Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browary Regionalne Jakubiak

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
    W ten delikatny sposób chciałem Wojtkowi zwrócić uwagę na to, że dając zielone światło na wykorzystywanie zdjęć swojego autorstwa, gdzie każdy chce, to jednocześnie nie odcinam się od faktu bycia ich autorem
    Byłem pewien że to zdjęcie w orginale tzn na papierze fotograficznym jest u mnie w domu Becik Wiedziałem że jest ono w Galerii ale nie sprawdzałem bo byłem pewien że to ja je tam wrzuciłem.
    Mam w takim razie jakieś podobne ujęcie u siebie trzaskane jeszcze za czasów ZP w Warszawie moim starym kliszakiem.
    Twoje autorstwo tego zdjęcia nie zmienia jednak faktu że medale gdzieś wsiąkły
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

    Comment

    • yoda79
      Senior
      • 01-2013
      • 861

      Napis "Browary Regionalne Jakubiak" na butelce - podoba mi się

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        Jasne
        Oby tylko Mariolki w sklepach nie robiły problemów z ich przyjmowaniem bo do tej pory, z perspektywy klienta, dotychczasowy kształt zbliżony do butelek koncernowych (czy wręcz identyczny typ, nie mam możliwości sprawdzenia teraz) był korzystny z racji wszechdostępności tychże.
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • dlugas
          Senior
          • 04-2006
          • 4014

          Czyli jest własny napis wytłoczony na butelce, ale czy ona nadal jest zwrotna?
          Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
          Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
          FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

          Comment

          • canigggia
            Senior
            • 10-2009
            • 451

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
            Czyli jest własny napis wytłoczony na butelce, ale czy ona nadal jest zwrotna?
            Z tego, co wiem, to jest zwrotna. W tym całym zabiegu chodziło o to głownie, by butelki browarów wchodzących w skład BRJ nie były 'podbierane' przez inne browary które piwa leją w butelki zwrotne. Jeśli się mylę, to mnie skorygujcie.
            Browarnik Tomek
            TomCani

            Grimness, Frost and Northern Darkness!!!

            Comment

            • yoda79
              Senior
              • 01-2013
              • 861

              Zwrotna na 100%.

              Comment

              • dlugas
                Senior
                • 04-2006
                • 4014

                Ułatwienie dla Browaru, niestety kolejny kamyczek do burdeliku z opakowaniami zwrotnymi :]
                Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                Comment

                • chemmobile
                  Senior
                  • 03-2009
                  • 2168

                  Dlaczego? Żywiec posiada butelki zwrotne z wytłoczeniami i nie widać ani słychać, aby GŻ miała z tym problem.
                  Last edited by chemmobile; 11-01-2015, 13:53.
                  Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                  Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                  Comment

                  • dlugas
                    Senior
                    • 04-2006
                    • 4014

                    GŻ nie. Chodzi mi głównie o klientów.


                    ale po przemyśleniu całości faktycznie nic to nie zmieni. Ani na plus ani na minus. Dla klienta. Tego chcącego oddać butelkę w innym sklepie niż kupił dane piwo.


                    BTW>
                    kilka dni temu piłem "Leżajska pełnego" wlanego do grawerowanej butelki Żywca:] że linia to puściła ?
                    Last edited by dlugas; 11-01-2015, 13:58.
                    Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                    Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                    FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                    Comment

                    • Cooper
                      Senior
                      • 11-2002
                      • 6055

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
                      Ułatwienie dla Browaru, niestety kolejny kamyczek do burdeliku z opakowaniami zwrotnymi :]
                      U nas burdelik z opakowaniami zwrotnymi jest już chyba od minimum ćwierćwiecza. Przed wojną prawie każdy browar miał własne butelki zwrotne z tłoczonymi napisami i jakoś funkcjonowały one w obiegu a i browarów było znacznie więcej niż teraz, zwłaszcza że te obecne i tak skupiają się w grupach, vide dyskutowane z grupy BRJ.

                      Tak w ogóle to te butelki BRJ to jakiś dotychczasowy wzór używany w Polsce a jedynie z dodanym tłoczeniem BRJ czy również inny kształt butelki ?
                      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                      Comment

                      • yoda79
                        Senior
                        • 01-2013
                        • 861

                        Dodane tłoczenie tylko.

                        Comment

                        • Pankracy
                          Senior
                          • 10-2007
                          • 2769

                          BRJ dalej rozszerza działalność w sektorze nie-piwnym.
                          Powstała nowa spółka-córka - BRJ Media.



                          Należą do niej:
                          - Tygodnik Ilustrowany
                          - BRJ TV
                          - BRJ FM

                          Comment

                          • tristan_tzara
                            Senior
                            • 12-2007
                            • 1038


                            Znowu będzie to samo, tyle że zamiast tv republika będzie "telewizja brj"

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19167

                              Własna tuba do agitacji?

                              Comment

                              • jacer
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 9875

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                                Własna tuba do agitacji?
                                Przygotowania do wejścia w politykę.
                                Milicki Browar Rynkowy
                                Grupa STYRIAN

                                (1+sqrt5)/2
                                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                                No Hops, no Glory :)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎