Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe piwo w Żabce, marka własna...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kony
    breweriarz
    • 08-2005
    • 1701

    Nowe piwo w Żabce, marka własna...

    Nie wiem czy już gdzieś ktoś o tym pisał ale nic nie znalazłem.
    Niebawem pojawi się w sprzedaży w sklepach Żabka piwo pod marką własną tejże sieci. Są już etykiety, osoba która je widziała powiedziała mi że do złudzenia przypominają stylistyką etykiety AleBrowaru więc można domniemywać że odpowiada za nie agencja Ostecx Creative. Podobno piwo pochodzić ma z dwóch browarów a jednym z nich jest Sulimar.
  • dyczkin
    Serce w kolorze blaugrana
    • 05-2011
    • 3657

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kony Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie wiem czy już gdzieś ktoś o tym pisał ale nic nie znalazłem.
    Niebawem pojawi się w sprzedaży w sklepach Żabka piwo pod marką własną tejże sieci. Są już etykiety, osoba która je widziała powiedziała mi że do złudzenia przypominają stylistyką etykiety AleBrowaru więc można domniemywać że odpowiada za nie agencja Ostecx Creative. Podobno piwo pochodzić ma z dwóch browarów a jednym z nich jest Sulimar.
    Nie dziwi nic .
    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

    Moje warzenie // Piwny Wojownik

    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

    Comment

    • kony
      breweriarz
      • 08-2005
      • 1701

      #3
      Wczoraj widziałem materiały reklamowe, za ok 3 tygodnie piwo ma trafić do sprzedaży.
      Jest 5 piw:
      Kristal weizen,
      Koźlak (nie pamiętam nazwy)
      Valkiria (nie wiem co to za styl, z głównej etykiety to nie wynikało)
      Polski Chmiel (również nie wiem co za styl konkretnie)
      .... Lager (nie pamiętam teraz nazwy, ale wskazywała na ciemnego lagera)

      Etykiety faktycznie stylem podchodzą pod AleBrowar, piwa mają kosztować 3,99.

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #4
        Dobra reklama dla kontraktowca AleBrowar'a. Jesli faktycznie ety są ściagane z ich wzorów i da się to jakoś udowodnić to niech poczekają aż produkt Żaby pojawi się na rynku i pyk procesik o podrabianie. Żaba spora firma, pewnie da się od nich wykosić spore odszkodowanie, inna sprawa że też pewnie stać ich na lepszych prawników niż AleBrowar.
        Szkoda że pewnie kolejne badziewie, marketingowo kopia serii np Argus z Lidla czyli marki własnej kilku typów piwa warzonej cholerawiegdzie masowo dostępnej w sklepach własnej sieci.
        Czekamy teraz na serię piw np Biedroń popularnej sieci sklepów z owadem w nazwie.
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • Dziwary
          Junior
          • 01-2014
          • 7

          #5
          Wydaję się, że moga zrobić taki przekręt już raz zrobili i wygrali

          Sąd Apelacyjny w Poznaniu oddalił wniosek o zaniechanie sprzedaży piwa marki własnej "Wyborne" w sklepach Żabka i Freshmarket.

          Comment

          • kony
            breweriarz
            • 08-2005
            • 1701

            #6
            Miałem wczoraj okazję spróbować 4 z 5 tych wynalazków więc... update:

            Valkiria, Belgium Wit Ale, 11.7 Blg / 4.3% alk.
            Koźle Bydlę, Weizen Bock, 17 Blg / 7% alk.
            Rubi Lager, 16.5 Blg / 6.5% alk.
            Kristal Weizen, 12 Blg / 5% alk.

            W zasadzie ciężko napisać coś pozytywnego. No może tak na siłę, ten Rubi Lager da się wypić. Natomiast Valkiria to mega żenada. Płaskie, perfumowane z dodatkiem pomarańczowego aromatu do ciast...

            Comment

            • mateusz08
              Member
              • 06-2013
              • 36

              #7
              Kiedy w sprzedaży? I czy wiadomo coś o etach?

              Comment

              • canigggia
                Senior
                • 10-2009
                • 451

                #8
                Juz te piwa sa w sprzedazy. Ety niby cos na ksztalt AleBrowaru, ale to nie ta liga!
                Browarnik Tomek
                TomCani

                Grimness, Frost and Northern Darkness!!!

                Comment

                • mateusz08
                  Member
                  • 06-2013
                  • 36

                  #9
                  Przeszedłem się specjanie do Żabki zobaczyć te ety ale był tylko Rubi Lager. Trochę podobna do AleBrowarowych ale tak jak mówisz nie ta liga.

                  Comment

                  • cielak
                    Senior
                    • 03-2004
                    • 2890

                    #10
                    Prawie jak Rowing. Ale prawie robi wielką róźnicę.
                    Attached Files
                    zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                    Comment

                    • Rogerson
                      Senior
                      • 08-2012
                      • 421

                      #11
                      W moim Freshu wczoraj był Polski Chmiel i Rubi Lager po 2,99, Koźle Bydlę za 3,99.

                      Ety całkiem spoko, choć jeżeli już porównywać do innych, to mi to przypomina etę z Corneliusa Triple Blond - w sumie nic dziwnego, bo to też Sulimar.

                      Comment

                      • mateusz08
                        Member
                        • 06-2013
                        • 36

                        #12
                        A co ma Sulimar do ety? We freshu widziałem wszystkie w cenie od 2,99 do 3,49.

                        Comment

                        • Browar_Jezyce
                          Senior
                          • 10-2010
                          • 131

                          #13
                          Sprawa etykiet trafiła już na Wykop.pl http://www.wykop.pl/link/2071816/per...ebrowar-wstyd/
                          Birofile - vlog o piwie
                          Birofile na Facebooku

                          Comment

                          • leona
                            PremiumUżytkownik
                            • 07-2009
                            • 5853

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Browar_Jezyce Wyświetlenie odpowiedzi
                            Sprawa etykiet trafiła już na Wykop.pl http://www.wykop.pl/link/2071816/per...ebrowar-wstyd/
                            A patrząc na komentarze to jak nic wykop jest opanowany przez browarbizonów wszędzie szukających okazji żeby dokopać kopyrowi

                            Comment

                            • Browar_Jezyce
                              Senior
                              • 10-2010
                              • 131

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                              A patrząc na komentarze to jak nic wykop jest opanowany przez browarbizonów wszędzie szukających okazji żeby dokopać kopyrowi
                              Hm, chyba nie do końca jest to trafna teza, bo jak dotąd filmy Kopyra wrzucane na Wykop zawsze spotykały się z bardzo ciepłym przyjęciem. Choć jest możliwe, że część osób już go tak nie idealizuje, stąd złośliwości.
                              Birofile - vlog o piwie
                              Birofile na Facebooku

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎