lekcje języka polskiego.

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrednyhawran Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ale który dokładnie temat zerżnął?
                    Konkretnie to skorzystał sobie z dwóch tematów, z których jeden jest w dziale "Piwo ogólnie", a drugi "Przy piwie". Mam wrażenie, że nie jest to pierwszy raz, gdy korzysta z rozwiniętej tu burzliwej dyskusji, aby zrobić z tego własny błyskotliwy felieton.

                    Comment

                    • wrednyhawran
                      Senior
                      • 07-2010
                      • 1784

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                      Konkretnie to skorzystał sobie z dwóch tematów, z których jeden jest w dziale "Piwo ogólnie", a drugi "Przy piwie". Mam wrażenie, że nie jest to pierwszy raz, gdy korzysta z rozwiniętej tu burzliwej dyskusji, aby zrobić z tego własny błyskotliwy felieton.
                      Pierwszą uwagę przemilczę, a co do drugiej, dlaczego nie podasz konkretnych linków, to tyle wysiłku?
                      Poza tym, czy to coś złego, że komentuje dyskusje z bb? To przecież zupełnie naturalne. Przykładowo, jeśli w sejmie coś się dzieje, to też we wszystkich serwisach telewizyjnych to komentują. Czy ktoś komuś kiedyś zarzucił, że zrzyna temat? B.Biz ma jakąś wyłączność na niektóre tematy?
                      Last edited by wrednyhawran; 06-09-2013, 17:50.
                      Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                      Małe Piwko Blog
                      Małe Piwko Blog na facebooku
                      Domowy Browar Demon

                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        A czy ja napisałem cokolwiek o wyłączności? Bądź tak uprzejmy i przeczytaj, najlepiej ze zrozumieniem, co napisałem. A dokładnie, to zapytałem, czy ktoś jeszcze ma wrażenie, że Kopyr korzysta sobie z bbiz dla własnych celów. Nawet nie odpowiedziałeś na pytanie, tylko zacząłeś się czepiać.

                        Comment

                        • mlek
                          Member
                          • 01-2013
                          • 79

                          Napisałeś, tu cytat "zrzyna najciekawsze tmaty". Zrzynać, czyli:

                          1. oddzielać coś od podstawy poprzez rżnięcie; ścinać;
                          2. siekać na drobne kawałki; skroić, pociąć;
                          3. posp. przepisywać coś skądś, podając się za autora; ściągać

                          Czy to jest wystarczające odpowiednie rozumienie twoich słów panie Krzysiu czy może sam nie wiesz co piszesz? Kopyr wyraznie zaznaczył że odnosi się do dyskusji, która dzieje się w internecie. Komentuje to, z tego samego powodu dla którego pies sobie liże jajka- BO MOŻE. Nie ma to nic wspólnego ze słowem którego użyłes, a jakbyś miał troche oleju pod tą piękną czapeczką to byś zrozumiał skąd uwaga o "wyłączności". To normalne, że bloger komentuje aktualne sprawy, musisz się jakoś z tym pogodzić.

                          Comment

                          • Krzysiu
                            Krzysiu
                            • 02-2001
                            • 14936

                            Prawo ma, ale nie musi. Skoro się obraził, to niech nie korzysta z naszych tematów. Niech wymyśla swoje, jak jest taki świetny. Jakoś tak się dzieje, że wszyscy obrażeni i tak korzystają z tego portalu, mimo że taki hejterski jest.

                            Comment

                            • mlek
                              Member
                              • 01-2013
                              • 79

                              Krzysiu, niby jesteś dorosłym facetem, a argumenty masz jak ośmiolatek. Nie ma czegoś takiego jak "nasz/wasz temat". To są kwestie aktualnie dziejące się na scenie piwnej w Polsce i każdy kto tylko chce może sobie o tym gadać do woli, nie możesz, na twoje nieszczęscie, nikomu zabronić wypowiedzi ani założyć patentu na "temat" który akurat przypadkiem jest też poruszany na jakimś forum. "niech nie korzysta; niech wymyśla swoje" -dorośnij chłopie.

                              Poza tym z tego co pamiętam Kopyr wyraźnie podkreślał, że się na nikogo nie obraża, b.biz czyta, tylko zrezygnował z udzielania się tutaj i w sumie ciężko mu się dziwić, jak taki Krzysio przyjdzie i pierniczy trzy po trzy...

                              Comment

                              • zigy
                                Member
                                • 04-2012
                                • 39

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wrednyhawran Wyświetlenie odpowiedzi
                                Nie, to nie jest zrzynka, bo Michał nie ma na nazwisko Kopyra.
                                Aaaaaaa to prowadzącego Vloga chodziło. Myślałem, że o treść
                                Swoją drogą moglibyście założyć sobie temat "Kopyr" albo "blogówka kopyra" i byłoby od razu wiadomo czy komentujemy treść z bloga czy blogera
                                Z drugiej strony wystarczy rzucić hasło "kopyr" i już każdy temat będzie mocno ożywiony

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎