Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy warto kupować piwa belgijskie w Lidlu?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DJ_Stas
    Member
    • 03-2008
    • 39

    #91
    Czy ktoś widział pełna ofertę w okolicach Pruszkowa lub Ursusa?

    Comment

    • keto
      Senior
      • 07-2009
      • 388

      #92
      U mnie w Krasnymstawie było to samo, też zapytałem o gulden draaka i piraata, okazało się, że gulden jeszcze nie rozpakowany był gdzieś na sklepie, ale tylko 2 kartony(wziąłem 8 szt.), pirata brak.
      Pozdrawiam
      Artur

      Comment

      • chechaouen
        Senior
        • 01-2011
        • 1180

        #93
        Na pograniczu Ząbki-Warszawa jest wszystko, ale Gulden Draaków i Piraatów najmniej, a najwięcej Petrusów. Generalnie za dużo tego nie jest, ale Janusze patrzą spode łba, nieufnie, czasem któryś wrzuci jakąś sztukę do koszyka. Jednak 4,99 za taką małą butelczynę śmierdzi im podstępem. Z tego co pamiętam to Anglia lepiej schodziła

        Comment

        • Petitpierre
          Senior
          • 01-2014
          • 2560

          #94
          Uwaga Rzeszów: wszystkie piwka są, zainteresowanie minimalne, ktoś się pokręci, ale nic raczej nie weźmie. Gulden Draak i Piraat, wraz z Leute są schowane w pudełkach, zawalone sokami, na dziale z alkoholem, chyba że teraz je gdzieś przenoszą, warto pytać i szukać. Taki zestaw czyli 4-pak GD i 4-pak Piraat'a plus Petrus full to miał tylko znajomy piwowar i forumowicz. Tak więc nie ma obaw, że ktoś Wam to nagle wytrzebi.
          Last edited by Petitpierre; 23-03-2015, 12:30.
          Mały porterek-przyjaciel nerek

          Comment

          • dlugas
            Senior
            • 04-2006
            • 4014

            #95
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
            Uwaga Rzeszów: wszystkie piwka są, zainteresowanie minimalne. Gulden Draak i Piraat, wraz z Leute są schowane w pudełkach, zawalone sokami, na dziale z alkoholem, chyba że teraz je gdzieś przenoszą, warto pytać i szukać.
            heh dokładnie miałem to pisać

            Byłem o 9 rano to było tylko połowa nazw bez Gulden Draak, Piraat i Leute. No chyba, żem ślepy, choć oblałem całość 2 razy i pytałem babkę z obsługi, która powiedziała mi, że dojadą w czwartek


            No i czeka mnie kolejna wycieczka po pozostałe pozycje
            ech

            BTW> dzięki Boguś za info, że jednak są :]

            pozdrawiam
            Last edited by dlugas; 23-03-2015, 12:31.
            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

            Comment

            • Petitpierre
              Senior
              • 01-2014
              • 2560

              #96
              Pierwsze primo, nie pyta się babek, był facet na alkoholach w koszuli z logo Lidl, konkretne pytanie, konkretna odpowiedź, w końcu on tam zawiaduje ruchem. Osobiście mi potwierdził, że wszystkie piwka dojechały dziś rano.
              Last edited by Petitpierre; 23-03-2015, 12:33.
              Mały porterek-przyjaciel nerek

              Comment

              • Sekator
                • 06-2013
                • 269

                #97
                W Januszach toczy się walka: mała butelka za 5 zł, ale jednak 10 voltów jest.
                http://degustacjepodplotem.blogspot.com/

                Comment

                • dlugas
                  Senior
                  • 04-2006
                  • 4014

                  #98
                  Malutka, mleczna buteleczka, w napisach po ichniemu, z "niby piwem" o mocy 10% budzi respekt i lekką bojaźń :]
                  Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                  Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                  FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                  Comment

                  • franekf
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 944

                    #99
                    Widzę, że na problemy z zaopatrzeniem nie tylko ja trafiłem. W Piasecznie nie było Draaków i Pirata, za to petrusów ze 3 palety
                    W lidlu przy Puławskiej było wszystko, ale ludzie jakoś się nie rzucali - nie było starć w stylu bitwy o karpia. Towar też dowozili chyba dziś rano, bo byłem około 10:30 i buteleczki zimne jak prosto z TIRa.
                    No i jeszcze kasjer ze zdziwieniem pytający "a co to jest?". Wyjaśniłem mu na szybko w 3 zdaniach, bo do pracy już byłem spóźniony, co to za okazja i jakie to piwo (brałem Draaka), no i powiem wam, że takiego zdziwienia na twarzy drugiego człowieka to już dawno nie widziałem. A facet nie wyglądał na palcem robionego
                    Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                    http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                    Piwny Janusz bez Teku

                    Comment

                    • KobiNalewka
                      Senior
                      • 05-2012
                      • 286

                      "No i jeszcze kasjer ze zdziwieniem pytający "a co to jest?"."

                      A przeszła mi przez chwile myśl, aby wyciągnąć sobie z zestawu jakiegoś ciekawego Pietrusa i "skasować" go jako np blonda.. a widzę, że nawet jako "marchewka na wagę" by przeszedł ;]

                      Comment

                      • metalsrem
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 239

                        W Lidlu na Traugutta zostały jeszcze po cztery czteropaki piratów i smoków. Pozostałych piw jest dużo.
                        Last edited by metalsrem; 23-03-2015, 13:06.
                        Browar domowy SKOTAR

                        Comment

                        • concerto
                          Senior
                          • 09-2003
                          • 859

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Petitpierre Wyświetlenie odpowiedzi
                          Uwaga Rzeszów: wszystkie piwka są, zainteresowanie minimalne, ktoś się pokręci, ale nic raczej nie weźmie. Gulden Draak i Piraat, wraz z Leute są schowane w pudełkach, zawalone sokami, na dziale z alkoholem
                          W Oławie jest wszystko ale małe ilości Draaka i za pierwszym podejściem nie znalazłem. Dopiero potem zobaczyłem, że zostały 2 czteropaki przysłonięte i przygniecione blondami.

                          Warto zajrzeć pod spód.
                          "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

                          Comment

                          • franekf
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 944

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KobiNalewka Wyświetlenie odpowiedzi
                            "No i jeszcze kasjer ze zdziwieniem pytający "a co to jest?"."

                            A przeszła mi przez chwile myśl, aby wyciągnąć sobie z zestawu jakiegoś ciekawego Pietrusa i "skasować" go jako np blonda.. a widzę, że nawet jako "marchewka na wagę" by przeszedł ;]
                            To nie tak Piwa jak najbardziej wchodziły po barkodach (ze zbiorczych 4-paków nie szły), tylko był zaskoczony co to za wynalazki. No i jeszcze pod wrażeniem mocy był A jeszcze jak powiedziałem, że to cudo i z 10 lat w piwnicy poleży, to już w ogóle odlot!
                            Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                            http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                            Piwny Janusz bez Teku

                            Comment

                            • kosher
                              Senior
                              • 04-2005
                              • 2295

                              Lidl, Ursynów (Pileckiego) - na Gulden Draaka i Piraata już nie ma co liczyć, zostały po nich opakowania.
                              Leute Bokbier na wykończeniu (zostało 13 szt.), reszta jeszcze w większej ilości, ale towar szybko schodzi.
                              Kierowniczka sklepu powiedziała, że wystawiła wszystko co dojechało, więc marne szanse na uzupełnienie braków.

                              Comment

                              • tristan_tzara
                                Senior
                                • 12-2007
                                • 1038

                                Akurat przejezdzalem przez Piotrków Trybunalski a tutaj lidl, w pracy trochę czasu na dojazd do następnej roboty, więc zjechalem zbadać temat. Mają wszystko w ilościach dużo. Na początek zakupiłem pakiet petrusow, guldena i pirata. ucieszony

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎