Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Uwagi do ocen piw

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marekj
    Senior
    • 03-2010
    • 508

    Uwagi do ocen piw

    Ocena Piwa Żywego :

    Zapach: Słaby. Czuć było słód i chmiel. [2]
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    #2
    No fakt, kto to widział, żeby w piwie było czuć jakiś słód, jak piwo się z chmielu robi

    Comment

    • Pankracy
      Senior
      • 10-2007
      • 2771

      #3
      No cóż. Wielu teraz lansuje się w towarzystwie, że lubi pić piwo.
      Może oceniał krypto-amator czystego spirytu poszukujący "mózgotrzepów"?

      Comment

      • Szakali
        Senior
        • 08-2013
        • 572

        #4
        Nie wiem czy jakaś przypadkowa ocena jest aż tak poruszająca, że trzeba o tym nowy temat zakładać.
        Nie wnikam co autor tej oceny tam czuł, ale zapach żywego nie raz na lepszą ocenę niż 2 nie zasługiwał.

        Comment

        • Pankracy
          Senior
          • 10-2007
          • 2771

          #5
          Jeśli temat zakłada producent piwa to musi coś w tym być.
          Znaczy się branże takie oceny elektryzują.

          Comment

          • Szakali
            Senior
            • 08-2013
            • 572

            #6
            Skoro tak to mam nadzieję, że Pan Marek czyta także oceny dotyczące jego piw i wyciąga z tego jakieś wnioski. Może przy okazji wypowie się Pan jak to jest z tymi wypustami w pańskich browarach? Bo niestety są bardzo nierówne i kupno pańskich produktów to ryzyko.

            Comment

            • oberzine
              Senior
              • 02-2012
              • 228

              #7
              ooo jakiś hejt się szykuje idę po popcorn

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                #8
                Dobrze gada, nalać mu piwa!

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • Szakali
                  Senior
                  • 08-2013
                  • 572

                  #9
                  "To nie rewolucja to porażka !" I to jest bardzo słuszne stwierdzenie, bo produkty BRJ jak kiedyś bardzo mi smakowały i chętnie po nie sięgałem to teraz omijam szerokim łukiem zważając na ich niestabilność smaku. Jak to jest, że kiedyś dało się produkować dobre piwa a teraz co ? Cięcie kosztów ? Robienie klientów w wałka?
                  Piwa BRJ nie kosztują 2 zł, tylko aspirują do piw wyższej półki i jako takie są promowane...
                  W Polsce tworzą się coraz to nowe browary, powinien Pan się bardziej postarać o jakość swoich piw aby zatrzymać klientów.
                  Może zamiast bawić się w toporki strażackie i inne dupsy skupić się na mniejszej ilości piw a porządnie?

                  Comment

                  • marekj
                    Senior
                    • 03-2010
                    • 508

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Szakali Wyświetlenie odpowiedzi
                    Skoro tak to mam nadzieję, że Pan Marek czyta także oceny dotyczące jego piw i wyciąga z tego jakieś wnioski. Może przy okazji wypowie się Pan jak to jest z tymi wypustami w pańskich browarach? Bo niestety są bardzo nierówne i kupno pańskich produktów to ryzyko.
                    Jeżeli chodzi o moje piwa to przesadza Pan. Po drugie temat założyłem bo w tym akurat przypadku widać jakie bzdury są zbyt często wypisywane. W końcu jak to jest ?
                    Piwo jak ma zapach piwa to ocena 2.

                    Comment

                    • chemmobile
                      Senior
                      • 03-2009
                      • 2168

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
                      No fakt, kto to widział, żeby w piwie było czuć jakiś słód, jak piwo się z chmielu robi
                      Sam nie błysnąłeś własną oceną koloru Białego:
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
                      Kolor: Jak woda po pierogach. Żółtawe, zmętnione. [2]
                      Co tam fachowość i obiektywność; dowalanie koncernom jest w modzie.

                      Szakali, nie zamierzam bronić BRJ, bo same bronią się swoimi piwami. Jednak moja zdanie o ich piwach jest odmienne i poprawa stabilności w jakości w porównaniu do piw sprzed kilku lat jest zauważalna. Mam na myśli przede wszystkim piwa z Lwówka Śl. Sugeruje to nie tyle cięcie kosztów co ekstra wydatki w celu wyeliminowania wad (choćby metaliczności, dawniej bardzo częstej, a teraz praktycznie nieobecnej).
                      Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                      Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                      Comment

                      • marekj
                        Senior
                        • 03-2010
                        • 508

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Szakali Wyświetlenie odpowiedzi
                        "To nie rewolucja to porażka !" I to jest bardzo słuszne stwierdzenie, bo produkty BRJ jak kiedyś bardzo mi smakowały i chętnie po nie sięgałem to teraz omijam szerokim łukiem zważając na ich niestabilność smaku. Jak to jest, że kiedyś dało się produkować dobre piwa a teraz co ? Cięcie kosztów ? Robienie klientów w wałka?
                        Piwa BRJ nie kosztują 2 zł, tylko aspirują do piw wyższej półki i jako takie są promowane...
                        W Polsce tworzą się coraz to nowe browary, powinien Pan się bardziej postarać o jakość swoich piw aby zatrzymać klientów.
                        Może zamiast bawić się w toporki strażackie i inne dupsy skupić się na mniejszej ilości piw a porządnie?
                        Skoro Pan tak wszystko wie to do roboty - warzyć lepiej. A frustracje swoje niech Pan zostawi dla siebie.

                        Comment

                        • Szakali
                          Senior
                          • 08-2013
                          • 572

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marekj Wyświetlenie odpowiedzi
                          Skoro Pan tak wszystko wie to do roboty - warzyć lepiej. A frustracje swoje niech Pan zostawi dla siebie.
                          Nie znam się na warzeniu piwa dlatego się za to nie zabieram. Ja jako konsument płacąc za Pana wyrób mam wymagania, które nie są spełnione. Proszę obniżyć ceny swoich piw do ceny typowych euro lagerów to nie będę musiał wyrażać swoich frustracji.
                          Niestety prawda w oczy kole i dobrze Pan wie, że robi ludzi w wałka ze swoimi produktami, które kiedyś były dużo lepsze.
                          Rozumiem wpadka jednej czy 2 warek...ale to jest notoryczne i aż chamskie.

                          Comment

                          • rohozecky
                            PremiumUżytkownik
                            • 11-2008
                            • 1837

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Szakali Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ja jako konsument płacąc za Pana wyrób mam wymagania, które nie są spełnione. Proszę obniżyć ceny swoich piw
                            Czernobyl znowu wybuchł czy jak?
                            ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                            Comment

                            • abernacka
                              Senior
                              • 12-2003
                              • 10838

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Szakali Wyświetlenie odpowiedzi
                              (...)
                              Może zamiast bawić się w toporki strażackie i inne dupsy skupić się na mniejszej ilości piw a porządnie?
                              Prawdę mówiąc nie wiem co ci nie smakuje w "Strażackim"? Długo czekałem na takie piwo. Piwo idealne na codzień i od święta. Genialna odskocznia od "witów/sritów"!
                              Piwna turystyka według abernackiego

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎