Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dobre, lekkie, niedrogie piwko

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • LESNICZYy
    Senior
    • 01-2018
    • 950

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AaLeX Wyświetlenie odpowiedzi
    Czytałeś główny wątek o co chodziło?
    Mam oczy , zrozumiałeś że piwo za 3 zł to tanie piwo . Przynajmniej według mnie .

    Comment

    • AaLeX
      Senior
      • 07-2011
      • 575

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi

      Mam oczy , zrozumiałeś że piwo za 3 zł to tanie piwo . Przynajmniej według mnie .
      Wyraźnie masz napisane o jakie tanie piwo chodzi. W Niemczech masz masę piw od 28ct-39ct, 0,5l, które naprawdę trzymają poziom. Jest to próg poniżej 2zł a nie 3zł. Za 3zł to w Niemczech masz 3/4 Getränku do wyboru. Zatem nie pisz, że 3zł to jest tanie piwo.

      Comment

      • LESNICZYy
        Senior
        • 01-2018
        • 950

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AaLeX Wyświetlenie odpowiedzi

        Wyraźnie masz napisane o jakie tanie piwo chodzi. W Niemczech masz masę piw od 28ct-39ct, 0,5l, które naprawdę trzymają poziom. Jest to próg poniżej 2zł a nie 3zł. Za 3zł to w Niemczech masz 3/4 Getränku do wyboru. Zatem nie pisz, że 3zł to jest tanie piwo.
        Nie mieszkamy u Adolfa . Prawie zawsze możesz tam pojechać i obkupić się .
        W tym pięknym kraju nad Wisłą w miarę dobre piwo za 2zł to już jest bardzo tanie , za 3 zł dalej jest tanie .
        Byłeś ostatnio w sklepie ? Wiesz po ile są krafty w puszkach ?

        Comment

        • AaLeX
          Senior
          • 07-2011
          • 575

          #34
          Mieszkam w Niemczech ale 3km od Polski. Sąsiedzi Niemcy mnie pytają, jak możemy mieć tak drogie piwo przy takich zarobkach. Krafty to już w ogóle nieporozumienie cenowe.

          Comment

          • kiszot
            Senior
            • 08-2001
            • 8081

            #35
            3 zeta to żadne tanie.To normalna cena piwa dziś w Polsce. Tanie to są np.Ambery w Netto czy w Dino.A i jeszcze Namysłów.
            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
            So von Natur, Natur in alter Weise,
            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

            Comment

            • AaLeX
              Senior
              • 07-2011
              • 575

              #36
              Wytłumacz to koledze Leśniczemu...

              Comment

              • SupeR_PiwosZ
                Senior
                • 05-2008
                • 309

                #37
                Nie wiem jak to wygląda w chwili obecnej ale z piw do 2 zł kiedyś zapadły mi pamięć Hermann Müller dla Żabki i Donagger dla Dino, oba warzone prze Van Pura. Sprawiały wrażanie nieco rozwodnionych ale były w sumie nawet pijalne. Z niemieckich piw spokojnie mogę polecić wszystkie klasyczne style z sieciówek Aldi, Lidl i Kaufland. Z Netto Amber Natur, również poniżej 2 zł. Niestety wszystko w "konserwach". Moim zdaniem przyzwoite piwa mocno budżetowe. Zdrówko!

                Comment

                • AaLeX
                  Senior
                  • 07-2011
                  • 575

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika SupeR_PiwosZ Wyświetlenie odpowiedzi
                  Nie wiem jak to wygląda w chwili obecnej ale z piw do 2 zł kiedyś zapadły mi pamięć Hermann Müller dla Żabki i Donagger dla Dino, oba warzone prze Van Pura. Sprawiały wrażanie nieco rozwodnionych ale były w sumie nawet pijalne. Z niemieckich piw spokojnie mogę polecić wszystkie klasyczne style z sieciówek Aldi, Lidl i Kaufland. Z Netto Amber Natur, również poniżej 2 zł. Niestety wszystko w "konserwach". Moim zdaniem przyzwoite piwa mocno budżetowe. Zdrówko!
                  Ooo i widzisz, to jest konkret w tym temacie. Brawo.

                  Comment

                  • Hilariusz
                    Junior
                    • 04-2021
                    • 5

                    #39
                    Prawda, namysłów dobre piwo w dobrej cenie, ale mam wrażenie, że ostatnio trochę się popsuło...

                    Comment

                    • LESNICZYy
                      Senior
                      • 01-2018
                      • 950

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                      3 zeta to żadne tanie.To normalna cena piwa dziś w Polsce. Tanie to są np.Ambery w Netto czy w Dino.A i jeszcze Namysłów.
                      3 zł to normalna cena za przeciętnego lagera . Dla mnie normalna cena to 7 zł za krafta . Tanie to były puchy w Lidlu za 7 zł , w końcu ktoś pokazał że nie muszą kosztować majątku . Na necie te same piwa nawet 14 zł za Pollocka i jeszcze przesyłka . Jeżeli nie lubi się erolagerów i nie pije się 4 piw na dzień to lwpiej kupować po 7 zł . To tylko moje subiektywne zdanie .

                      Comment

                      • darekd
                        PremiumUżytkownik
                        • 02-2003
                        • 12202

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi

                        . Jeżeli nie lubi się erolagerów i nie pije się 4 piw na dzień to lwpiej kupować po 7 zł .
                        skoro nie lubisz, to po co piszesz w tym wątku? Wierzysz, że to interesujące? Erolagerów nie lubi

                        Moim tanim faworytem jest chyba puszkowy Perlenbacher z Lidla (pils z browaru we Frankfircie nad Odrą). Nie jestem pewien, czy to samo jest w butelce (czy nadal Mauritius). Dość seceptycznie je oceniłem:




                        ale ta chmielowa szorstkość wyróżnia to piwo i w sumie teraz oceniam je jako zupełnie poprawne piwko. Obecnie po ok. 2,40

                        Żona piecze ciasto na czarnym piwie. Jest to Stephans wyprodukowany dla drezdeńskiego Feldschlößchen z Kauflandu. Czasami jej trochę podpijam, Nie urywa, ale daje radę, cena to 1,99.

                        Comment

                        • AaLeX
                          Senior
                          • 07-2011
                          • 575

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi

                          3 zł to normalna cena za przeciętnego lagera . Dla mnie normalna cena to 7 zł za krafta . Tanie to były puchy w Lidlu za 7 zł , w końcu ktoś pokazał że nie muszą kosztować majątku . Na necie te same piwa nawet 14 zł za Pollocka i jeszcze przesyłka . Jeżeli nie lubi się erolagerów i nie pije się 4 piw na dzień to lwpiej kupować po 7 zł . To tylko moje subiektywne zdanie .
                          Nadal nie rozumiesz przesłania tego wątku a chodzi właśnie o to, że u nas piwo jest za drogie a ty cały czas piszesz o tych wysokich cenach, że są normalne. Zobacz ile najtańsze piwa kosztują w Niemczech, Czechach, Słowacji lub innych krajach i zobacz jaką jakość mają te najtańsze trunki... Otóż znakomitą w stosunku do ceny. Najśmieśniejsze jest to, że u nas te najtańsze dobre jakościowo są też niemieckie, bo sami, w tej cenie, nie umiemy zrobić nic pijalnego.

                          Comment

                          • LESNICZYy
                            Senior
                            • 01-2018
                            • 950

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AaLeX Wyświetlenie odpowiedzi

                            Nadal nie rozumiesz przesłania tego wątku a chodzi właśnie o to, że u nas piwo jest za drogie a ty cały czas piszesz o tych wysokich cenach, że są normalne. Zobacz ile najtańsze piwa kosztują w Niemczech, Czechach, Słowacji lub innych krajach i zobacz jaką jakość mają te najtańsze trunki... Otóż znakomitą w stosunku do ceny. Najśmieśniejsze jest to, że u nas te najtańsze dobre jakościowo są też niemieckie, bo sami, w tej cenie, nie umiemy zrobić nic pijalnego.
                            My nie umiemy zrobić ? Amber za 1.99 zł jest dwa razy lepszy od Perlenbachera .
                            Ile kosztuje kraft u Niemca ? No nie jest najtaniesz . Aż Stone musiał się zwinąć bo bogaty Helmut stwierdził , że za drogie .Wypłaty mają fajne a na piwo skąpią ale to ich problem .

                            Comment

                            • AaLeX
                              Senior
                              • 07-2011
                              • 575

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LESNICZYy Wyświetlenie odpowiedzi

                              My nie umiemy zrobić ? Amber za 1.99 zł jest dwa razy lepszy od Perlenbachera .
                              Ile kosztuje kraft u Niemca ? No nie jest najtaniesz . Aż Stone musiał się zwinąć bo bogaty Helmut stwierdził , że za drogie .Wypłaty mają fajne a na piwo skąpią ale to ich problem .
                              Gdzie masz tego ambera za 1,99zł? Petlenbacher to niezłej jakości Pils z fajną goryczką, czy Amber takową posiada? Specjalnie kupię i skosztuję. Gdzie mam się udać?

                              Comment

                              • LESNICZYy
                                Senior
                                • 01-2018
                                • 950

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AaLeX Wyświetlenie odpowiedzi

                                Gdzie masz tego ambera za 1,99zł? Petlenbacher to niezłej jakości Pils z fajną goryczką, czy Amber takową posiada? Specjalnie kupię i skosztuję. Gdzie mam się udać?
                                Taki znawca nie wie , że w Dino .

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎