Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blogówka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tomolek
    Hophead
    • 05-2006
    • 1752

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
    Tylko burgerów nie chce mi się robić
    A polecam, to wcale nie tak dużo roboty...
    www.ohbeautifulbeer.com

    www.mateuszdrozdowski.pl

    „Kwaśny Edi herbu Koreb

    Comment

    • dlugas
      Senior
      • 04-2006
      • 4014

      Ja wiem, tylko trzeba mieć kaskę na wołowinkę, znaleźć dobre bułeczki itp.

      Jak mam chęci to czasu brak, jak czasu jest troszkę to kasy brak.
      Jak brak chęci i czasu to robię byle jakie byle szybko.
      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

      Comment

      • tomolek
        Hophead
        • 05-2006
        • 1752

        Bułki sam robię, a wołowina może być z tych tańszych...
        www.ohbeautifulbeer.com

        www.mateuszdrozdowski.pl

        „Kwaśny Edi herbu Koreb

        Comment

        • Komar_Pafnucy
          Senior
          • 08-2005
          • 1114

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika concerto Wyświetlenie odpowiedzi
          Generalne moje odczucie jest takie, że ludzie ze środowiska nawet jak wypowiadają się ostro i kategorycznie na forum czy prywatnie to już w mediach są albo stonowani, albo wspierający. Wiadomo- często z tego żyją i po co zrażać dużych graczy, gdy może wpadnie kiedyś szkolenie, konferencja czy coś takiego. Z tego punktu widzenia jest to zrozumiałe
          Ale Michał Kopik to akurat od dawna na browar.biz się nie wypowiada a jedynie czyta. Co do jego prywatnych wypowiedzi, to nie odnotowałem żeby kiedykolwiek wypowiadał się wojująco na temat koncernów. Byłoby to zresztą niezłą hipokryzją bo z owymi koncernami współpracuje nie od wczoraj. Także jeśli chodziło ci o niego, to przykład jest nietrafiony.

          Co do omawianego wpisu, no cóż, dla mnie był niesmaczny, ale czy wiedząc o dotychczasowej współpracy autora z koncernami, w tym z KP, naprawdę był zaskakujący? Powiedziałbym, że to naturalna konsekwencja obrania takiej drogi a nie innej.
          Dodam, że na blogu jest umieszczona informacja o firmach z którymi współpracował dotychczas. Nie jest to krótka lista.

          Ja dalej będę czytał Piwny Garaż ponieważ w moim odczuciu to i tak najlepszy blog piwny w Polsce. Bezwartościowe (dla czytelnika, nie autora ) wpisy typu ten o Sommersby trzeba niestety odflitrować... taki lajf.

          Multitap Crawl
          Multitap Crawl na Facebook

          "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
          Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

          Comment

          • leona
            PremiumUżytkownik
            • 07-2009
            • 5853

            Komar w doskonały sposób wytłumaczył. Dodam, że kojarzy mi się to mocno z opiniami na temat Jakuba Wojewódzkiego - taki inteligentny a zarabia na szlamie.

            Zatem, jak mawiają piłkarze, wypada życzyć Maidenowcowi takiego hajsu jak ma Wojewódzki

            Comment

            • emes
              Nadszyszkownik Chmielowy
              • 08-2003
              • 4275

              Kuba Wojewódzki jednak przyznaje, że robi trochę za dziwkę i prostytuuje się w mediach. Jak mamy do niego porównywać Maidenowca, to czy ten ostatni ma odwagę zrobić to samo ?

              Comment

              • VanPurRz
                Senior
                • 09-2008
                • 4229

                Po raz kolejny mam dowód, że blogosfera nie służy pluralizmowi i rzetelnej dyskusji ale jedynie promowaniu siebie, parciu na szkło i w wielu przypadkach chęci wypromowania się na tyle aby na tym zarabiać. Stad kasowanie wypowiedzi nie pasujących do tegoż promowania, stąd dwuznaczna sprawa darmowych prezentów dla blogerów. Tylko po co szumne gadanie o niezależności itp....
                Dlatego zawsze wolę forum bo tutaj są opinie wielu stron, i jest dyskusja a nie monolog narcyza.
                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                Comment

                • wpadzio
                  Senior
                  • 06-2011
                  • 2645

                  Ojej, ale nawet Smaczna Pyza została zaproszona do współpracy. I też miała na przysłanych butelkach swoje imię i nazwisko. Taka pamiątka... Oj no...
                  Blog kulinarny ze sprawdzonymi przepisami na proste dania kuchni domowej, domowe wypieki jak cukierni oraz atlas grzybów i poradnik dla grzybiarzy
                  Last edited by wpadzio; 17-03-2014, 23:03.
                  Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                  Serviatus status brevis est
                  3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                  Comment

                  • Marcin_wc
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 2115

                    Smaczna Pyza napisała to o wiele uczciwiej od Maidenowca, ale ktoś rodzi się księdzem, ktoś k****, a ktoś inny złodziejem. Czasami ma to dobre strony...

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      W prezentowej paczce znaleźliśmy nie tylko butelki napoju ze spersonalizowanymi etykietami, ale także torbę na laptopa, śliczna myszunię i kilka firmowych drobiazgów. Miły list od samego Lorda Somersby wywołał uśmiech na naszych twarzach

                      Stanął mi przed oczami obraz pieska merdającego ogonem.

                      Może jestem niedzisiejszy albo sam siebie nie znam, ale nie mógłbym czegoś takiego zrobić i spojrzeć sobie później w oczy. A gdyby mi ktoś przysłał piwo do degustacji, zwłaszcza z jakimiś gadżetami, odesłałbym to albo oddał żulikowi pod sklepem. Jak inaczej można pozostać wiarygodnym? Niektórzy, jak Komar, potrafią to oddzielić, ja nie jestem w stanie się przemóc. Maidenowca lubię, bo niby czemu mam nie lubić, ale ta reklamówka Sommersby'ego jest straszna. Choć i tak lepsza niż u tej całej "smacznej pyzy".

                      Comment

                      • Makaron
                        Senior
                        • 08-2003
                        • 2107

                        A może po prostu uczciwie ocenic piwo? Nawet darmowe probki wypada opisać krytycznie.
                        "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

                        Comment

                        • fidoangel
                          Senior
                          • 07-2005
                          • 3489

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jak inaczej można pozostać wiarygodnym?
                          No jak, jak... <turla się ze śmiechu>
                          "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                          Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                          Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                          Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                          Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Makaron Wyświetlenie odpowiedzi
                            A może po prostu uczciwie ocenic piwo? Nawet darmowe probki wypada opisać krytycznie.
                            Uczciwie wobec samego siebie i czytelników byłoby kupić samemu. W końcu to tylko piwo, nie samochód.

                            Comment

                            • fidoangel
                              Senior
                              • 07-2005
                              • 3489

                              Piwo dostać od sponsora to źle, samochód to dobrze ?
                              "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                              Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                              Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                              Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                              Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                              Comment

                              • Ciptongue
                                Junior
                                • 09-2013
                                • 23

                                Czekam aż na youtubie pojawi się reklama z Michałem Kopikiem polewającym tego Somersby Smacznej Pyzie...
                                www.szkoladlapsa.waw.pl szkolenie psów warszawa

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎