Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browary Regionalne Jakubiak

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dlugas
    Senior
    • 04-2006
    • 4014

    Wódę zawsze piła
    Później problemy z goleniami, całowaniem się i ziemi itp.
    Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
    Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
    FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

    Comment

    • podswierkiem
      Senior
      • 11-2010
      • 796

      ...a gwoli ścisłości, to Polska Partia Przyjaciół Piwa w początkach lat 90-tych miała całkiej przytulną piwną piwnicę na Starym Mieście w Toruniu
      "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
      Niechybnie brakuje tam nas!
      Od stania w miejscu niejeden już zginął,
      Niejeden już zginął kwiat!"

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika podswierkiem Wyświetlenie odpowiedzi
        Lewica i tak pije, wzorem swoich protektorów (i sponsorów) samogon. To tak na marginesie.

        ...a Pan Jakubiak oprócz wypowiedzenia swojego prywatnego zdania na temat mniejszości osiągnął również efekt marketingowy - moi znajomi (wielbiciele win) przynoszą teraz do mnie na imprezy Ciechana lub Lwówka - muszę ich uświadomić, że jest jeszcze Bojan
        Tylko czekać jak picie Ciechana zostanie okrzyknięte gestem nienawiści

        Comment

        • podswierkiem
          Senior
          • 11-2010
          • 796

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
          Tylko czekać jak picie Ciechana zostanie okrzyknięte gestem nienawiści
          ...a niemieccy (europejscy) lewacy, w ramach nauki kultury, zaczną tłuc pałami trzymane przez Polaków szkło z piwem (na wszelki wypadek z każdym piwem)

          A tak zupełnie serio, pozwólmy ludziom (w tym Panu Jakubiakowi!!!) mieć poglądy (o ile oczywiście nikogo do nich siłą nie przekonują)

          ...A PIWO PIJMY DLA SMAKU !!!
          Last edited by podswierkiem; 17-10-2014, 11:46.
          "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
          Niechybnie brakuje tam nas!
          Od stania w miejscu niejeden już zginął,
          Niejeden już zginął kwiat!"

          Comment

          • tristan_tzara
            Senior
            • 12-2007
            • 1038

            Tez się spotkałem na fb. Lewagi mają ostrą beke bo przecież tak miało być wypromowane piwo BRJ, mega sprzedaż i czyn patriotyczny a lewagi nic nie zmienią i niech se wylewają bo i tak kupili hehe. A tutaj się okazuje że dupka szczypała cały czas

            Comment

            • pizmak666
              Senior
              • 12-2006
              • 1898

              Można prosić o link?
              „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

              "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

              Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

              Comment

              • WojciechT
                Senior
                • 09-2012
                • 2546

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tristan_tzara Wyświetlenie odpowiedzi
                Tez się spotkałem na fb. Lewagi mają ostrą beke bo przecież tak miało być wypromowane piwo BRJ, mega sprzedaż i czyn patriotyczny a lewagi nic nie zmienią i niech se wylewają bo i tak kupili hehe. A tutaj się okazuje że dupka szczypała cały czas
                Ja to odczytuję zupełnie inaczej - i założę się o czteropak (nie musi być Ciechana), że po całej tej pożal się Boże akcji sprzedaż Ciechanów wzrosła.

                Raczej zagranie lewakom na nosie i pokazanie - skoro wy chcecie kneblować innym usta, bo mają inne zdanie, to zobaczymy, jak Wam się podoba oberwać własną bronią.

                Comment

                • tristan_tzara
                  Senior
                  • 12-2007
                  • 1038

                  Kto chce kneblowac usta? Nikt nie zabrania wypowiedzi. Chyba ludziom bardziej chodzi o styl wypowiedzi. No i skąd wiadomo ze lewaki? Wypelniali jakaś ankietę o poglądach gospodarczych? Ja tu widzę mechanizm wolnego rynku czyli to pewnie byli libertarianie

                  Comment

                  • chemmobile
                    Senior
                    • 03-2009
                    • 2168

                    Na podstawie powyższych informacji można więc chyba wysnuć wniosek, że właściciele poniższych lokali [wylewających Ciechana - przyp. mój] związani są głównie z nurtami ideologicznymi określanymi dziś jako lewicowe, oraz co najważniejsze – praktycznie wszyscy z nich mają duże doświadczenie i/lub kontakty w świecie miedialnym.
                    Całość tekstu: http://www.zelaznalogika.net/kto-tak...ewal-ciechana/
                    Last edited by chemmobile; 27-10-2014, 19:15.
                    Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                    Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                    Comment

                    • tristan_tzara
                      Senior
                      • 12-2007
                      • 1038

                      Hehe, jaką typowa inwigilacja. Cezary trotyl gmyz byłby dumny. Szkoda ze za młodzi żeby teczki mieć
                      Ale oczywiście przychylam się do wniosku ze pokazowe wylewanie Ciechana miało też wymiar marketingowy. Przecież to oczywiste.

                      Comment

                      • VanPurRz
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 4229

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                        Wódę zawsze piła
                        Później problemy z goleniami, całowaniem się i ziemi itp.
                        A co to ma wspólnego z lewicą (od kiedy sld poza nazwą to lewica?)? Sądząc po stanie umysłu prawicy pije ona wodę brzozową i denaturat, i to w tych lepszych chwilach.
                        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                        Comment

                        • leona
                          PremiumUżytkownik
                          • 07-2009
                          • 5853

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tristan_tzara Wyświetlenie odpowiedzi
                          Hehe, jaką typowa inwigilacja. Cezary trotyl gmyz byłby dumny. Szkoda ze za młodzi żeby teczki mieć
                          [...]
                          Ale co? Dupka szczypie?

                          Comment

                          • tristan_tzara
                            Senior
                            • 12-2007
                            • 1038

                            Niebardzo, bo dontgiwafakuje(choć nie wiem co jest złego w fundacji feminoteka a wyborcza jest tak lewacka ze jak raz się chciałem o tym przekonać i zakupiłem, to w środku był kilkustronicowy art o cudach papieża Polaka). Za to poprostu zawsze bawi mnie ten pociąg do inwigilacji i spisków. Niedawno mój kolega opublikował mocny tekst na temat syfu i niekompetencji w łódzkim ZOO. Zrobił to jako pasjonat, ale wszyscy politycy albo do polityki aspirujacy, z którymi się spotykał, uważali że to jakiś spisek przeciwstawych opcji. Bo przecież jak ktoś tak sam z siebie może się czepiać Taka już paranoidalna mentalność.
                            Tylko tyle.
                            Last edited by tristan_tzara; 27-10-2014, 20:56.

                            Comment

                            • chemmobile
                              Senior
                              • 03-2009
                              • 2168

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tristan_tzara Wyświetlenie odpowiedzi
                              Za to poprostu zawsze bawi mnie ten pociąg do inwigilacji i spisków.
                              No ba, sprawdzenie jaki kod pocztowy ma Pierdziszewo Dolne też pewnie jest inwigilacją. Zadziwia mnie twoja bezkrytyczna solidarność z idiotami tylko dlatego, że reprezentują idee i poglądy zbliżone do twoich.
                              Last edited by chemmobile; 27-10-2014, 21:30.
                              Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                              Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎