Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blogówka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tomolek
    Hophead
    • 05-2006
    • 1752

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
    I te brednie o prądzie, który płynie inaczej gdy ma się złote bezpieczniki, kable kierunkowe, jako elektryk chciałem, żeby to uzasadnili teorią.
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tristan_tzara Wyświetlenie odpowiedzi
    ciągnąć off top, tutaj strona skupiająca te wszystkie audio idiotyzmy
    audiovoodoo.org/
    Eee, co Wy wiecie o voodoo

    Znana jest powszechnie teoria o wygrzewaniu kolumn i sprzętu ogólnie. Natomiast znajomy Angol, zresztą producent sprzętu audiofilskiego, twierdził, że wygrzać (w domyśle "osiąść") musi pokój osłuchowy i to jest dopiero teoria...

    A żeby nie było, że 100% offtop, zaiste niektórzy traktują piwo jak bez mała religię - śmiertelnie poważnie...
    www.ohbeautifulbeer.com

    www.mateuszdrozdowski.pl

    „Kwaśny Edi herbu Koreb

    Comment

    • Chmielnicki
      Senior
      • 07-2012
      • 324

      A to tylko woda, trochę zboża, jakieś ziółka...

      Offtop: dlatego nad audiofila zawsze przedkładałem melomana. Pierwszy słucha sprzętu, drugi muzyki.

      Comment

      • AndrewZG
        Senior
        • 08-2009
        • 261

        Fajny ten audio-offtop.
        Myślę, że spore znaczenie dla jakości dźwięku może mieć jeszcze skład powietrza, nawet można by zastąpić to powietrze jakimś specjalnym gazem szlachetnym dla podrasowania dźwięku.
        Słuchacz siedziałby sobie w masce tlenowej i odsłuchiwał , tylko wtedy trudniejszą sprawą byłoby popijanie piwa w trakcie...

        Comment

        • wpadzio
          Senior
          • 06-2011
          • 2645

          No i oczywiście należy bezwzględnie pamiętać, że "po kapuście nie ma basów"...



          Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
          Serviatus status brevis est
          3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19168

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
            Polskie browary potrafią uwarzyć:

            pszenicę na dolnych
            stout na dolnych
            radlera bez cytryny
            6cio miesięczne niepasteryzowane
            Leżajska w Cieszynie
            Warkę w Leżajsku
            Wrocławskie nie z Wrocławia
            miodowe bez miodu
            śliwkowe bez śliwek

            to i porter z wybielaczem zrobią
            Były jeszcze koszerne, bez rabina

            Comment

            • Petitpierre
              Senior
              • 01-2014
              • 2560

              Bo była moda, moda się skończyła, to takich już nie sprzedają. Wódki koszerne też mają okres świetności za sobą, a wina koszerne są za drogie i za nudne, żeby się nimi przejmować.
              Mały porterek-przyjaciel nerek

              Comment

              • dlugas
                Senior
                • 04-2006
                • 4014

                Jakaś dziwna cisza tu panuje. Tym bardziej po o ostatniej "aferze", o której jeszcze nie zdążyłem materiałów "zassać" a nawet poczytać.
                Może już się skończyła.

                idę na fejsa
                Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                Comment

                • rivendel
                  Senior
                  • 06-2010
                  • 262

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AndrewZG Wyświetlenie odpowiedzi
                  Fajny ten audio-offtop.
                  Myślę, że spore znaczenie dla jakości dźwięku może mieć jeszcze skład powietrza, nawet można by zastąpić to powietrze jakimś specjalnym gazem szlachetnym dla podrasowania dźwięku.
                  Słuchacz siedziałby sobie w masce tlenowej i odsłuchiwał , tylko wtedy trudniejszą sprawą byłoby popijanie piwa w trakcie...
                  Słyszałem lepsze teorie!
                  Jeden gość kiedyś napisał, że bardzo ważne jest co się je przed odsłuchem, bo bąki źle wpływają na odsłuch Serio!!!
                  Jest wiele sposobów zabijania czasu, ale nikt nie potrafi go wskrzesić

                  Comment

                  • qlpin
                    Senior
                    • 09-2011
                    • 105

                    kolega Kopyr znowu spuszcza się nad tym, że korpo dbają o swoje interesy...
                    już dawno cofnąłem sub'a, ale to jest przegiecie.

                    Tomasz Kopyra (http://blog.kopyra.com) masakruje piwną kontrrewolucję. Kompania Piwowarska zaatakowała Piwną Rewolucję. To był poważny błąd.Źródła:http://www...

                    Comment

                    • chemmobile
                      Senior
                      • 03-2009
                      • 2168

                      Od dłuższego czasu dopasowuje kontent pod swój target
                      Last edited by chemmobile; 23-10-2014, 14:08.
                      Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                      Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                      Comment

                      • pioterb4
                        Senior
                        • 05-2006
                        • 4322

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika qlpin Wyświetlenie odpowiedzi
                        kolega Kopyr znowu spuszcza się nad tym, że korpo dbają o swoje interesy...
                        już dawno cofnąłem sub'a, ale to jest przegiecie.

                        https://www.youtube.com/watch?v=utNFF_9entg
                        Dziwnie rozumiesz dbanie o swoje interesy. GŻ i Carlsberg też są mega korporacjami a jakoś nie przyszło im do głowy by silić się na takie niskie podjazdy i lansowanie pseudo obiektywnego portalu.

                        Comment

                        • kopyr
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 9475

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika qlpin Wyświetlenie odpowiedzi
                          kolega Kopyr znowu spuszcza się nad tym, że korpo dbają o swoje interesy...
                          już dawno cofnąłem sub'a, ale to jest przegiecie.

                          https://www.youtube.com/watch?v=utNFF_9entg

                          Suba cofnąłeś, ale oglądasz. Zuch chłopak.

                          EDIT: no i wielkie dzięki za link. Pewnie parę wyświetleń z browar.bizu wpadnie. A sam nie chciałem spamować.
                          Last edited by kopyr; 23-10-2014, 14:30. Powód: a przypomniało mi się coś.
                          blog.kopyra.com

                          Comment

                          • jacer
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 9875

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                            Suba cofnąłeś, ale oglądasz. Zuch chłopak.
                            To się nazywa Hassliebe.
                            Milicki Browar Rynkowy
                            Grupa STYRIAN

                            (1+sqrt5)/2
                            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                            No Hops, no Glory :)

                            Comment

                            • VanPurRz
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 4229

                              Gdyby trochę mniej histerii to byłoby OK, bo punktować takie pseudo niezależne portale trzeba.
                              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                              Comment

                              • chemmobile
                                Senior
                                • 03-2009
                                • 2168

                                Pseudo niezależny? Zakładki "O nas" nie czytałeś, prawda?
                                Artykuł o "5 typach ludzi w barze" trochę prosty, ale dość trafny i nie wiem co chcesz punktować na stronie Beerlovers. Strona istnieje dopiero rok, a już ma prawie 4-krotnie więcej subskrybentów na Facebooku niż kilkuletni blog kopyra. W blogówce od dawna nikt nie napisał ciekawego tekstu, bo wszyscy próbują nadążyć z recenzjami z coraz większą liczbą nowości na rynku. Czepianie się Beelovers jest prostacką zaczepką, co zresztą sami autorzy kulturalnie olali
                                Last edited by chemmobile; 23-10-2014, 16:09.
                                Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                                Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎