Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie piwa można leżakować

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dlugas
    Senior
    • 04-2006
    • 4014

    #46
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika thesamethis Wyświetlenie odpowiedzi
    Słyszałem nie raz o piwach sprzedawanych za 200/300 procent początkowej ceny.
    jak ktoś chce osiągnąć tylko 2-3 krotną cenę zakupu to myślę, że za kilkuletniego smacznego porterka jest to bardzo realne do ziszczenia.
    Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
    Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
    FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

    Comment

    • GreenFox
      Senior
      • 12-2013
      • 273

      #47
      Problemem jest to, że z tego co widać to większość uczestniczących w temacie mogłaby pełnić rolę "dawców" wyleżakowanego materiału piwnego, a problemem jest dotarcie do "biorców" - czy raczej problemem nie jest, bo tacy bardzo szybko by się znaleźli, jednak raczej nikt nie zacznie się ogłaszać, że sprzedaje przeterminowane produkty spożywcze, ponieważ bardzo szybko zainteresuje się nim kilka instytucji (od sanepidu poczynając).

      Comment

      • Apocalipse
        Member
        • 04-2014
        • 40

        #48
        Dostałem ostatnio skrzyneczke belgijskiego Kasteel'a Donker. Kiedyś piłem to piwo i pamiętam, że było ... bardzo przyzwoite (jak na koncerniaka). Data ważnosci jest długa - (bodajże) 2019 rok.
        Myślicie, że piwko ma potencjał do leżakowania czy raczej nic nie zyska?

        Comment

        • Petitpierre
          Senior
          • 01-2014
          • 2560

          #49
          Kasteel'e charakteryzują się długim układaniem, ale dają radę; dużym plusem jest moc, dzięki czemu spokojnie powinny osiągnąć dojrzałość. Jak kiedyś były w Almie za darmo za 6zł z czymś, to wziąłem pół półki i stopniowo sobie kosztowałem co jakiś czas, ani razu nie byłem rozczarowany.
          Mały porterek-przyjaciel nerek

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎