Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Butelki/beczki z ręczną pompką powietrza

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gziemzik
    Junior
    • 02-2015
    • 3

    Butelki/beczki z ręczną pompką powietrza

    Witam. Naszukałem się, całe google zwiedziłem i NIE MA żadnej, powtarzam ŻADNEJ informacji o czymś, czego szukam. Chodzi mi o butelkę/beczkę, która swoją funkcjonalnością przypomina butelki do zraszaczy wody (coś takiego: http://www.ceneo.pl/25073892) tyle, że do napojów - z kurkiem na dole w celu wylewania napoju GAZOWANEGO i pompką na górze.

    O co chodzi? O ciśnienie, miałem taką butelkę kiedyś, do gazowanej wody mineralnej, jakieś 10 lat temu. Sztuka polegała na tym, że wlewało się do butelki COŚ GAZOWANEGO CO2 i wtłaczało dodatkowo powietrze, aby zwiększyć ciśnienie w butelce i opóźnić ulatnianie się CO2 z napoju - gwarantowało to, że napój zachowywał świeżość przez kilka dni. W momencie, kiedy wylewało się napój, wtłaczało się znowu powietrze, żeby wyrównać ciśnienie.

    Były takie butelki, 5 litrowe, 10 lat temu, jestem tego pewny bo MIAŁEM taką butelkę tylko ją przebiłem. Oczywiście nie zapewniają one takiej jakości i długości świeżości napoju, jak KEGi ładowane CO2, ale idealnie sprawdzało się to na 2-3 dniowe imprezy w plenerze, pod namiotami, z dużą ilością kumpli.

    Gdzie takie coś dostać, gdzie kupić, jak żyć? :/
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19170

    #2
    Masz przecież puszki 5 litrowe i ręczną pompkę do nich. Działa to dokładnie tak samo.

    Comment

    • gziemzik
      Junior
      • 02-2015
      • 3

      #3
      Ale gdzie to kupić?

      Comment

      • rafael52
        • 12-2013
        • 478

        #4
        Na przykład tutaj
        http://www.browamator.pl/szczegoly.p...&grupa_p=6&pwd[6]=%2F163929%2F164395%2F165992%2F183146&sortuj=kod

        Comment

        • gziemzik
          Junior
          • 02-2015
          • 3

          #5
          Dziękuję! Nie jest to dokładnie to, czego szukałem, ale nada się.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎