Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najgorsze piwo jakie piłem...

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Samoglow
    Senior
    • 07-2007
    • 606

    Yyy, co proszę? Jak to Złote Lwy?! Mówisz o Złotych Lwach Ambera? Moim zdanie całkiem zacne piwo, może trochę przereklamowane i za drogie, ale żeby było złe, a wręcz najgorsze?! Chyba musiałeś wypić skwaśniałe.

    Comment

    • Marcin_wc
      Senior
      • 09-2005
      • 2115

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Samoglow Wyświetlenie odpowiedzi
      Yyy, co proszę? Jak to Złote Lwy?! Mówisz o Złotych Lwach Ambera? Moim zdanie całkiem zacne piwo, może trochę przereklamowane i za drogie, ale żeby było złe, a wręcz najgorsze?! Chyba musiałeś wypić skwaśniałe.
      Widzisz, u mnie w plebiscycie zazwyczaj Edi dostaje pierwsze, albo drugie miejsce.
      Niestety, sporo wpisanych tu piw, to po prostu skwaśniałe, a nie najgorsze jako świeże.

      Comment

      • rohozecky
        PremiumUżytkownik
        • 11-2008
        • 1837

        Ja nieco z innej beczki (tak dla paddierżki rozgowora):

        Z mojej strony - najgorszymi trzema piwami, jakie piłem w ciągu ostatniego roku, były:

        - Starobrno 11
        - Krušovice řezane
        - Kozel 11

        Każde z nich prezentowało znane skutki "optymalizacji produkcji" przez koncerny; jeszcze 2-3 lata temu każdy z tych napojów był w miarę pijalny, zaś obecnie stoczyły się na poziom polskich koncerniaków (niektórzy twierdzą, że nawet niżej).
        Last edited by rohozecky; 18-11-2009, 13:54.
        ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

        Comment

        • aseco
          Member
          • 07-2009
          • 48

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika NaturalArti Wyświetlenie odpowiedzi
          Zdecydowanie browar Edi, piwo o nazwie "Mętne niefiltrowane". No chyba, że trafiłem na jakieś trefne i zepsute, ale było tragiczne! Po prostu tragiczne! Cierpkie, nie zdatne do picia.
          Pilem, dokladnie takie same mialem wrazenia. Po przelaniu do szklanki mialo kolor kawy z mlekiem. Oryginalne przezycie... ale nigdy wiecej!

          Comment

          • brenda
            Junior
            • 10-2009
            • 12

            Dla mnie najgorszym było Berliner Kindl Weisse. Smakowało jak kwaśny szampan

            Comment

            • abernacka
              Senior
              • 12-2003
              • 10838

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika brenda Wyświetlenie odpowiedzi
              Dla mnie najgorszym było Berliner Kindl Weisse. Smakowało jak kwaśny szampan
              Tyle że on ma właśnie tak smakować. Klasyk gatunku.
              Piwna turystyka według abernackiego

              Comment

              • VanPurRz
                Senior
                • 09-2008
                • 4229

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika brenda Wyświetlenie odpowiedzi
                Dla mnie najgorszym było Berliner Kindl Weisse. Smakowało jak kwaśny szampan
                To akurat piwo pija się właśnie s sokiem ponieważ ma mieć taki smak
                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                Comment

                • Basik
                  Senior
                  • 06-2006
                  • 1308

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                  To akurat piwo pija się właśnie s sokiem ponieważ ma mieć taki smak
                  A niektórzy lubią go nawet i bez soku
                  Na lato super. Jednak zgodzę się ze zdaniem znajomego- to piwo można od pierwszego łyku albo pokochać albo znienawidzić.

                  Comment

                  • cap-n-go
                    Senior
                    • 05-2005
                    • 273

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika brenda Wyświetlenie odpowiedzi
                    Dla mnie najgorszym było Berliner Kindl Weisse. Smakowało jak kwaśny szampan
                    Jedno z niewielu piw pitych przeze mnie, którego nie zdzierżyłem i wylałem do zlewu.

                    Comment

                    • granat862
                      Senior
                      • 12-2004
                      • 945

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MaDmaX Wyświetlenie odpowiedzi
                      Złote Lwy, Krajan Zielone, Cool Beer
                      Złote Lwy zawsze uwarzałem za jedno z lepszych piw w kategorii pils, co się stało że tak źle wypadły w twoich oczach
                      Szklanka wody nie jednemu człowiekowi juz zaszkodziła, natomiast szklanka Pilznera nigdy."

                      Comment

                      • MaDmaX
                        Junior
                        • 11-2009
                        • 20

                        jednak musiałem wypić lekko kwaśne
                        wczoraj specjalnie kupiłem w dobrym sklepie, lekko schłodzone smakuje bardzo dobrze
                        udane, smaczne piwo
                        w sam reaz na wieczorne rozważania

                        Comment

                        • Khan
                          Senior
                          • 09-2009
                          • 297

                          Witam, nie wiem czy to co piłem mozna zakwalifikować do tego tematu, ale bedąc w gorach kaukazu weszliśmy do knajpy gdzie tubylcy tłumnie oblegali każdy kawałek stolów, delektując sie napojem bogow jakim jest piwo.
                          Podawali je w kuflach.
                          Zaciekawieni i szczesliwi ze po 3 tygodniach w gorach wreszcie strzelimy sobie browarka zamowilismy po 1 kontrolnym piwku. Dostalismy dosc metna, kwaskowata ciecz o piwnym kolorze. bez piany bez gazu.
                          Zauwazylismy, ze tubylcy przed kazdym łykiem posypuja krawędz kufla sola!!! wiec to samo uczynilismy. i ... i okazalo sie ze ciecz wraz z sola w ustach zaczynala sie pienic))
                          Bylo to: niedobre, ciepławe, kwasno słone... piwo.. no tak piwo

                          Comment

                          • pazurq
                            Senior
                            • 05-2007
                            • 120

                            2 lata temu w lipcu spiesząc na weekend w lesie skusiłem sie na promocje Carslberga puszkowanego kupiłem zgrzewke - 30 sztuk po 2,29 złocisza (wydawało sie tanio) - na drugi dień poszedłem 4 km do sklepu GS-u i kupiłem kilka flaszek Specjala żeby napić sie ,,piwa''.
                            W zaden sposób Carslberg nie kojarzył mi sie smakowo z piwem ... Od tej pory nie wziąłem tego wyrobu do ust ...
                            dobre piwo pite z umiarem nie szkodzi nawet w największych ilościach...

                            Comment

                            • Fafaq
                              Junior
                              • 11-2009
                              • 1

                              Jak dla mnie to najgorsze piwo (o ile można to nazwać piwem) to Desperados....ble... Aromat tequili, czysta chemia

                              Comment

                              • rohozecky
                                PremiumUżytkownik
                                • 11-2008
                                • 1837

                                Sama nazwa wskazuje grono potencjalnych odbiorców tego napoju
                                ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎