Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Polskie multitapy - spis

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sienioo
    Senior
    • 12-2008
    • 177

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika purc Wyświetlenie odpowiedzi
    Siedzisz tam w tym swoim mieście i produkujesz te bezsensowne statystyki. Pytam po co??? Co z tego, że jakiś tam pub ma 10 czy ileś nalewaków , skoro duża część i tak nadaje się do zlewu? Przykład w Krakowie w Non Iron 10 nalewaków - no może da się 1, 2 w porywach wypić. House of Beer - chyba było 8 nalewaków, kiedy byłem w czerwcu - 2- 3 do wypicia - a Ty podajesz 19. Domyślam się, że siedzisz przy komputerze i radośnie gaworzysz...Może się przejedziesz do Warszawy i Krakowa i zobaczysz , co znaczy 12 nalewaków w profesjonalnej knajpie SP w Krakowie a 16 w Złotym Ryżu czy 16 CnK.
    Nie wiem co się tak uczepiłeś do Irona czy HoB - w knajpach w całej PL są ciągłe zmiany. W Ironie można trafić na perełki typu Opat pieprzowy i jak najbardziej praktycznie zawsze 5 piw jest wysokiej półki. Dodatkowo klimat sportowy lepszy niż w takiej SP. A HoB teraz mają 19 i przedwczorajszy zestaw piw:
    - Primator Weizen,
    - Sachsenberg Pieprzowy,
    - Cerna Hora Refresh,
    - Spitfire Ale,
    - Holba Premium,
    - Fortuna Wiśniowa,
    - Plan-T Pracownia Piwa,
    - Cerna Hora Granat,
    - Sierra Nevada Ruthless Rye IPA.

    Sytuacja w Podziemiach:
    - Ciechan Porter,
    - Pink Killer,
    - Skrill ESB,
    - Primator Weizen,
    - Ciechan Lagerowy,
    - Zawiercie Jasne Pełne,
    - Amber Boy,
    - Bernard Jasny Niefiltrowany.

    Pendragon oby więcej takich statystyk!

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika purc Wyświetlenie odpowiedzi
      Domyślam się, że siedzisz przy komputerze i radośnie gaworzysz...Może się przejedziesz do Warszawy i Krakowa i zobaczysz , co znaczy 12 nalewaków w profesjonalnej knajpie SP w Krakowie a 16 w Złotym Ryżu czy 16 CnK.
      Będę sobie gaworzyć kiedy i ile chcę. Jak ci temat nie pasuje, to po ki ch... go czytasz?
      Twoje "profesjonalne" knajpy odwiedziłem w kwietniu (Kraków) i w maju (Wrocław) i to nie pierwszy raz. To jest spis (a nie ranking) i tworzą go wszyscy forumowicze, którzy chcą.
      Last edited by Pendragon; 14-07-2013, 11:00.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23807

        #48
        Purc, tonuj swoje wypowiedzi.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • purc
          Senior
          • 02-2009
          • 650

          #49
          W Ironie można trafić na perełki typu Opat pieprzowy i jak najbardziej praktycznie zawsze 5 piw jest wysokiej półki. Dodatkowo klimat sportowy lepszy niż w takiej SP. A HoB teraz mają 19 i przedwczorajszy zestaw piw:
          - Primator Weizen,
          - Sachsenberg Pieprzowy,
          - Cerna Hora Refresh,
          - Spitfire Ale,
          - Holba Premium,
          - Fortuna Wiśniowa,
          - Plan-T Pracownia Piwa,
          - Cerna Hora Granat,
          - Sierra Nevada Ruthless Rye IPA.
          No to ile tych nalewaków w HoB - 19 czy jednak, jak podajesz, 9 ? /z tego ok. 4 do picia/.
          Widocznie miałeś więcej szczęścia w Ironie. Ilekroć tam przychodzę , to jest najwyżej 1 piwo do wypicia / raz trafiłem na pieprzowe, też uważam, że to perełka/.
          Tworzenie takich statystyk / nie rankingów/ daje fałszywy obraz jakości knajp i wprowadza w błąd potencjalnych klientów. Są ludzie, którzy kochają statystyki, listy , zestawienia , mapy etc. i bawią się tym bez końca. Ale czy na Ratebeer jest lista polecanych miejsc ułożona wg liczby nalewaków czy według opinii klientów? Szkoda, że u nas nie prowadzimy takiej, a zamiast tego przedkładamy ilość nad jakość.

          Comment

          • sienioo
            Senior
            • 12-2008
            • 177

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika purc Wyświetlenie odpowiedzi
            No to ile tych nalewaków w HoB - 19 czy jednak, jak podajesz, 9 ? /z tego ok. 4 do picia/.
            Widocznie miałeś więcej szczęścia w Ironie. Ilekroć tam przychodzę , to jest najwyżej 1 piwo do wypicia / raz trafiłem na pieprzowe, też uważam, że to perełka/.
            Tworzenie takich statystyk / nie rankingów/ daje fałszywy obraz jakości knajp i wprowadza w błąd potencjalnych klientów. Są ludzie, którzy kochają statystyki, listy , zestawienia , mapy etc. i bawią się tym bez końca. Ale czy na Ratebeer jest lista polecanych miejsc ułożona wg liczby nalewaków czy według opinii klientów? Szkoda, że u nas nie prowadzimy takiej, a zamiast tego przedkładamy ilość nad jakość.
            Jak ci podałem było 17 czynnych - 9 na górze i 8 na dole. Jak dla mnie 11 piw b.dobrych i godnych uwagi. Dam Ci przykład po co np. dla mnie taki spis jest ważny - Czeska Baszta 3 nalewaki, a Chmielarnia 16. Obie knajpy iście piwne, ale w Czeskiej nie mam wyboru lanych i dłuższe degustowanie nie wchodzi w grę. Ten spis przecież nie powstał dla najlepszych knajp tylko dla samej ilości nalewaków - są inne wątki gdzie każdy forumowicz może sobie wybrać, jak i ocenić knajpę.

            Comment

            • purc
              Senior
              • 02-2009
              • 650

              #51
              OK. Za mojego ostatniego pobytu nie było jeszcze sali na dole. Co do spisu multitapów uważam, że znacznie bardziej pożyteczny byłby RANKING w każdym mieście / gdzie też podaje się liczbę kranów i przykładowe piwa często obecne/ i dziwię się, że jeszcze na Browarbizie nie powstał.

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                #52
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika purc Wyświetlenie odpowiedzi
                Ale czy na Ratebeer jest lista polecanych miejsc ułożona wg liczby nalewaków czy według opinii klientów? Szkoda, że u nas nie prowadzimy takiej, a zamiast tego przedkładamy ilość nad jakość.
                Kilkukrotnie proponowałem na forum podłączenie do artomatu także oceny knajp i sklepów. Skoro mechanizm już jest, to chyba nie byłoby trudno dostosować go do tego, by oceniał nie tylko piwa. Może ty masz większy dar przekonania ARTa by w końcu znalazł na to czas.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • purc
                  Senior
                  • 02-2009
                  • 650

                  #53
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                  Kilkukrotnie proponowałem na forum podłączenie do artomatu także oceny knajp i sklepów. Skoro mechanizm już jest, to chyba nie byłoby trudno dostosować go do tego, by oceniał nie tylko piwa. Może ty masz większy dar przekonania ARTa by w końcu znalazł na to czas.
                  Jestem całym piwnym sercem za. Art, to naprawdę dobry pomysł. Jeśli gdzieś jadę , to zawsze sprawdzam PLACES na Ratebeer. Dlaczego nie zrobić tego u nas?

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23807

                    #54
                    To czas należy przekonać, żeby był łaskawszy dla mnie. Ale niedługo coś drgnie i będę liczył na pomoc szczególnie tych najgorliwiej optujących za tym żeby coś zrobić
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      #55
                      Aby tylko zgrać to w czasie, żeby nie było tak że tobie drgnie, a mnie (czy komu innemu) akurat opadnie

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • toto
                        Senior
                        • 12-2006
                        • 949

                        #56
                        House of Beer ma jednak aktualnie 17, a nie 19 nalewaków, w tym jedną pompę (16+1). Druga pompa jest zamontowana, ale na razie trwale nieczynna.

                        Comment

                        • purc
                          Senior
                          • 02-2009
                          • 650

                          #57
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                          To czas należy przekonać, żeby był łaskawszy dla mnie. Ale niedługo coś drgnie i będę liczył na pomoc szczególnie tych najgorliwiej optujących za tym żeby coś zrobić
                          Jestem gotów pomóc.

                          Comment

                          • grew
                            Senior
                            • 05-2009
                            • 766

                            #58
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                            To czas należy przekonać, żeby był łaskawszy dla mnie. Ale niedługo coś drgnie i będę liczył na pomoc szczególnie tych najgorliwiej optujących za tym żeby coś zrobić
                            Oczywiście, jeśli się przydam to również pomogę.

                            Comment

                            • nonFelix
                              Senior
                              • 12-2009
                              • 109

                              #59
                              Zaproponowałem nową definicję multi-tapu w Wikipedii, zerknijcie, edytujcie, poprawiajcie :-)



                              W artykule skorzystałem ze spisu Pendragona.

                              PL

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                #60
                                To 10 kranów to jest trochę arbitralne. No i ja bym poczekał z wpisem, aż ewentualnie przyjmie się jakaś inna nazwa (choć zdaję sobie sprawę, że być może już nie). Nawiasem mówiąc, w angielskiej wikipedii w ogóle nie ma takiego hasła.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎