Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Uwagi do ocen piw

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4325

    #91
    Może nie policzyłem, może się nie zastanowiłem, wydało mi się to w "sposób naturalny" nieistotne. Mea culpa. Jak to sobie przeanalizuję na spokojnie, może sięgnę po ocenę z artomatu.

    Comment

    • DJ_Stas
      Member
      • 03-2008
      • 39

      #92
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika marekj Wyświetlenie odpowiedzi
      Po co te dziwne uwagi przecież systematycznie jestem na tym forum już ponad 12 lat i nie wiem czy nie jestem ostatnim aktywnym dinozaurem browar.biz Jeżeli chodzi o uwagi to obserwuję a nawet powiem ,że pomagają mi w zarządzaniu jakością i jestem za to wdzięczny. Jeżeli chodzi o Chemmobile to nasze polemiki były zawsze dość ostre więc nie wiem skąd taki pogląd ,że jest klakierem. Od pewnego czasu obserwuję ,że być anty BRJ jest mile widziane.
      Panie Marku,
      Trzymam kciuki za wszystkie browary regionalne a Ciechana darzę sympatią od lat. Nie kieruję żadnych dziwnych uwag pod Pana adresem i nie rozumiem dlaczego napisał Pan w odpowiedzi na mój wpis, że być anty BRJ jest mile widziane. Z mojej strony jest dokładnie odwrotnie i stąd mój udział w dyskusji. Z postów chemmobile wynika, ze jest on osobą niewiarygodną i nie znającą tematyki o której pisze. I jeżeli taki dyletant wyraża bezrefleksyjne pochwały pod adresem BRJ, to ja uważam, że robi Panu zły PR.

      Comment

      • chemmobile
        Senior
        • 03-2009
        • 2168

        #93
        Moje opinie poparte są ocenami w wielu przypadkach podzielanych przez innych, co łatwo sprawdzisz w wątkach dedykowanych piwom BRJ. Jeżeli masz z tym problem, to zachowaj go dla siebie. Żenująco wygląda twój kolejny atak personalny; zwłaszcza, że czepiasz się moich ocen samemu nie mając odwagi ich dokonywać.
        Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
        Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23807

          #94
          Bardzo proszę o wyluzowanie.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎