Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy warto kupować piwa belgijskie w Lidlu?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • meszek0009
    Senior
    • 04-2014
    • 247

    W Gdańsku w lidlu koło Galerii Bałtyckiej ok. Godziny 17 było wszystko i było tego sporo jeszcze. Ludzie brali, ale bez szaleństwa, po jednym na spróbowanie ( w sensie po jednym w ogóle, nie po jednym z każdego ). A ktore z tych piw polecalibyscie do leżakowania ? Tak ze 3 najlepsze ? Nie znam tych piw, kupiłem na razie po jednym z każdego, ale dzisiaj raczej wszystkich nie spróbuję

    Comment

    • zgoda
      Senior
      • 05-2005
      • 3516

      Złotego Smoka możesz kupić całą zgrzewkę, to świetne piwo na każdą okazję.
      Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

      Comment

      • iron
        Senior
        • 08-2002
        • 6703

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika domaluj Wyświetlenie odpowiedzi
        Warszawa, ul.Wolska 19/25 było wszystko. O 17 jeszcze udało mi się kupić.
        Po 18tej brakowało już Piraata i smoka - po wuju taka promocja
        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
        Rock, Honor, Ojczyzna

        Comment

        • meszek0009
          Senior
          • 04-2014
          • 247

          O tym samym myślałem, bo to jednak fermentujące w butelce piwo, ale już nie miałem jak zabrać więcej, bo jechałem z uczelni No dobra, uznałem, że nie będę szaleć, bo stypendium jeszcze nie wpłynęło więc wydam jeszcze 20 zł na te Belgi, 3 Smoki i coś jeszcze. O ile cokolwiek jutro jeszcze będzie, ale wydaje mi się, że tak, bo nie rzucają z reguły takich lotnych towarów na raz wszystkiego.

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            W sumie angielska i belgijska promocja była/jest chyba najciekawsza. Czeskie i niemieckie piwa były takie ło, a azjatyckie mogły zainteresować kolekcjonerów, bo piwa były zwyczajne i gdzieniegdzie jeszcze stoją, mimo trwania następnej promocji.

            Comment

            • tristan_tzara
              Senior
              • 12-2007
              • 1038

              Beznadziejna ta promocja bo nie ma Westvleteren, Struise, 3 Fontainen, Cantillon i Girardin. Ba, nie ma nawet Orvala. Lipa!

              Comment

              • franekf
                Senior
                • 06-2004
                • 944

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tristan_tzara Wyświetlenie odpowiedzi
                Beznadziejna ta promocja bo nie ma Westvleteren, Struise, 3 Fontainen, Cantillon i Girardin. Ba, nie ma nawet Orvala. Lipa!
                Westvletereny to teraz panie prawie w każdym monopolowym się walają, nie ma się co podniecać - przereklamowane!
                Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                Piwny Janusz bez Teku

                Comment

                • bastion
                  PremiumUżytkownik
                  • 10-2006
                  • 1123

                  Zgadzam się w zupełności..
                  Belgia i Angole to strzał w dziesiątkę.
                  Niemcy nie były nawet takie złe, natomiast Czechy generalnie nic ciekawego.
                  O Azji nie wspominam, bo dla mnie nie było tam żadnej Azji, a tylko jakieś podróbki z Czech i EU.
                  Nie spodziewał bym się nigdy, że w tak nie piwnym sklepie jakim jest Lidl ( co najwyżej Perlenbachera tam wezmę od wielkiego dzwonu) będą takie akcje.
                  A nawiązując do dzisiejszego szału, widzę jak dobrze jest mieszkać na prowincji, bo o 11.00 rano, to dosłownie 4 piwa były kupione , taka czwóreczka Gulden Draaka.
                  Nie wykluczone że jeszcze w przyszłym tygodniu będzie co wybrać....

                  Comment

                  • EzEt
                    Senior
                    • 03-2011
                    • 156

                    przede wszystkim nie ma Stelli więc o jakiej promocji my w ogóle mówimy. mózgotrzepy jakieś
                    https://www.facebook.com/browarbaluty/

                    Comment

                    • franekf
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 944

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika EzEt Wyświetlenie odpowiedzi
                      przede wszystkim nie ma Stelli więc o jakiej promocji my w ogóle mówimy. mózgotrzepy jakieś
                      O jupilerze jeszcze kolega zapomniał!
                      Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                      http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                      Piwny Janusz bez Teku

                      Comment

                      • EzEt
                        Senior
                        • 03-2011
                        • 156

                        Dokładnie. Jak chcę się mocnego piwa napić to się kupuje kuflowe i robi drinka z setką 1906 a nie jakieś złote smoki za pięć złotych w butelce na raz.
                        https://www.facebook.com/browarbaluty/

                        Comment

                        • dyczkin
                          Serce w kolorze blaugrana
                          • 05-2011
                          • 3657

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bastion Wyświetlenie odpowiedzi
                          A nawiązując do dzisiejszego szału, widzę jak dobrze jest mieszkać na prowincji, bo o 11.00 rano, to dosłownie 4 piwa były kupione , taka czwóreczka Gulden Draaka.
                          Nie wykluczone że jeszcze w przyszłym tygodniu będzie co wybrać....
                          Ja nawet nie byłem w swoim Lidlu, dopiero w środę będę, liczę, że Janusze, na mojej prowincji, oleją takie piwa .
                          Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                          Moje warzenie // Piwny Wojownik

                          Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                          Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                          Comment

                          • tristan_tzara
                            Senior
                            • 12-2007
                            • 1038

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika franekf Wyświetlenie odpowiedzi
                            Westvletereny to teraz panie prawie w każdym monopolowym się walają, nie ma się co podniecać - przereklamowane!
                            Wiem, słyszałem że szał i spadło z pierwszego na top 50 RB. Ja piłem, ale za czasów gdy mało kto mogł, na pełnym hipsterze

                            Comment

                            • Donmarianos
                              Junior
                              • 02-2011
                              • 1

                              Witam

                              Kraków dziś w godzinach popołudniowych:
                              Strusia, Kobierzyńska, Lindego, Conrada - Gulden i Piraat - brak

                              Co ciekawe wczoraj (dzień przed oficjalnym wystawieniem piw) przeszedłem się na "głupa" do jednego ze sklepów - po Guldenie zostało tylko kilka pustych opakowań

                              O kant d**y potłóc taki tydzień belgijski

                              Comment

                              • DariuszSawicki
                                Senior
                                • 08-2012
                                • 2868

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tristan_tzara Wyświetlenie odpowiedzi
                                Beznadziejna ta promocja bo nie ma Westvleteren, Struise, 3 Fontainen, Cantillon i Girardin. Ba, nie ma nawet Orvala. Lipa!
                                O to to. Wreszcie coś mądrego
                                Te smoki to ja piłem na siłę ze trzy lata temu. Nie przekonałem się. Dziś ponowiłem i dalej mi nie smakują. Ładna butelka, więc wszyscy napaleni
                                Petrusy to 3 belgijska liga, ale Oud Bruin jest świetne ( jedyne piwo, którego nie znałem).
                                Piraat Triple Hop jest bardzo dobry, ale lepszy jest zwykły o tych samych parametrach.
                                Corsendonk Pater to świetne piwo, podobno zaniżyło parametry. Żałuję, że nie kupiłem dziś w Lidlu więc się nie wypowiem.
                                Leute Bokbier to piwo z tego samego browaru co smok i Piraat. Niezłe piwo, ma świetne szkło z drewnianą podstawką, trzeba być trzeźwym żeby z tego pić, ja mam je, ale nigdy z niego nie piłem.
                                Oczywiście oferta Lidla jest super, jednak marzyłbym o innej...
                                Orval, niebieski Chimay, wszystko z browaru Het Anker( kocham tę belgijską Kotwicę), Westmalle, tak z kilka piw z browaru Du Bocq, ale żaden blond, ciemniejsze z Lefebvre oraz parę lambików, może być nawet z Lindemansa ( szczególnie Cassis, czyli porzeczkowy). Oczywiście też wszystkie trzy piwka z Abbaye St.Remy-Rochefort .
                                Pomarzyć chyba wolno

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎