Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blogówka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
    Wielka szkoda Dreamer, wielka szkoda. Świetny tekst, a nie wątpię, że mógłbyś o tym pisać więcej.
    Czemu szkoda? Przecież tekst (świetny a propos) powstał i prawdopodobnie powstaną następne. Szkoda, że co? Że nie każdy obraża się na to forum?
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • jacer
      Senior
      • 03-2006
      • 9875

      Szkoda, że nie założy bloga.
      Milicki Browar Rynkowy
      Grupa STYRIAN

      (1+sqrt5)/2
      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
      No Hops, no Glory :)

      Comment

      • dlugas
        Senior
        • 04-2006
        • 4014

        Chodziło raczej o to, że blog może mieć większy zasięg od tego forum, a obecny tekst (i zapewne następne) warte są, aby dotarły do szerszej publiki.

        Blog też może bardziej mobilizować do częstszego pisania.

        Jednak autor tego tematu nie takiego (można przypuszczać, że dogłębnie przemyślanego) wyboru dokonał, zatem nam pozostaje tylko śledzić ten wątek i czekać na następne wpisy
        Last edited by dlugas; 21-02-2014, 17:19.
        Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
        Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
        FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

        Comment

        • Marcin_wc
          Senior
          • 09-2005
          • 2115

          Który blog ma większy zasięg od tego forum?

          Comment

          • wrednyhawran
            Senior
            • 07-2010
            • 1784

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_wc Wyświetlenie odpowiedzi
            Który blog ma większy zasięg od tego forum?
            Biorąc pod uwagę ilość ludzi, którzy obserwują ten wątek - pewnie każdy.
            Last edited by wrednyhawran; 22-02-2014, 00:43.
            Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
            Małe Piwko Blog
            Małe Piwko Blog na facebooku
            Domowy Browar Demon

            Comment

            • jacekwerner
              Senior
              • 05-2004
              • 2837

              Łącznie z tymi, które zostały założone tak jak ten wątek - wczoraj ?
              Ochotnicza Straż Piwna
              BAZA = 7446

              Comment

              • VanPurRz
                Senior
                • 09-2008
                • 4229

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                Chodziło raczej o to, że blog może mieć większy zasięg od tego forum, a obecny tekst (i zapewne następne) warte są, aby dotarły do szerszej publiki.

                Blog też może bardziej mobilizować do częstszego pisania.

                Jednak autor tego tematu nie takiego (można przypuszczać, że dogłębnie przemyślanego) wyboru dokonał, zatem nam pozostaje tylko śledzić ten wątek i czekać na następne wpisy
                Zartujesz prawda? Blog czyta kilkadziesiąt osób, wprzypadku najbardziej popularnego Kopyry ok. 2000 wyświetleń. A to forum ogląda kilkanaście tysięcy osób.
                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                Comment

                • wrednyhawran
                  Senior
                  • 07-2010
                  • 1784

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                  Zartujesz prawda? Blog czyta kilkadziesiąt osób, wprzypadku najbardziej popularnego Kopyry ok. 2000 wyświetleń. A to forum ogląda kilkanaście tysięcy osób.
                  Ilość wyświetleń tego wątku na chwilę obecną: 643. Do kilkunastu tysięcy trochę brakuje.
                  Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
                  Małe Piwko Blog
                  Małe Piwko Blog na facebooku
                  Domowy Browar Demon

                  Comment

                  • kopyr
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 9475

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                    Zartujesz prawda? Blog czyta kilkadziesiąt osób, wprzypadku najbardziej popularnego Kopyry ok. 2000 wyświetleń. A to forum ogląda kilkanaście tysięcy osób.
                    Zythum, wiem że mnie nie lubisz, ale zmyślać nie musisz. Wystarczy zerknąć do zakładki statystyki na moim blogu.
                    O tym wątku też wiedziałoby dużo mniej osób, gdybym nie podlinkował go na swoim profilu na FB.
                    blog.kopyra.com

                    Comment

                    • dlugas
                      Senior
                      • 04-2006
                      • 4014

                      że blog może mieć większy zasięg od tego forum
                      Może nie doprecyzowałem, nie całego forum, a tego wątku na forum.

                      Jest pewna ilość ludzi zarejestrowanych (plus gości) i z tej grupy jest jakiś tam +/- % aktywnie czytających i piszących na forum. Z tej mniejszej już grupy jeszcze mniejsza grupka zobaczyła ten temat i go czyta, a jeszcze mniejsza w nim pisze.

                      Sam jakbym z nudów od czasu do czasu nie właził do tego działu, nigdy bym tego tematu nie przeczytał.

                      Chyba, że bym zobaczył link u kopyra na FB

                      pozdrawiam
                      Last edited by dlugas; 22-02-2014, 10:49.
                      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                      Comment

                      • Marcin_wc
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 2115

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                        Zythum, wiem że mnie nie lubisz, ale zmyślać nie musisz. Wystarczy zerknąć do zakładki statystyki na moim blogu.
                        O tym wątku też wiedziałoby dużo mniej osób, gdybym nie podlinkował go na swoim profilu na FB.
                        Nawet taki talent jak Ty debiutował na tym forum, a nie na odwrót.

                        Comment

                        • Seta
                          Piję piwo
                          • 10-2002
                          • 6964

                          Kopyr jak patrzę na pierwsze miesiące (przed Sept 2012) to nie wygląda tak imponująco. Byłeś pierwszy i Ci się udało. Nie sądzę, żeby inny mieli podobne statystyki (może jeszcze jeden polski piwny blog). Poza tym (bez urazy) Twoje "newsy" są proste, w sensie takie jakich oczekują ludzie luźno związani z piwem. Chcą wiedzieć co ich "piwny bóg" powie nt danego piwa zanim wydadzą 5,5zł. Przepraszam jeśli kogo uraziłem, ale nic w tym złego. Ja też sprawdzam opinie ekspertów przed zakupem czegoś na czym się nie znam lub znam słabo.
                          Wpis Dreamera ma bez wątpienia większą wartość merytoryczną niż 99,9% wpisów w polskiej piwnej blogosferze, ale wymaga od czytającego już sporej wiedzy i ciekawości nt piwnego świata na poziomie advanced.

                          Zgłaszam te posty do przeniesienia.
                          Last edited by Seta; 22-02-2014, 10:58.
                          Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                          Comment

                          • dlugas
                            Senior
                            • 04-2006
                            • 4014

                            No faktycznie można by nasze pierdolety przenieść do BLOGÓWKI a tutaj niech zostanie sobie już tylko porządek.
                            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                            Comment

                            • Czajkus
                              Member
                              • 03-2009
                              • 31

                              Grand Champion 2010

                              Witam,
                              Miałem jeszcze Grand Championa 2010 Brackie Pale Ale Belgijskie i postanowiłem je spróbować razem z Bogusiem czy jest przydatne do spożycia 981 dni po terminie.

                              Jak ktoś jest ciekawy czy jest pijalne to na blogu jest filmik
                              Witam,    Mam wolny weekend i mogę trochę nadrobić zaległości na blogu w zakresie relacji…


                              Pozdrawiam
                              Czajkus
                              www.czajkus.com blog.czajkus.com

                              Comment

                              • Krocz
                                Member
                                • 07-2013
                                • 38

                                wyzwanie od Lorda Jakiś czas temu dostałem urocze a uprzejme zapytanie od Lorda Somersby na temat ewentualnego wspólnego poznania walorów nowego trunku z lordowskich włości. Lord oczywiście zainteresował się faktem czy będący przedmiotem rozmowy napój będzie pasował do mojej menażerii. Zaraz moment, wstrzymać prasy. Jak to czy będzie pasował? Dlaczego by miał nie pasować? Zestawienie


                                Żałosny, a jednocześnie bardzo przykry wpis. A tyle szacunku miałem dla tego bloga. Jak żyć?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎