Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy są browary w których można zamówić 400-500 butelek własnego piwa?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • muchor
    Junior
    • 04-2019
    • 12

    Czy są browary w których można zamówić 400-500 butelek własnego piwa?

    Cześć,

    Mam nadzieję, że to nie jest niewłaściwy dział - próbowałem znaleźć odpowiednie forum, jeżeli to jest nieodpowiednie to przepraszam i proszę o przeniesienie w należyte miejsce.

    Znajomy zapytał mnie (jako, że jestem piwowarem domowym), czy są firmy - mikrobrowary, które mogłyby uwarzyć dla jego firmy około 400-500 butelek piwa świątecznego (typu piwo zimowe, piernikowe) na prezenty bożonarodzeniowe. Najlepiej, gdyby można było zaprojektować własną etykietę, ale nie jest warunek absolutnie niezbędny.

    Przyznam się szczerze, że nie bardzo wiem, czy coś takiego jest możliwe, ani nawet gdzie zacząć tego szukać. Może jakieś podpowiedzi?

    Pzdr,
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    #2
    Konkretnych browarów Ci nie wskażę, ale... przecież tu nie chodzi o "swoje" piwo (unikalne, np. o smaku napalmu o poranku ), lecz o oklejenie kilkuset butelek piwa świątecznego okazjonalnymi etykietami. Sporo browarów wypuszcza jakieś-takie okołobożonarodzeniowe warki, właśnie z aromatem piernika, cynamonu, czy ch** wie, czego.
    Kilka lat temu byłem na branżowej imprezie, gdzie były fajne krachle ze Zduńskiej Woli z okazjonalną (dla nowoczesnych - "dedykowaną" ) etykietą.

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10738

      #3
      250l to raczej żadem browar dla Ciebie specjalnie nie uwarzy. Możesz odkupic część warki i okleić sobie swoimi etykietami
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • muchor
        Junior
        • 04-2019
        • 12

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
        250l to raczej żadem browar dla Ciebie specjalnie nie uwarzy. Możesz odkupic część warki i okleić sobie swoimi etykietami

        No tak się obawiam - ale nie zależy mi na jakiejś autorskiej recepturze z dodatkiem jakichś tam ziół od ciotki. Ten wariant o którym piszesz, też wchodzi w grę. Tylkonawet nie wiem, kogo zapytać o ofertę?

        Comment

        • muchor
          Junior
          • 04-2019
          • 12

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
          Konkretnych browarów Ci nie wskażę, ale... przecież tu nie chodzi o "swoje" piwo (unikalne, np. o smaku napalmu o poranku ), lecz o oklejenie kilkuset butelek piwa świątecznego okazjonalnymi etykietami. Sporo browarów wypuszcza jakieś-takie okołobożonarodzeniowe warki, właśnie z aromatem piernika, cynamonu, czy ch** wie, czego.
          Kilka lat temu byłem na branżowej imprezie, gdzie były fajne krachle ze Zduńskiej Woli z okazjonalną (dla nowoczesnych - "dedykowaną" ) etykietą.
          No właśnie, coś takiego byłoby dokładnie tym, czego szukam dla kumpla. Zduńska Wola mówisz pan?

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            #6
            A masz znajomego grafika, który opracuje ci projekt etykiety?

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • muchor
              Junior
              • 04-2019
              • 12

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
              A masz znajomego grafika, który opracuje ci projekt etykiety?
              To już problem działu marketingu tej firmy, w której kumpel pracuje. Ja na razie chce tylko doradzić z kim mają gadać, a dalej nie będę się w to mieszać.

              Wysłane z mojego LEX820 przy użyciu Tapatalka

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                #8
                Wysłałem wiadomość na PW.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19167

                  #9
                  Jeśli autorska receptura to mało kto weźmie takie zlecenie na tak niedużą ilość. Lepiej się podpiąć pod istniejące piwo. Poszukać kto takie ma i sprawdzić czy Ci pasuje. Problem w tym, że one są sezonowe i zwykle nie ma ich obecnie w sprzedaży.
                  Możesz podpytać w Brofakturze czy nie planują takiego piwa, ale oni raczej nie bawią się w kontrakt. Trzy Korony z Puław jak już to zrobią Ci piwo, ale tam musi być więcej, bo tanki są duużo większe. To tak z mojego podwórka.

                  Comment

                  • Gringo
                    Senior
                    • 07-2007
                    • 2151

                    #10
                    Zapytaj tam:

                    Jak se vlastně vaří pivo? V našem minipivovaru si mohou návštěvníci vyzkoušet, co vše obnáší výroba zlatavého moku od prvního do posledního kroku.

                    Comment

                    • kjaros
                      Senior
                      • 03-2007
                      • 377

                      #11
                      Beskidzki z Żywca. Oni chyba mają warki po 250L.
                      Nawet najgłupsi politycy, nie są tak głupi jak społeczeństwo, które ich wybrało.

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19167

                        #12
                        Ale wątpię, by ich takie wynalazki interesowały.

                        Comment

                        • darek99
                          Senior
                          • 04-2002
                          • 2147

                          #13
                          Jest sporo browarów w Polsce które przyjmą takie zlecenie,
                          kolekcjonuję etykiety piwne, w zbiorze mam etykiety okolicznościowe bez kodów kreskowych na imprezy firmowe a nawet weselne, i są to etykiety które były naklejane w browarach rzemieślniczych o średniej wielkości, niekoniecznie restauracyjnych, musisz tylko poszukać browaru w swojej okolicy, dogadać koszt i rodzaj piwa, zlecić wydruk etykiet i po temacie, w obecnej sytuacji w kraju tym bardziej nie powinieneś mieć z tym kłopotu.
                          Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                          Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                          skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                          Epikur z Samos.

                          Comment

                          • anteks
                            maruda
                            • 08-2003
                            • 10738

                            #14
                            zlecić 250l konkretnego piwa będzie ciężko, raczej to co jest w ofercie browaru
                            Mniej książków więcej piwa

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎