Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Polskie multitapy - spis

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • emes
    Nadszyszkownik Chmielowy
    • 08-2003
    • 4275

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
    Aktualizacja na dzień 26.02.2014. Czy coś w międzyczasie powstało, a nie zostało zgłoszone?

    Na czerwono zmiany i nowości:
    06. Warszawa, British Bulldog Pub - 10

    Obawiam się, że nie chodzi o piwa np z browaru Thornbridge, tylko Guinness plus koncerny angielskie i polskie.Szkoda, że wcześniej nie zauważyłem posta Olie, bo przechodziłem niedawno obok tej restauracji. Wstąpił bym dla rekonesansu. A tak, to do soboty lub niedzieli inni mają szansę się wykazać, założyć wątek o lokalu i go opisać
    Ja ten lokal pamiętam z mojej tam bytności, jeszcze jako London Steak Hause dawno temu, eksluzywny, drogi lokal, z dobrą kuchnią, który się z czasem stoczył i skończył.

    Comment

    • olie
      Senior
      • 06-2011
      • 777

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
      Obawiam się, że nie chodzi o piwa np z browaru Thornbridge, tylko Guinness plus koncerny angielskie i polskie.Szkoda, że wcześniej nie zauważyłem posta Olie, bo przechodziłem niedawno obok tej restauracji. Wstąpił bym dla rekonesansu. A tak, to do soboty lub niedzieli inni mają szansę się wykazać, założyć wątek o lokalu i go opisać
      Lokal już jest opisany: http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=99031

      A od tego weekendu będzie:
      Wrocław, Kontynuacja - 26 (22k + 4p)

      Comment

      • emes
        Nadszyszkownik Chmielowy
        • 08-2003
        • 4275

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika olie Wyświetlenie odpowiedzi
        A przed napisaniem posta sprawdzałem w wyszukiwarce, ale zamiast Bulldog przez dwa ll, wpisałem najwidocznie przez jedno l i dlatego pewnie nic na temat tego lokalu nie znalazłem. Biorąc pod uwagę opis tego lokalu, cieszę się, że już nie muszę narażać się na jego sprawdzanie.

        Comment

        • Sokół83
          szynkarz
          • 12-2004
          • 1598

          Dodam nieskromnie, że w Łodzi na wiosnę otworzy się 3. multitap z 13 kranami. O więcej informacji nie pytajcie, bo i tak Wam nie powiem
          Z INNEJ BECZKI

          www.fotopolska.eu

          Comment

          • heman
            Member
            • 12-2013
            • 62

            Dziś w tyskim Gambrinusie podpięto dwa kolejne krany Tym samym jest ich 10 i Tychy mogą poszczycić się pierwszym multitapem! Proszę o dopisanie do listy:

            Tychy, Gambrinus - 10
            http://dziennikpiwny.blogspot.com/

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika heman Wyświetlenie odpowiedzi
              Tychy, Gambrinus - 10
              9 kranów + 1 pompa?

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • Noriusz81
                Senior
                • 11-2008
                • 388

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sokół83 Wyświetlenie odpowiedzi
                Dodam nieskromnie, że w Łodzi na wiosnę otworzy się 3. multitap z 13 kranami. O więcej informacji nie pytajcie, bo i tak Wam nie powiem
                Do wiosny pozostało 11 dni :P
                Trzeci lokal w Mieście Włókniarzy da mi pewność, że wychodząc do pubu,
                będę miał możliwość z kija/pompy spróbowania czegoś nowego
                Liczba wypitych rodzajów piw: 4688 ze 190 krajów
                Liczba kapsli z piw, które wypiłem:
                2286 ze 162 krajów
                Noriuszowe piwa - zdobyte kraje

                Comment

                • heman
                  Member
                  • 12-2013
                  • 62

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                  9 kranów + 1 pompa?
                  Dokładnie
                  http://dziennikpiwny.blogspot.com/

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13950

                    Gliwice, Szynk na winklu - 10

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      W Non Irin jest 10 kranów? Od dawna zgłaszanych jest 9 piw, ale nie wiem czy nie chcą nas drażnić tym dziesiątym kranem z Żywcem czy inną Warką.

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • sienioo
                        Senior
                        • 12-2008
                        • 177

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                        W Non Irin jest 10 kranów? Od dawna zgłaszanych jest 9 piw, ale nie wiem czy nie chcą nas drażnić tym dziesiątym kranem z Żywcem czy inną Warką.
                        Jak dobrze pamiętam to jest 5 kolumn, każda po dwa krany. Żywiec często bywał na kranie.
                        Nawet jak mieliby 9 kranów to moim zdaniem zasługują na bycie na tej liście - mały, klimatyczny pub, jeden z najdłużej działających na tej liście

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13950

                          Sorry, ale tego już nie zatrzymasz - musi być 10

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • sienioo
                            Senior
                            • 12-2008
                            • 177

                            Sprawdziłem na fejsie - stare bo stare zdjęcie, ale jest 10 kranów (rok 2012 - raczej nie zdemontowali jednego kranu)

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13950

                              Tak też mi się wydaje. Po prostu nie chwalą się tutaj tym dziesiątym.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • olie
                                Senior
                                • 06-2011
                                • 777

                                Doszło:
                                Warszawa, Delirium Warszawa - 18

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎