Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Raduga

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    Browar Raduga

    Dzisiaj premiera piwa Metropolis w Gorączce. ale czy ktoś może przybliżyć sylwetkę browaru/kontraktowca?
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    wystarczy sobie wyguglować:

    za FB
    Z wielką dumą przedstawiamy pierwszą recenzję naszego piwa od Tomka Kopyry (...)
    Jest dobrze, jest aromat i jest z nami moc!


    Chyba już każdy Józek i Wiesiek może mieć swój browar, męczyć mnie zaczynają te browary kontraktowe
    Last edited by becik; 18-07-2014, 13:53.
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • yoda79
      Senior
      • 01-2013
      • 861

      #3
      Kopyr przed premierami ma niektóre piwa. Przypadek?

      Comment

      • pioterb4
        Senior
        • 05-2006
        • 4322

        #4
        Chyba już każdy Józek i Wiesiek może mieć swój browar, męczyć mnie zaczynają te browary kontraktowe
        No tak, pozwolenia na browar powinni mieć tylko nieliczni, wskazani przez odpowiednią kapitułę.

        Generalnie na tym polega wolny rynek, każdy może mieć browar o ile jest w stanie przekonać do swojego produktu odbiorców. Na pocieszenie dla Becika powiem, ze są jeszcze na świecie gospodarki centralnie planowane, więc nic straconego.

        Comment

        • Ronoaro
          Senior
          • 04-2013
          • 160

          #5
          Becik przecież nie musisz pić piw kontraktowców, co więcej sam możesz założyć "Tru kraft brewery z pilsem za 3 pln". Po co masz się męczyć z piwami jakiś Józków, co tfuj AIPA na premierę przyszykowali.

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            Pewnie, że nie muszę bo już ostatnio i tak ograniczyłem się w zakupie nowości. Wszystko co nowe zaczyna być monotonne i nudne bo ciągle to samo w wielu odsłonach, IPA, AIPA....
            Ale skoro rynek potrzebuje takich rzeczy niech sobie warzą. Głos jednostkowego konsumenta nie jest istotny. Grunt, że lud pragnie trawy i pestkowej goryczki. To mu się daje.
            Spróbować jak będzie okazja spróbuję i zobaczę cóż to za nowość choć Witnica nie brzmi zachęcająco. Jak nie będzie okazji - nie spróbuję, żałować też nie będę
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • pizmak666
              Senior
              • 12-2006
              • 1898

              #7
              Becik decyduj portfelem.

              Ja pijąc bodajże w środę jedno z najlepszych polskich IMO piw z amerykańskim chmielem stwierdziłem, że mam już prawie odruch wymiotny na właśnie te chmiele.

              Więcej doznań smakowych poczułem pijąc dobrej jakości czeską 11.

              Ot kolejny stopień piwnej rewolucji (przynajmniej u mnie).
              „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

              "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

              Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

              Comment

              • Kirgiz
                Junior
                • 12-2013
                • 9

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                Dzisiaj premiera piwa Metropolis w Gorączce. ale czy ktoś może przybliżyć sylwetkę browaru/kontraktowca?
                Premiera w Cudach na kiju

                Comment

                • VanPurRz
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 4229

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                  wystarczy sobie wyguglować:

                  za FB
                  Z wielką dumą przedstawiamy pierwszą recenzję naszego piwa od Tomka Kopyry (...)
                  Jest dobrze, jest aromat i jest z nami moc!


                  Chyba już każdy Józek i Wiesiek może mieć swój browar, męczyć mnie zaczynają te browary kontraktowe
                  To co jest w googlu i na Fb to ja wiem. Chodziło mi o bardziej szczegółowe informacje.
                  "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19170

                    #10
                    Za Piwowieściami Bartka:

                    Browar Raduga zapowiedział kolejne piwo: Key Largo. Będzie to stout owsiany z cynamonem.
                    Nic nowego! Z bnp serwowaliśmy już taki na bialskich warsztatach i na Stout Fest w 2013 roku.
                    Last edited by e-prezes; 15-04-2015, 11:22.

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎