Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blogówka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mlek
    Member
    • 01-2013
    • 79

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
    Szkoda, że nie piszę bloga / vloga / sroga, bo byłbym pierwszy i mógłbym z dumą liczyć lajki albo jakieś inne dyrdymały.
    Wszystkim serca krwawią.. Ale co cie w zasadzie powstrzymuje?

    Comment

    • Mastermind1
      Senior
      • 02-2013
      • 248

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika olie Wyświetlenie odpowiedzi
      Polska wersja jest oczywista:
      hejter => nienawistnik
      W pełnym brzmieniu "hejter" tłumaczony byłby jako: "aktywny nienawistnik internetowy"; moja propozycja ewentualnego tłumaczenia na język polski: "czynny zawistnik internetowy" (z naciskiem na domniemaną, dominującą motywację hejtera).
      Słowo "hejter" w odniesieniu do aktywności internetowej jest dość powszechnie stosowane, stąd jego tłumaczenia na język polski ma wyłącznie walor gry intelektualnej.

      Comment

      • bimbelt
        • 12-2007
        • 197

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
        Kraft po niemiecku to siła, moc, energia. Kraftwerk to elektrownia. Może kopyr przerzuca się na energetykę?

        Jeśli chce, żeby pewna kategoria browarów tak się nazywałą, to powinien lansować "craft" przez c, aby uniknąć nieporozumień. W końcu po angielsku "rzemieślniczy" to "craft".

        Swoją drogą, opinie na temat browar.biz są, jakie są, ale po raz kolejny okazuje się, że to ten właśnie portal jest źródłem inspiracji dla blogerów. Najpier kopyr, a wczoraj piwolog zajęli się tematem granatów. Szkoda, że nie piszę bloga / vloga / sroga, bo byłbym pierwszy i mógłbym z dumą liczyć lajki albo jakieś inne dyrdymały.
        Muszę cię zmartwić, bo mnie akurat zainspirował Kopyr, który w swoim burzliwym wystąpieniu zostawił zbyt dużo niedopowiedzeń. Gdyby nie on, to nawet nie wiedziałbym o dyskusji na bbiz. Przykro mi

        Pozdrawiam - Piwolog
        Last edited by bimbelt; 02-01-2014, 08:30.
        Piwolog radzi...
        Piwo Domowe na Facebooku
        Szczeciński Konkurs Piw Domowych

        Comment

        • Szakali
          Senior
          • 08-2013
          • 572

          Doszły mnie słuchy , że Kopyr wraca na browar.biz.
          Może być ciekawie , ale to dobrze ...przynajmniej nie będzie obgadywania się , tylko bezpośrednie konfrontacje .
          Gratuluję odwagi

          Comment

          • dlugas
            Senior
            • 04-2006
            • 4014

            Poszukaj na forum, a znajdziesz potwierdzenie tych "słuchów" :]
            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

            Comment

            • Szakali
              Senior
              • 08-2013
              • 572

              Heheeh , a no już znalazłem

              Comment

              • Krzysiu
                Krzysiu
                • 02-2001
                • 14936

                Przy okazji "premiery" kolejngo "browaru" o nazwie "Doctor Brew" (w nazwie nie tylko głupia angielszczyzna, ale i megalomania) oprócz forumowiczów http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=106367 uaktywnili się też blogerzy. Na forum, jak to na forum jednym się temat podoba, innym nie bardzo, za to blogerzy (właściwie to tylko jeden, czy drugi z nich ma bloga, tego nie wiem, ale jest Najwybitniejszym Ekspertem Od Piwa i Wszystkich Spraw Z Piwem Związanych, w skrócie NEOPiWSzPZ) staneli murem w obronie dobrego imienia "browaru", co nie tylko jeszcze nic nie zrobił, ale za to napisał porcję bzdur na swojej stronie internetowej. Nie będę się szczegółowo zagłębiał w argumenty, bo każdy może sam przeczytać, wysnułem tylko z tego wnioski, że:
                - jak ktoś pisze bzdury, w dobrym tonie jest udawać, że tego nie widać i mówić, że jest piękna pogoda, albo coś w tym rodzaju.
                - pytanie o miejsce produkcji jest tak niestosowne, ja puszczanie bąków przy wieczerzy wigilijnej.
                - każdy jest z natury dobry, więc nie wolno napisać złego słowa, nawet jakcoś jest ewidentnie nienadzwyczajne.
                - każda opinia nieentuzjastyczna jest hejtem, przy czym hejt jest tym bardziej hejterski, im bardziej nie lubi się wygłaszającego tę opinię.

                tu jest blog: http://malepiwko.wordpress.com/2014/...war-skopmy-go/
                tekstów NEOPiWSzPZ nie zacytuję, bo już raz skopiowałem rozmowę z fejsbuka i się eksperty obraziły, może zastrzegł sobie w urzędzie patentowym i naruszę jego prawa. Kto chce, ten znajdzie.

                Polemizuje się z tym trudno, bo chłopaki potrafią błyskawicznie usunąć niewygodne teksty.

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19168

                  Krzysiu, za dużo siedzisz w necie! Im mniej informacji to czasem zdrowiej dla organizmu

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Może po prostu lubi potłuc sobie w jakiegoś wroga w przerwach między rekonstrukcjami bitew, żeby nie zardzewieć.

                    Comment

                    • heman
                      Member
                      • 12-2013
                      • 62

                      Krzysiu ty masz jakieś kompleksy? Za mało browarów, zbyt jednorodne piwa to źle. Teraz za dużo browarów? To też źle?!
                      http://dziennikpiwny.blogspot.com/

                      Comment

                      • wrednyhawran
                        Senior
                        • 07-2010
                        • 1784

                        Krzysiu, czemu uciekłeś do swojej piaskownicy? W mojej już nie czujesz się tak pewnie jak tu? Przecież niczego Ci nie skasowałem.
                        Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                        Małe Piwko Blog
                        Małe Piwko Blog na facebooku
                        Domowy Browar Demon

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          To nie jest piaskownica Krzysia, tylko nasza wspólna, w przeciwieństwie do blogów.
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Ale Krzysiu nawrzucał tu najwięcej swoich zabawek.

                            Comment

                            • Tolbr
                              PremiumUżytkownik
                              • 04-2010
                              • 6

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ale Krzysiu nawrzucał tu najwięcej swoich zabawek.
                              Krzysiu podal same konkrety, problem w tym, ze kolesie, ktorzy o piwie uslyszeli wczoraj biora sie za zakladanie swojego browaru i wypisuja na swojej stronie jakies bzdury spodziewajac sie poklasku.

                              Pomijam juz to, ze ich strona wywoluje krwawienie oczu... nie chodzi mi nawet o wyglad, ale jakim trzeba byc matolkiem, zeby wszystko walic w jpg i wrzucac to na strone. Rozumiem, ze CSS jest ciezki, i strona nie zawsze zachowa sie jak chcemy, ale nalezalo by tez pomyslec o pozycjonowaniu w google, gdzie taka strona zostanie pewnie odrzucona jako spam.

                              Comment

                              • wrednyhawran
                                Senior
                                • 07-2010
                                • 1784

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Tolbr Wyświetlenie odpowiedzi
                                problem w tym, ze kolesie, ktorzy o piwie uslyszeli wczoraj biora sie za zakladanie swojego browaru i wypisuja na swojej stronie jakies bzdury spodziewajac sie poklasku.
                                Znasz ich? Wiesz na pewno, że o piwie usłyszeli wczoraj?

                                Co do strony, wolę, żeby robili dobre piwo i mieli gównianą stronię, niż odwrotnie.
                                Last edited by wrednyhawran; 11-01-2014, 01:42.
                                Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                                Małe Piwko Blog
                                Małe Piwko Blog na facebooku
                                Domowy Browar Demon

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎