Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kupno kolejnej skrzynki piwka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rasgan
    Junior
    • 09-2015
    • 4

    #16
    Po konsumpcji wczoraj w pubie kupiłem skrzynkę Kasztelana Niepasteryzowanego (promocja 1.3 za butelkę) i skrzynkę Fortuny czarnej - genialne piwo.

    Comment

    • WojciechT
      Senior
      • 09-2012
      • 2546

      #17
      Myślałem nad robieniem swojego piwa.
      Koniecznie! Sporo radochy to daje

      Z dobrych gorzkich piw które smakują jak tradycyjne piwo dolnej fermentacji do 10zl co możecie polecić?
      Zarzecki Pilzner, Warmińskie Rewolucje, Polka Pils, Hamerykański Drim, często też browary restauracyjne robią fajne jasne lagery, ale nie wiem, skąd jesteś, to i ciężko coś doradzić.

      Comment

      • jurkas74
        Member
        • 04-2008
        • 57

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
        Zarzecki Pilzner, Warmińskie Rewolucje, Polka Pils, Hamerykański Drim, często też browary restauracyjne robią fajne jasne lagery, ale nie wiem, skąd jesteś, to i ciężko coś doradzić.
        Ja bym dodał jeszcze koniecznie 55 z Gościszewa.

        Comment

        • Dukat_WSI
          Senior
          • 03-2015
          • 781

          #19
          A ja zapytam: po co az skrzynka? ;-) Ja piwo kupuje na biezaco, jak jest mi potrzebne, nie trzymam w piwnicy nic poza lezakujacymi porterami, ris-ami, belgami.

          Comment

          • behegrzmot
            Senior
            • 01-2009
            • 276

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Dukat_WSI Wyświetlenie odpowiedzi
            A ja zapytam: po co az skrzynka? ;-) Ja piwo kupuje na biezaco, jak jest mi potrzebne, nie trzymam w piwnicy nic poza lezakujacymi porterami, ris-ami, belgami.
            Prawdopodobnie dlatego, że
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika rasgan
            (...) bo skrzynka to mi idzie na tydzień, teraz może na dwa wystarczy bo zimniej.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎