Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy warto kupować piwa belgijskie w Lidlu?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • leona
    PremiumUżytkownik
    • 07-2009
    • 5853

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Holy-Grail Wyświetlenie odpowiedzi
    Psucie rynku przez Lidla?

    Jak już mam w Tesco Pintę, w Żabce Walkirię, a wszędzie ŻAPę, to po co mi sklep piwny wyspecjalizowany? Rewolucja pożera swoje dzieci.
    A sprawdzałeś tą Pintę w niezależnym teście konfrontując z Pintą kupioną w specjalistyku?


    Comment

    • behegrzmot
      Senior
      • 01-2009
      • 276

      Fajny test, wszystkie daty przydatności które da się odczytać ze zdjęć dzieli około rok. Teraz wiem, że ten śmierdzący chemią gulden, który dzisiaj smakuje na 0/10 już za rok będzie ambrozją na 10/10. No to czekam

      Comment

      • zgoda
        Senior
        • 05-2005
        • 3516

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika behegrzmot Wyświetlenie odpowiedzi
        Fajny test, wszystkie daty przydatności które da się odczytać ze zdjęć dzieli około rok. Teraz wiem, że ten śmierdzący chemią gulden, który dzisiaj smakuje na 0/10 już za rok będzie ambrozją na 10/10. No to czekam
        16 smoków i 16 piratów spokojnie spoczywa w piwnicy, czekając na swój czas. Do tego po czteropaku wszystkiego innego, co udało mi się kupić. Dzięki za info.
        Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

        Comment

        • Brodzislaw
          Senior
          • 09-2013
          • 1020

          Nie znalazłem Gulden Draak, nie ma go w Nakle i w Bydgoszczy.

          Comment

          • zgoda
            Senior
            • 05-2005
            • 3516

            W moim jeszcze zostało ze parę czteropaków Corsendonków 8 i Petrusy Blond.
            Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

            Comment

            • Brodzislaw
              Senior
              • 09-2013
              • 1020

              kto kojarzy w którym lidlu w Bydzi jest Gulden Draak?

              Comment

              • majkelr
                Junior
                • 07-2014
                • 7

                Słabe te piwa

                Belgijskie piwa z Lidla. Corsendonk Pater i Goudblond, Leute Bokbier, Gauloise Ambree, Piraat Tripel Hop, Gulden Draak, Petrus Dubbel Bruin, Speciale, Blond, Golden Tripel, Aged Red i Oud Bruin

                Comment

                • Shedao
                  Senior
                  • 09-2007
                  • 900

                  No jak sam The Beervault tak napisał, to faktycznie. Już idę wylać swoje.

                  Comment

                  • Brodzislaw
                    Senior
                    • 09-2013
                    • 1020

                    Może ktoś chociaż puste butelki odkupi? :-)
                    Faktycznie, większość piw nie zachwyca, ale aż tak źle nie jest. Szkoda, że Oud Bruin Petrus nie jest dostępny solo bo ja też mam odczucie iż to najlepsze piwo zestawie belgów.

                    Comment

                    • VanPurRz
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 4229

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika majkelr Wyświetlenie odpowiedzi
                      Od kiedy to jakiś pojedynczy bloger którego nikt nie zna (poza 10 innymi blogerami) jest jakąś wyrocznią?
                      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                      Comment

                      • dlugas
                        Senior
                        • 04-2006
                        • 4014

                        Jaką wyrocznią?
                        Pisze chłopak swoje prywatne zdanie i można się z nim zgodzić lub nie

                        A Wy od razu się najeżacie.
                        Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                        Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                        FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                        Comment

                        • zgoda
                          Senior
                          • 05-2005
                          • 3516

                          Po spróbowaniu wszystkiego co udało mi się kupić Corsendonki 8 skierowałem do konsumpcji, GD i Piraat do leżakowni. To są całkiem dobre piwa, tylko bardzo, bardzo młode, mają może po 2-3 miesiące. Jak sądzę będą już dobre na koniec zimy/przyszłą wiosnę.
                          Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                          Comment

                          • Petitpierre
                            Senior
                            • 01-2014
                            • 2560

                            Dlatego właśnie należało zrobić zapasy tych, które są najsmaczniejsze i poczekać-od nadmiaru czasu jeszcze nikt nie zbiedniał.

                            Odnośnie bloger'ów. To jest ich prywatne, osobiste zdanie-nikt nie jest zmuszony się z nim zgadzać, zresztą że jemu akurat tak smakowały te piwa nie oznacza, że te piwa są złe. Każdy ma własny smak i własne upodobania.
                            Last edited by Petitpierre; 24-04-2015, 09:36.
                            Mały porterek-przyjaciel nerek

                            Comment

                            • franekf
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 944

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                              Od kiedy to jakiś pojedynczy bloger którego nikt nie zna (poza 10 innymi blogerami) jest jakąś wyrocznią?
                              Poza tym - ten bloger z piw belgijskich opisuje głównie różne odmiany Leffe i jakieś piwa smakowe (Lindemansy i tym podobne), więc raczej wyrocznią w sprawie piw belgijskich żadną nie jest.
                              Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                              http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                              Piwny Janusz bez Teku

                              Comment

                              • majkelr
                                Junior
                                • 07-2014
                                • 7

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika franekf Wyświetlenie odpowiedzi
                                Poza tym - ten bloger z piw belgijskich opisuje głównie różne odmiany Leffe i jakieś piwa smakowe (Lindemansy i tym podobne), więc raczej wyrocznią w sprawie piw belgijskich żadną nie jest.
                                Śmiać mi się chce z was. Nie potraficie przyznać, że te piwa są słabe. Może te piwa są dobre, ale te z lidla są słabe. Piwa mają wady, może leżakowanie trochę pomoże, ale bez przesady. Pewnie za szybko musieli tyle piw przygotować dla lidla. Podobnie było z Komesami z lidla.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎