Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

AntyTyskie - Zapraszamy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Simon
    † 1964-2008 Piwosz w Raju
    • 02-2001
    • 993

    #16
    Krzysiu,
    odpowiedzialność za czyny ... a czegóż to takiego się dopuścili ??? Znam wiele osób, które powinny odpowiadać za swoje czyny a widzę ich w telewizji.

    jeśli już.. to za słowa. Ale czy wobec tego sam nie dopuszczasz się obrazy nazywając lokal spelunką ? Spytaj właściciela lokalu jak odbiera Twoją opinię !
    Simon

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      #17
      Re: AntyTyskie - Zapraszamy

      Originally posted by atys
      Zapraszamy na nasza strone www.antytyskie.prv.pl
      ...
      Wszelkie uwagi mile widziane!
      ...
      Kolega prosił o uwagi, więc je zamieściliśmy. To nie ma nic wspólnego z cenzurą, gdyby miało, tamtej strony w sieci już by nie było, a kolega atys zaliczyłby 48 godzin do wyjaśnienia.
      Po prostu paru osobom strona się nie podoba i wyraziliśmy swoje zdanie.

      Comment

      • Simon
        † 1964-2008 Piwosz w Raju
        • 02-2001
        • 993

        #18
        Sensor,
        Znam wiele opinii, często niesmacznych, na różne tematy. Nie przeszkadzałoby mi to, że ktoś założył strony "obraźliwe" nt np Piasta. Każda akcja ... itd
        Nie obraża to fanów piwa, zwłaszcza tych myślących i czujących ( sensorycznie )))) )
        Simon

        Comment

        • sensor
          Senior
          • 02-2001
          • 817

          #19
          Szanuję piwo, szanuję też ludzi którzy je produkują i spożywają. Jeżeli krytykuję jakieś piwo robię to w gronie znajomych i nie porównuję go do rzygów, gówien itp.

          Tak więc jak sam zauważyłeś panuje wolność słowa i może mi się nie podobać co mi się podoba ( niezłe zdanie wyszło). W związku z tym publicznie ogłosiłem jaka jest moja opinia na temat tej strony.

          ps

          Jakiś łepek walnął jeden post a my się nad tym od rana rozwodzimy jakby było nad czym. Proponuję zakończenie dyskusji.
          Dowiedz się więcej o piwie - www.piwoznawcy.pl
          Kursy, szkolenia, raporty sensoryczne.

          Comment

          • maryhh
            Senior
            • 02-2001
            • 1895

            #20
            ... a taki ładny był - amerykański
            Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
            "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
            do lekkiej pracy jestem za ciężki"

            Comment

            • Simon
              † 1964-2008 Piwosz w Raju
              • 02-2001
              • 993

              #21
              tu nie chodzi o post.
              Ale lepiej w takim razie zainicjować nowy temat , np Piwo a wolność słowa
              OK ?
              Simon

              Comment

              • sensor
                Senior
                • 02-2001
                • 817

                #22
                Post jest bardzo istotny, jest okazją do wyrzeczenia się dóbr wszelakich. Szczególnie jeśli jest to Wielki Post.
                Dowiedz się więcej o piwie - www.piwoznawcy.pl
                Kursy, szkolenia, raporty sensoryczne.

                Comment

                • Faltarn
                  Senior
                  • 04-2001
                  • 133

                  #23
                  Panowie może kolga atys odktył tajny składnik tegoż piwa, Orginalne Camele mają w składzie suszone odchody wielbłądzie i dlatego są takie wyjątkowe. Może prodycenci tyskiego terz chcą być wyjątkowi nic nikomui nie muwiąc

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    #24
                    Poczytała, obejrzała... Nie wszystko, żal mi było czasu.

                    O co ten szum, Panowie? Widać, że brakowało Wam jakiegoś porządnego tematu, na który możnaby się pokłócić

                    Co do stronki: oprócz obrzydlistw, których też bardzo nie lubię, trzeba przyznać, że niektóre obrazki są dowcipne. Tylko samo założenie jest błędne: jeżeli ktokolwiek dostał jakąkolwiek nagrodę, to oczywiście będzie się nią chwalił, licząc na to, że mało kto się zorientuje, że ona nic nie warta. I tak jest wszędzie! Dziwienie się temu jest zwykłą naiwnością.

                    Co do Larry Flynta, to nie jesteśmy w Stanach (na szczęście), a jak się ma do prawa zamieszczanie takich rzeczy w internecie - nie mam bladego pojęcia. W każdym razie strona jest na tyle naiwna właśnie, że raczej można się pośmiać i poobrzydzać, lecz nie będzie nigdy opiniotwórcza.
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • atys
                      Gość
                      • 08-2001
                      • 7

                      #25
                      atys

                      Bardzo dziękuję wszystkim którzy wyrazili swoją opinię.
                      Nie pozostaje mi nic innego jak czekać na pluton egzekucyjny.

                      ps.
                      Wielkie dzięki Marusia, Art i Simon za odrobinę dystansu i rozsądku.

                      ps2.
                      jeżeli chodzi o parę wypowiedzi to chwilami zastanawiałem się czy nieświadomie nie wymordowałem piszącym rodziny, nie podpaliłem domu itd.
                      moja strona i jej "złośliwość" to doprawdy małe piwo w porównaniu do ukrytych talentów osób które "coś tam" tu napisały.

                      Comment

                      • atys
                        Gość
                        • 08-2001
                        • 7

                        #26
                        sorry. zapomniałem oddać moje odczucia po tylu wypowiedziach.

                        Comment

                        • pieczarek
                          zwykle cham i prostak
                          • 06-2001
                          • 5011

                          #27
                          Atys, nie przeżywaj tego wszystkiego tak bardzo. Nasze rodziny mają się dobrze. Domy też stoją. Chciałeś usłyszeć co ludzie myślą o Twojej stronie to usłyszałeś. Jedni wyrośli z dowcipów o sikaniu do butelki, innych specjalnie nie ruszają, komuś może się podobają. Nikt Ci nie każe zamykać Twojej strony. Kilka osób zwróciło Ci tylko uwagę na konsekwencje jakie to wszystko może za soobą pociągnąć. Nikt też specjalnie nie bronił tej "medalowej" reklamy tyskiego.
                          Co zrobisz to będzie Twoja własna decyzja. Nie obrażaj się i zostań na forum. Tu nie wszystko jest cacy. W jednym z tematów kilku forumowiczów (w tym Krzysiu i ja) oddawało się dywagacjom na temat ludożerstwa. Temat też w sumie niezbyt smaczny.
                          Przejrzyj kilka tematów i zobacz jakie cięte dyskuje przeprowadzają np. Marusia z Krzysiem. Serce rośnie czytając, jak można się sympatycznie podszczypywać.

                          Comment

                          • Krzysiu
                            Krzysiu
                            • 02-2001
                            • 14936

                            #28
                            Atys - oczekiwałeś wyłącznie entuzjazmu? Niestety Twoja strona nie jest świetna. Pomijając już jej zawartość - nie jest po prostu gotowa (brak treści w odnośniku "inne"), a niegotowych stron nie puszcza się do sieci.

                            Comment

                            • Andi
                              Senior
                              • 07-2001
                              • 1915

                              #29
                              Re: atys

                              No widzisz i id tego trzeba bylo zaczac -zwracajac sie do Forum trzeba bylo pierw ztobic Test-Sam pochodze z Tychöw i wiele zeczy w twojej stronie nie moge zrozumiec
                              Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                              http://www.andreas-kronkorken.de

                              Comment

                              • pieczarek
                                zwykle cham i prostak
                                • 06-2001
                                • 5011

                                #30
                                Przed chwilą chciałem jeszcze raz zajrzeć na stronę "antytyskie".
                                Pojawia się ciągle komunikat "błąd 404 - nie znaleziono strony" strona zlikwidowana lub przeniesiona.
                                Czy faktycznie strona została zlikwidowana (dlaczego ???) czy też przeniesiona (dokąd ???).
                                Atys, proszę o informację.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎